Seçilen Filtreler

{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
İndirim ve Fırsatlar {{ discount }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
{{ placeLabels[place] }}
{{ districtLabels[id] }}
Temizle

Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Assos Yolu Otelleri

Assos Yolu için {{ (filteredHotels).length}} / 23 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}

Assos Yolu Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Mitolojik kültürün senfonisi eşliğinde dans eden mavi ile yeşilin sizi düş diyarına götüreceği, çılgın kalabalığı ardınızda bırakacağınız bir cennet; Assos Yolu otelleri…

Burası Alplerden sonra oksijeni en bol olan dünyada ikinci bölge. Her taraf zeytin ağaçlarıyla kaplı ve yeşil maviyle öz kardeşmişçesine kucaklaşıyor. Tarih doğayla eşsiz bir şekilde bütünleşiyor ve keşfedilmeyi bekleyen pek çok gizemli rota ortaya çıkıyor. Nem oranı ise sıfır. Kazdağları'nın ihtişamı Midilli Adası'nın güzelliğiyle taçlanıyor. Evet, burası Assos… Çılgın kalabalıktan tamamen arınmış, kendinizi dış dünyadan soyutlayabileceğiniz bir cennet… Herkes ömründe bir kez tembellik yapma hakkına sahiptir bize kalırsa. Assos Yolu otelleri bu hakkınızı dibine kadar kullanabilme imkanı tanıyor sizlere.

Assos Yolu otellerinin büyük bir çoğunluğu butik otellerden oluşuyor. Zaten geneli küçük aile işletmesi. Arada moteller ve apart oteller de var. Tek tük her şey dahil hizmet veren tesisler de bulunuyor ancak genel atmosfer sımsıcak ve dost gibi.

Tüm Assos Yolu otelleri zeytin ağaçlarıyla çevrili ve olabildiğince sessiz bir bölgede yer alıyorlar. Genel çoğunluk denize sıfır ve kendilerine ait plajları mevcut. Bazıları denize birkaç metre mesafede bulunuyor. Kimi Assos Yolu otelinin açık yüzme havuzları da var ama Ege Denizi'nin o duru güzelliği karşısında ne kadar dikkat çekici tartışılır.

Assos Yolu otelleri, Assos bölgesine birkaç km mesafede bulunuyorlar. Küçükkuyu'dan Assos'a gelinen yolun üzerinde sırayla dizilmiş olan otellerin hepsi Assos Yolu oteli. Yerleşim merkezine biraz uzaklar anlayacağınız ama amaç kendinizi soyutlamak ve insanlardan uzakta bir tatil geçirmekse eğer, Assos Yolu otelleri fazlasıyla ideal bir konaklama seçeneği.

Bedeniniz ve ruhunuz garip sinyaller göndermeye başladığında, kırmızı alarm vermeden hemen bir Assos Yolu otelinde rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Assos Yolu otellerini incelemeye başlayabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Sizi yoran kalabalığı ardınızda bırakıp doğayla baş başa, huzur içinde bir tatil yapmak istediğinizde bütçenize uygun bir otel bulabilirsiniz Assos Yolu'nda…

Assos öyle bir yer ki, mitolojik bir kültürün doğayla büyüleyici bir şekilde harmanlandığı bir atmosfere sahip. Yoğun bir şekilde çalıştığınız, o toplantıdan başka bir toplantıya koştuğunuz, trafikte saatlerinizi harcadığınız ve puslu havaların gölgesinde ruhunuzu karartan günlerden çok uzakta bir tatil düşlediğinizde Assos'un yolunu tutabilirsiniz.

Kazdağları ile Midilli Adası'nın nazlı bir edayla bakıştığı o eşsiz manzara, tüm yorgunluğunuzu alıp götürüyor Assos'ta. Bölge, Alplerden sonra dünyada oksijen oranı en yüksek olan ikinci yer ve nem oranı ise sıfır. Her yer alabildiğine zeytin ağaçlarıyla kaplı. Kalabalıktan uzakta, huzur dolu bir atmosferi var Assos'un. Dinlenmek ve kafa dinlemek için ideal bir rota anlayacağınız.

