Bozüyük Otelleri

En iyi 2 otel, en uygun fiyatlar

En İyi 1 Bozüyük Oteli

Grand Çalı Otel Bozüyük

Kent Oteli - Bozüyük - 2 Misafir Yorumu

Bilecik ili Bozüyük ilçesinde 10.000m2 kapalı alan olarak işletmeye açılan 112 oda toplam 170 yatak kapasitesi ile iş turizminin ihtiyacı olan konaklama ve aktivitelerine cevap verebilecek 25 yıllık otelcilik tecrübemizle sizlerin hizmetine sunulmuştur. Dinlendirici ve geniş bir atmosferde seçkin personelimizle kaliteli hizmeti sunabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz ... Bilecik ili Bozüyük ilçesinde 10.000m2 kapalı alan olarak işletmeye açılan 112 oda toplam 170 yatak kapasitesi ile iş turizminin ihtiyacı olan konaklama ve aktivitelerine cevap verebilecek 25 yıllık otelcilik tecrübemizle sizlerin hizmetine sunulmuştur. Dinlendirici ve geniş bir atmosferde seçkin personelimizle kaliteli hizmeti sunabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz

Daha Fazla Bilgi»

Bozüyük Otel Tavsiyeleri

10

Grand Çalı Otel

Grand Çalı Otel - 20 Mayıs 2014, Salı 17:04

Yemekler harika

Her zamanki gibi yemekler harika. Özellikle göze hitap ettiği kadar lezzetli. Güler yüzlü personeli de unutmamak lazım.

Bozüyük Otel Fiyatları

Bilecik'in en yeşil ilçelerinden biri olan Bozüyük, köklü tarihini gözler önüne seren birçok kalıntıya ev sahipliği yapmaktadır.

Bilecik - Bozüyük'ün yıl içerisindeki ziyaretçi potansiyeli biraz düşük olsa da, ilçe merkezinde birçok konaklama tesisi bulunuyor. Bozüyük otelleri genellikle kent oteli ve 3-4 yıldızlı otellerden meydana gelmektedir. Oteller gelen misafirlerinin tüm ihtiyaçlarına cevap verir niteliktedir.

Bozüyük otelleri yarım pansiyon, tam pansiyon ve oda kahvaltı hizmetleri sunuyor. Dilediğiniz hizmet türünü seçebilirsiniz otellerde. Bozüyük otelleri ilçenin gezilecek yerlerine yakın bir konumda olduğu için görmek istediğiniz yerlere kolaylıkla ulaşmanızı sağlayacak.

Bozüyük otellerinde kendinizi evinizde gibi rahat hissedeceksiniz. Gerek sunulan hizmetler, gerekse otel işletmecilerinin samimiyetleri hala evinizdeymişsiniz gibi düşündürecek sizlere.

Otel odaları konforunuz ve rahatınız ön planda tutularak dizayn edilmiş olan Bozüyük otelleri, yılın belli dönemlerinde yaptığı kampanyalarla ekonomik bir konaklama imkanı da sunuyor. Bozüyük otelleri sayfamızdan otellerin fiyatları, konumları ve hizmetleri hakkında detaylı bilgi edinebilir, ardından rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bozüyük Otel Fiyatları

Farklı konaklama alternatifleri sunan Bozüyük otelleri, ilçenin gezilecek yerlerine yürüme mesafesi kadar yakın bir konumda yer almaktadır.

Bilecik'in doğasını ve tarihi sürecini gözler önüne seren Bozüyük, şehrin en çok ziyaret edilen bölgelerinin başında geliyor.

Genellikle kent oteli ve 3-4 yıldızlı otel konseptinde hizmet veren oteller her bütçeye hitap etmektedir. Bozüyük otel fiyatları sunulan hizmetlere göre değişiklik gösterir.

Yarım pansiyon, tam pansiyon ve oda kahvaltı hizmetleri arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Seçeceğiniz hizmet türü ve oda tipi Bozüyük otel fiyatlarını etkileyen faktörlerin başında geliyor.

2019 Bozüyük otel fiyatları çok fazla artış göstermemiş olup, otel fiyatları her bütçeye hitap ediyor diyebiliriz. Yılın her mevsimi aynı orantıda olan Bozüyük otel fiyatları 60 TL-180 TL arasında değişiklik gösteriyor. İstenilen fiyatlara genellikle kahvaltı hizmeti dahil oluyor. Yarım pansiyon veya tam pansiyon bir konaklama tercih ettiğinizde fiyatlar bir tık daha yukarı çıkıyor.

Bozüyük otel fiyatları sayfamızı inceleyip, rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirebilir, odanızı şimdiden ayırtabilirsiniz.