Aytepe Otelleri

En iyi 1 otel, en uygun fiyatlar

Aytepe Otel Fiyatları

Nefes kesen doğası ile adeta bir huzur noktası olan Aytepe, ev sıcaklığını aratmayan otelleri ile de dikkat çekiyor…

Kocaeli'nin Yuvacık ilçesinde yer alan şirin bir belde Aytepe. Bol oksijenli doğası ve yürüyüş alanları ile Aytepe, özellikle hafta sonu kaçamakları için oldukça ideal bir yer. İstanbul'a bir hayli yakın mesafede olan Aytepe, bu yönüyle de son zamanlarda fazlasıyla ziyaretçi ağırlıyor.

Birçok kamp ve piknik alanının yer aldığı Aytepe'de, konaklama yapabileceğiniz birkaç alternatif de bulunuyor. Daha çok doğaseverlere hitap eden Aytepe otelleri, yürüyüş ve doğa sporuyla ilgili olan kişileri ağırlıyor. Huzur dolu ortamlarıyla dikkat çeken Aytepe otelleri, tamamı ahşap odalardan oluşan konaklama birimlerine sahipler.

Aytepe otel fiyatları ise oldukça uygun seçeneklerle çıkıyor karşımıza. Bahar ve yaz aylarında biraz artış gösteren Aytepe otel fiyatları, yine de her gelir düzeyine hitap edebiliyor. Daha çok kişi başı olarak ücretlendirilen Aytepe otel fiyatlarına, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği de dahil oluyor. Genel olarak 2019 Aytepe otel fiyatlarının ortalama 150 TL civarında olduğunu söyleyebiliriz.

Siz de huzur dolu bir ortamda konaklama yapmak istediğinizde Aytepe'yi tercih edebilir ve Aytepe otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Aytepe otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir. Vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Aytepe otellerini ve Aytepe otel fiyatlarını incelemeye başlayabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.