Son iki yıldır anlamlandıramadığımız bir şekilde turizm patlaması yaşıyor Assos. Dolayısıyla oteller sürekli dolu ve fiyatlar ateş pahası. Geriye tek bir alternatif kalıyor; Assos Yolu otelleri. Assos Yolu otel fiyatları, yerleşim bölgesine uzak olmasından dolayı biraz daha uygun seçeneklere sahip bu anlamda. İçlerinde pahalı oteller de yok değil elbette ama her gelir düzeyine hitap edebiliyor Assos Yolu otel fiyatları. Yaz aylarında Assos Yolu otel fiyatlarında da bir takım artışlar söz konusu olabiliyor tabi. Assos Yolu otel fiyatlarının genelde kişi başı olarak fiyatlandırılması, konaklama bütçesini biraz daha yukarı çekiyor ne yazık ki. Genel olarak 2018 Assos Yolu otel fiyatları ortama 30 TL ile 250 TL arasında değişiyor.

Siz de, kendinizi dış dünyadan soyutlamak ve huzur dolu bir ortamda tatilinizi geçirmekten yanaysanız eğer, bütçenize uygun olan bir Assos Yolu otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Assos Yolu otel fiyatlarından daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir. Vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Assos Yolu otellerini ve Assos Yolu otel fiyatlarını incelemeye başlayabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Assos Yolu Hakkında

Dış dünyadan kendinizi izole etmek istediğinizde sığınabileceğiniz bir liman; Assos Yolu…

Mitolojik dünyanın önemli merkezlerinden biri Assos. Alplerden sonra oksijeni en bol olan dünyada ikinci bölge aynı zamanda. Assos Yolu ise, zeytin ağaçlarıyla kaplı bir bölge. Gerçekten de bir tarafınız alabildiğine yeşil, bir tarafınız ise alabildiğine mavi. Tarih ve doğanın eşsiz bir şekilde bütünleştiği muhteşem bir atmosfere sahip Assos Yolu. Gizemli rotalarla dolu olan Assos Yolu, nem oranının sıfır olması dolayısıyla da harika bir dinlence yeri. Büyük şehirlerin çılgın kalabalığı ardınızda, dış dünyayla olan tüm bağlantınız kopmuş ve sadece kendinizi huzura adayabileceğiniz bir yer Assos Yolu.

Küçükkuyu'dan gelirken, sağ tarafınızda Kazdağları tüm heybetiyle yükselir ve birden zeytinlikler, ormanlar ve tepeler belirir. Sol tarafınızda ise Ege Denizi selamlar sizleri. 20 km'lik bir yol olan Assos Yolu, çeşitli otellere, balık restoranlarına da ev sahipliği yapıyor. Oldukça eski, dar, ancak bir o kadar da şirin olan Assos Yolu, huzur ve mutluluğu bir arada yakalayabileceğiniz bir bölge. Aracınızla bu bölgeden geçerken, doğanın tadını doyasıya çıkarabilmeniz için yavaş yavaş gitmeniz tavsiye olunur.

Assos Yolu, Kadırga Koyu'ndan sonra Assos'ta bulunan ikinci oteller bölgesi aslında. Yol boyunca denize sıfır birçok otel hizmet veriyor burada. Yolun diğer tarafında ise küçük pansiyonlar ve kamp alanları bulunuyor. Bir an yol hiç bitmeyecek sanıyorsunuz ancak bir bakmışsınız Assos'dasınız.

Herkesin ömründe en az bir kez tembellik yapmaya hakkı vardır. Bu hakkınızı kullanabileceğiniz en iyi yerlerden biridir Assos Yolu.

Assos Yolu otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Assos Memo's Garden Butik Otel
Assos Memo's Garden Butik Otel

-

Kahvaltı bol çeşitli ve lezzetliydi

Öncelikle otel çok tatlı bir bahçe içerisinde yer alıyor. Gerek puflar, gerek hamaklar son derece büyük ve huzurlu bir bahçesi vardı. Odalar klimalı ve yeterli büyüklükteydi. Otel kendi plajına sahip ve deniz son derece temizdi. Kahvaltı ise bol çeşitli ve lezzetliydi. Çalışanların oldukça samimi ve güler yüzlü. Eğer Assos'ta konaklamayı düşünüyorsanız kesinlikle uğramanız gereken bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Assos Memo's Garden Butik Otel
Assos Memo's Garden Butik Otel

