Bortaçina Şarap Evi

  • Balıkesir / Avşa Adası
  • Yiğitler Köyü Liman Mevkii

Bortaçina Şarap Evi

Marmara'nın incisi, Avsa Yiğitler Yat Limanı' nin gözde mekanı Bortaçina Şarap Evi'nden yana ise tercihiniz, deneyimli kadrosuyla Bortaçina Şarap Evi olarak sizleri ağırlamaktan onur duyarız.

Siz Bortaçina Şarap Evi'nin sıcak ortamında şarabinizi yudumlarken sizin için özel olarak seçilmiş yemek müziğimiz ile zengin ızgara ve balık çeşitlerimizle günün yorgunluğunu ve stresinizi üzerinden atabilirsiniz.

Misyonumuz, Bortaçina şarapları olarak şarapçılıkta daima en iyi üzümlerinden en kaliteli şaraplar üretmeye çalışmaktır.

En son teknoloji ile üretilen şaraplarımız her damak tadına uygunluğuyla tanınır. Biz Bortaçina şarapları olarak yıllardan beri hiçbir şekilde kaliteden ödün vermeden bugünlere kadar geldik ve bundan sonra da en iyi kalite de şarap üretmeye devam edeceğiz.

Şarap evlerimizde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyar ve en iyi kalitedeki şaraplarımızı sizlere sunmaktan onur duyarız.

1 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
1
Tarihi bir mekan olması
10

-

Avşa'nın halkı her yerde aynı. Yine çok yardımsever ve cana yakın bir karşılamanın ardından harika sohbetle bize tüm şarapları hiç sıkılmadan özenle anlattılar. Birçoğunu tattırdılar ve gayet uygun fiyata yıllanmış şaraplarımızı alıp memnuniyetle ayrıldık. Ayrıca tarihi bir mekan olması sebebiyle çok güzel fotoğraflar da çekilebilirsiniz. Kesinlikle gitmelisiniz.