Bektaşağa Göleti Sinop Park Yıldız Tesisleri, Sinop

Bektaşağa Göleti Sinop Park Yıldız Tesisleri

  • Sinop

Bektaşağa Göleti Sinop Park Yıldız Tesisleri

Türkiye'nin mutlu şehri olarak da bilinen Sinop'ta yaklaşık 40 sene önce kadar tarımsal sulama amaçlı oluşturulan Bektaşağa Göleti, son zamanlarda etrafına yapılan yatırımlar ile turistik bir nokta haline gelmiş. Orman İşletme Müdürlüğü tarafından mesire alanı olarak halkın kullanıma açılan gölette özel bir işletme olan Sinop Park Yıldız hizmet vermekte.

İster ailenizle isterseniz de arkadaş grubunuzla doğa ile iç içe keyifli anlar geçirebileceğiniz Bektaşağa Göleti Sinop Park Yıldız, şehir merkezine yaklaşık olarak 23 km uzaklıkta konumlanıyor. Tesiste; sabah kahvaltısından, özel gün organizasyonlarına kadar pek çok hizmet veriliyor. Yıl boyu ziyaretçilerin kullanımına açık olan işletmede sabah kahvaltısı ile başladığınız günü at binerek ya da bisiklet ile doğa turuna çıkarak bitirebilirsiniz. Türk ve dünya mutfağından yemeklerin servis edildiği restoranlarda akşam yemeğinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Bektaşağa Göleti Sinop Park Yıldız'da çocuklar için de özel oyun alanları ve at binme organizasyonları mevcut. Siz göl kenarında semaverde çayınızı yudumlarken, çocuklarınız da keyifle oyun alanlarında vakit geçirebilirler. Yeşilin ve mavinin buluştuğu mesire alanında gün batımına karşı harika fotoğraf kareleri yakalayabilirsiniz, zira tamamı ahşap yapı olan tesisin bu manzaraya kattığı o nostaljik etki görülmeye değer.

Mutlu ve sakin şehir Sinop'a geldiğinizde endişelenmeniz gereken en son konusu ise konaklama. Her bütçeye ve tarza uygun otel seçenekleri sunan Sinop otelleri misafirlerin her ihtiyacına karşılık verecek cinsten. Planladığınız Sinop gezisine sevdiklerinizle huzurlu anlar yaşayabileceğiniz Bektaşağa Göleti Sinop Park Yıldız'a uğramadan geçmeyin bizden söylemesi.

1 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
1
Sadece manzara için gidilebilir
1

-

İşletme kötü ötesi, profesyonellikten uzak bir dediği diğerini tutmayan insanların elinde heba olmuş bir tesis, burada ne kalınır ne de birşey yenir, sadece manzara için gidilebilir.