-

Güler yüz ve samimi bir ortam

Doğayı hiç tahrip etmeden de işletmecilik yapılabileceğini gösteren harika bir mekân. Güler yüz ve samimi bir ortam. Lüksten uzak, mandalina ve zeytin ağaçları arasında salım salım sallanan hamakları, çatıda gezen sincapları ve berrak denizi ile huzur dolu bir ortam. Tabi ev yapımı mandalina reçelinden bahsetmemek olmaz. Harika Hanım ve kızı Tuana'ya sonsuz teşekkürler. Mutlaka tekrar geleceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Assos Kanara Hotel
Assos Kanara Hotel

-

Her şey çocuk üzerine kurulmuş

Çocuklu ailelerin gelmesi gereken, rahat edecekleri, tertemiz güler yüzlü insanların ve güler yüzlü çalışanların olduğu bir otel. Her şey çocuk üzerine kuruşmuş. Bahçesi organik ürünlerle dolu. Nektari, domates, biber, kavun, salatalık dolu. Keçiler, midilliler, kediler akşam çocuk sineması, bebek alt açma yeri, plajda daha sayamadıklarım her şey düşünülmüş. Yemekler çok güzel. Çalışanlar çok ilgili ah çocuğum ağladı millet rahatsız oldu derdi yok. Herkesin çocuğu ağlıyor çünkü. Şansımıza otel sakinleri çok sıcak insanlardı her şey çok güzeldi. Yine geleceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Assos Memo's Garden Butik Otel
Assos Memo's Garden Butik Otel

-

Mütevazı ama çok konforlu bir yer

Koskocaman gülümsemesiyle otogardan bizi almaya gelen Harika Hanım'ı görünce tatilimizin çok güzel geçeceğini anlamıştık. Mandalina ağaçlarının arasında, bakir, büyük şehirden gelenler olarak kafa dinleyebileceğiniz, denizin kenarında mütevazı ama çok konforlu bir yer. Odaları tertemiz, yemeklere el lezzeti dışında sevgilerini de katıyorlar haberiniz olsun. Harika Hanım ve kızı Tuana Hanım güler yüzlerini hiç eksik etmediler. Türkiye'nin en büyük beş okulundan birine öğretmen olarak kabul edildiğimi burada öğrendim. Bu sebeple bu tatilimi asla unutmayacağım. 10 üzerinden 10 bence az, 10 üzerinden 500 veriyorum. :) Her şey için çok teşekkür ederiz. Tekrar görüşmek üzere...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kumbağ Otel
Kumbağ Otel

-

Çok memnun kaldık

Otelin konumu güzel. Denize çok yakın güzel bir tesis. Arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine ailem ile konaklama yaptım ve fark ettim ki daha önce gelip kalmam gerekirmiş. Personel çok ilgili, çok güler yüzlü insanlar. Aile ortamını aratmayacak bir yer. Çalışanlara ve Cem Bey'e çok teşekkür ederim. Çok memnun kaldık. Tekrar gelmeyi düşünüyoruz. Sema S.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Assos Kanara Hotel
Assos Kanara Hotel

-

Yemekler çok başarılı

13 - 16 Temmuz 2108 tarihlerinde kaldık ve gayet memnun olarak ayrıldık. Özellikle çocuklu aileler için çok güzel bir tesis. Çocuklar için oyun alanları, evcil hayvanlar, deniz içinde korunaklı alan, akşamları çizgi film gösterimi gibi güzellikler var. Aramızda çocuksuz çiftler vardı ve çocukların çok olmasına rağmen gürültüden hiç rahatsız olmadılar (Ziyaretçi profili ve çocukların oyun alanında yoğunlaşmalarından diye düşündük.) Odalar temiz ve ferah. Yemekler çok başarılı (özellikle de akşam yemekleri ve mezeler). Deniz suyu sıcaklığı şansımızdan normal zamanlara göre sıcaktı (25 derece civarında). Normalde daha soğuk olduğu söylendi. Çalışanlar özellikle de restoran kısmındaki arkadaşlar çok güler yüzlü idiler. Biz tekrar mutlaka gideceğiz diyerek döndük ve daha dönüş yolunda iken başka arkadaşlarımızı yönlendirdik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Assos Melira Butik Otel
Assos Melira Butik Otel

-

Çok güzel bir hafta sonu tatili

Çok güzel bir hafta sonu tatili geçirdik. Seçkin Hanım'ın hazırladıkları sabah kahvaltısı olsun, akşam yemeği olsun, mezesi olsun çok lezzetliydi. Denizi de ayrı güzel. Kesinlikle tavsiye ederim. Fırsat buldukça tekrar geleceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok teşekkür ediyoruz Şehnaz Hanım. Her zaman bekleriz, Assos Melira Butik Otel ailesi olarak.

17 Temmuz 2018, Salı 11:38
Assos Memo's Garden Butik Otel
Assos Memo's Garden Butik Otel

-

Meyve ağaçları arasında

Şirin sakin samimi bir butik otel, deniz i mükemmel, odalar temiz ve bakımlı, bahçe bir harika zeytin, limon, mandalina ağaçları ve aralarında hamaklar çok güzel bir sonu tatili geçirdik herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Assos Kanara Hotel
Assos Kanara Hotel

-

Hizmet kalitesi

Tesisin tasarımı, yerleşimi, sunduğu imkanlar ve hizmet kalitesi insanın kendisini değerli hissetmesine yetiyor. Burada da ön planda olan bu; misafirlerinin öncelikle insan oldukları bilinciyle hizmet ediyorlar, bu da her yaştan misafirin kendisini rahat, huzurlu ve değerli hissetmesine yol açıyor. Çiftlerin veya her yaştan çocuklu bir ailenin rahat bir tatil geçirebileceği bölgedeki ender kalitede bir tesis. Yöresel lezzetleri (envaı çeşit reçeller, zeytin, zeytinyağı, sebzeler, fırından sıcacık gelen simitler, ekmek çeşitleri, taze sebze ve meyveler) bir arada tatma fırsatımız oldu. Oda temizliği konusunda çok titizler. Gelen misafirlerin bile burada belli bir formata girdiğini ve kimsenin kimseyi rahatsız etmediği ve saygı/sevginin paylaşılarak tatilini geçirdiği ender yerlerden. Denizi çok temiz, sadece biraz kayalık ve taşlık, girerken deniz ayakkabısı giyilmesi tavsiye olunur. Beğendiğiniz lezzetleri çok uygun fiyatla satın alıp evinize götürebiliyorsunuz (reçeller-ballar-zeytinler-zeytinyağları, vs.) Her akşam yemeğinde bir ızgara (et/balık) seçimi yapabiliyorsunuz. Çocuklar için özel oyun alanları ve aktiviteler tasarlanmış. Sanki genelde ebeveynleri tarafından şımartılmamış çocukların bir araya geldiği bir ortam. Tüm personelin, özellikle restoran sorumlusu Nuri Bey -ki çok kibar, beyefendi ve tesisin müdire hanımı Handan Hanım'ın itinalı hürmet ve hizmetleri takdire şayan, böyle hizmet etmeyi ve vermeyi alışkanlık edinmiş, işini sevip iş disiplini olan insanların varlığı ile tatil yapabilmek ruhu ve zihni dinlendiriyor. Bu şekilde devam ettikleri sürece artık her sene orada bulunmayı arzu ediyoruz, şimdiden özledik...

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Assos Eden Gardens
Assos Eden Gardens

-

Müşteriye ilgileri gayet iyiydi

Ben giderken biraz endişeliydim sonuçta tatilsepeti'nden beğenmiştim acaba nasıl bir yerdi fakat lobiye girdiğimden itibaren her şey değişti. Odalar çok temiz, yemekler çok güzel, denizi havuzu müşteriye ilgileri hatta tatil bittiğinde eve dönmek zor geldi. İnşallah seneye biraz daha uzun kalırız, ailecek bir tatil olsun istiyorsanız yorulmadan gerçekten dinlenmek istiyorsanız kesinlikle Assos Eden'i sizlere öneririm, bu arada lobiden mutfağa temizliğe bütün çalışanlara çok teşekkür ederim selamlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Assos Memo's Garden Butik Otel
Assos Memo's Garden Butik Otel

-

Doğanın parçası olan anlayış

Tatilde ne istersiniz... Huzur. Beyaz çarşaflar havlular... Doğayı kemirmeyen doğanın parçası olan bir anlayış... Sizi karşılayan vizyon ve misyonu aşikar. Harika Hanım yanında full destek veren güzel Tuana... Gülen yüzünüz hiç eksilmesin... Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Assos Kanara Hotel
Assos Kanara Hotel

-

Buradaki ilgi muhteşem

Tek tek, kişi kişi anlatayım, 2018 Temmuz ayında 15 aylık bebeğim ve eşimle tatil yapacak güzel bir otel aradık ve Kanara Otel'i yorumlar yeterli gelmese de, okuduğumuz yorumlar arasında en mantıklı olması sebebiyle seçtik. Öncelikle otelin yeni işletmecisi Feridun Bey, bir senedir oteli devralmış. Rezervasyonumuzu eşim yaparken Feridun isminde biriyle rezervasyon yaptım oldukça sıcakkanlı biri dedi. Bebekle seyahat ettiğimiz için haliyle planladığımız saatten çok geç çıktık ve otele de çok geç gidecektik. Daha önce yaşadığım tecrübelerden hareketle eşime yoldayken oteli aramasını ve yolda olduğumuzu söylemesini rica ettim (malum daha önce 5 yıldızlı otellere gidip odanın 2 kere satıldığını da görmüştük ve odasız kalmıştık) telefonu Feridun Bey açmış (biz daha o zaman tanımıyorduk kim olduğunu) yoldayız geliyoruz deyince efendim odanız hazır sizi bekliyoruz demiş ve eşime ismi ile hitap ederek telefonu açmış. Bravo dedim Feridun'a bak nasıl işini takip ediyor iyi çalışan, adam müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor dedim. ( İşte o Feridun Bey arada sırada açtığı telefonlardan birinde bir müşteri rezervasyonu yapınca kendi müşterisini de kendi takip ediyor ve otelde olduğu her sabah kahvaltısında müşterilerini dolaşıp, her müşterisine bir ihtiyaçları var mı diye soruyor işte o bizim işini takip eden Feridun'la otelde tanışmamız bu şekilde oldu). 18:00 sularında otele ulaştığımızda kesin bir aksilik çıkacak düşüncesiyle arabayı park ettik ve o kadar da kolaydı park etmek, bizi iki müdüre hanım karşılıyor bu kadar güler yüzlü iki hanım parayı almak için bizi beklediler herhalde dedim ve ilk dumuruma uğradım, efendim siz yol yorgunusunuz odanıza geçin biz sadece girişinizi yapalım eşyaları arkadaşımız taşır ben de sizinle geliyorum bir ihtiyacınız var mı dedi. (Bu ilk şoktu daha neler var) İki kişilik odamız gayet geniş konforlu ve içinde bebek yatağı olan bir odaydı balkonu açtım ne göreyim nektari ağacına uzanıp koparabiliyorsun ve ağaç ağzına kadar nektari doluydu. Kimse koparmamış ilaçlı herhalde deyip bir de utandığımdan soramadım sonra müdüre hanım (kızıl saçlı olan) dedi ki buradaki her şey organik dilediğinizce yiyebilirsiniz. Denize girdik çıktık ve akşam yemeği için restoran geçtik. Restoranda sizi Nuri Bey karşılıyor, Nuri Bey iki çocuk babası bir görseniz zannedersiniz Harwardlı okul öncesi öğretmeni aynı zamanda restoranın şefi. İnanılmaz kibar ve içten bir adam çocukla ilgili her türlü ihtiyacınıza ve sorunuza cevap veriyor ilk sorumuz malum biberon için sıcak su oldu, bize gece için sıcak su dolusu bir termos vereceklerini biberonu yıkamamızı özel olarak biberonları hijyen için kaynattıklarını söylediler. (bu büyük şoktu) . Nuri Bey'den ve ekibinden canımız ne isterse istedik hatta bir gün abarttım Nuri Bey'e nasıl kolay sigara bulabileceğimizi sordum ona da ben getirteyim dedi. Her ihtiyacımıza beklentimizin üstünde cevap verdiler. Mezeler 5 yıldızlı bir restaurantın mutfağındaki kadar zengin ama çok daha lezzetliydi. Evinizde hissediyorsunuz diyemeyeceğim evinizin üzerinde bir güler yüz ve konfor sağlıyorlar. Yemekler inanılmaz lezzetli ve doyurucu, her akşam balık ızgara mevcut aynı zamanda bir çeşit et ya da tavuk eşlik ediyor. Balık demişken 5 gecelik menüde ilk akşam uskumru ızgara, ikinci akşam levrek ızgara, daha sonra çipura sonra mezgit şeklinde gitti porsiyonlar bir tam balık şeklinde ve kimse aç kalmıyor. Sabah kahvaltısında peynirlerin hepsi kaliteli, ona eşlik eden krepi, yumurtası tam tadında ürünlerin birçoğu doğal hatta sabah kendi keçilerinin sütünü bebekler için sağıyorlar. Mutlaka erik suyu için. Size bahsettiğim iki müdüre hanım yapıyor ve erik ağaçları da orada yapımı da gözünüzün önünde. Hatta bir gün lobinin önünden geçerken müdüre hanımlarla ayaküstü sohbet ediyorduk. Oğlum mama diye ağaçtaki eriği gösterdi tam zıplama hazırlıklarına giriyordum ki müdüre hanımlardan biri (kızıl saçlı olan) gitti sandalye getirdi ve ağaca çıkıp bize erik ikram etti (bu da şoktu). Diğer müdüre hanımı ismini öğrenemedim ama sapsarı saçlı olan) anlatmadan geçemeyeceğim her sabah güler yüzü eşsiz sohbeti ile harikaydı iki kere kendimi anahtarsız odaya kilitledim yetişti açtı hatta bir sabah sigaramı bile kahvaltıya koşarak getirdi. Bu yorumu okuyanlar için fazla yazdım o sebeple çocuk parkı, hayvanat bahçesi çocuk sineması onlardan bahsetmeyeceğim her şey mükemmeldi. Otelde kalan aileler arasındaki iletişim de harika, insan böyle bir huzuru bulunca herkesin o en tatlı sevecen ve yardımsever yüzü ortaya çıkıyor. Knowhow konusunda inanılmaz bir yer Kanara Otel aile networkümden bahsediyorum örneğin ben yeni bir babayım, kitaplardan çok şey öğreniyoruz ancak bu otelde deneyimli babalar ve annelerle karşılaşıyorsunuz hem babalar gelişiyor hem anneler bilgisini sevgisini paylaşıyor ve bunların hepsi birlikte artıyor. Yorumları okuduğumda deniz ayakkabısını yazmıştı herkes. Evet girişi ve sahil çakıl ancak çocuk havuzunun çaprazında boyu geçmeyen noktada 1 dönüm kum var. Otele giden herkese deniz ayakkabısının yanında deniz gözlüğünü ve şnorkelini ısrarla tavsiye edeceğim suyun içi bir terapi merkezi gibi harika balıklarla dolu. Olumsuz bir şey yazayım dedim ama arkadaşlar mutlaka gidin sadece su biraz serin Akdeniz ve Güney Ege'ye göre, otelde çalışanları da mükemmel. Şiddetle tavsiye diyorum. Özellikle çocuklu aileler için inanılmaz bir otel.

 • Faydalı buldum (2)
 • Faydalı bulmadım (0)
Assos Memo's Garden Butik Otel
Assos Memo's Garden Butik Otel

-

Kahvaltısı çok özenli

Arkadaşımla burada bir gece konakladık. Odaları ve bahçesi otantik döşenmiş ve inanılmaz samimi bir ortam yaratıyor. Özellikle geceleri bahçede çok güzel vakit geçirebilirsiniz. Etrafta fazla ışık olmadığı için gökyüzündeki binlerce yıldızı iskelede oturup sabaha kadar izleyebilirsiniz. Denizi tertemiz ve sakin. Ayrıca kahvaltısı çok özenli ve tazeydi. En önemlisi de çalışanlardaki güler yüzlülük ve samimiyet. Doğanın içinde, sessiz, sakin, huzur dolu bir gündü. Keşke daha fazla konaklama imkanımız olsaydı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Assos Memo's Garden Butik Otel
Assos Memo's Garden Butik Otel

-

Huzura, kaliteye, denize

Anlatılmaz... Gelip böyle bir güzelliği yaşamak lazım. 8 yıl Bodrum gibi bir turizm şehrinde yaşamış biri olarak bu güzel misafirperverliğe, huzura, kaliteye, denize, her atmosferine hayran kaldım. Tesisin sahibi Harika Hanım gerçekten harika bir insan...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Assos Memo's Garden Butik Otel
Assos Memo's Garden Butik Otel

-

Samimiyet, huzur, lezzet

Huzurlu, mutlu. Kendimi evimde hissettiğim, samimiyet, huzur, lezzet ve doğallık bulduğum şahane bir yer. Her köşesinde ayrı detaylar taşıyan, zevkle dekore edilmiş, sıradanlıktan uzak. Hele ki bir ağaç ev var, fotoğraf çekmeye doyamadım...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Assos Kanara Hotel
Assos Kanara Hotel

-

Odalar, deniz, hizmet

Odalar, deniz, hizmet, her şey harika. Üstelik evcil hayvan da getirebiliyorsunuz. Fiyat/kalite oranı çok iyi...

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Assos Kanara Hotel
Assos Kanara Hotel

-

Odalar çok konforlu

Bulunduğu yerdeki en iyi otel diyebilirim. Çocuklu aileler için ilk tercih olmalı çünkü her şey çocuklu ailelere göre düşünülmüş (plajında çocuklara özel havuz gibi bir alan da var). Odalar çok konforlu, yemekler çok güzel, çalışanlar da çok ilgili (Şef Nuri Bey'e sonsuz teşekkürler). Feridun Bey ile oluşan yeni yönetim hizmet anlayışını maksimum memnuniyet hedefine odaklamışlar ve bu konuda çok iyiler.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Assos Kanara Hotel
Assos Kanara Hotel

-

Doğal çocuk havuzu

Değişen işletme sahipleriyle muhteşem bir tesis. Kesinlikle tavsiye ediyorum aile ortamı ve güler yüzlü personeli yemekleri çocuklar için oyun alanı deniz içerisinde doğal çocuk havuzu var yemekleri ve her şeyiyle harika tatiliniz bittikten sonra çıkış yaparken arkanızdan su dökülmesi çok güzel teşekkürler Kanara Ailesi :) :) :)

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Assos Kanara Hotel
Assos Kanara Hotel

-

Denizi seyretmek ayrı bir keyif

Birçok hayvana sahip birisi olarak bu otelde en çok sevdiğim kısım hayvanlara çok değer verilmesi oldu. Ferudun Bey'in (işletme sahibi) o kedileri severken ki mutluluğu gözümden gitmiyor. En başta bundan dolayı hepsini tebrik ediyorum. İkinci olarak çocuklar için çok rahat bir ortam. Sıkılmadan rahatlıkla vakit geçirebilecekleri alanlar var. Otel çalışanları her konuda çok titiz ve her konuda çok özverililer. Odalara gelirsek, temizliğe çok fazla önem verildiğini söyleyebilirim. Odalar aynı bir ev gibi/gayet geniş ve ferah. Denize sıfır ve denizi çok güzel. Akşamları restaurantta otururken denizi seyretmek ise ayrı bir keyif. Böyle bir yerde tatil geçirdiğimizden dolayı çok mutluyuz.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Assos Kanara Hotel
Assos Kanara Hotel

-

Bize konforu hissettirdiler

Otele girdiğimiz ilk andan itibaren kendimizi yıllardır orada yaşıyormuş gibi hissettik. Güler yüzlü ve ilgili çalışanları ve en az onlar kadar güler yüzlü ve ilgili olan işletme sahipleri (Mert Bey ve Ferudun Bey) bize her an büyük bir konfor hissettirdiler. Özellikle çocuklar için inanılmaz rahat bir ortam yaratılmış. Otelin tüm bu güzelliklerinin yanında yemeklerinin de muhteşem lezzetli oluşu her şeyi daha güzel yapıyor. Mezeleri inanılmaz lezzetli ve tabi restaurant çalışanları da yine çok ilgili ve ellerinden gelenin fazlasını yapıyorlar. Sanırım ne desem az kalacak ama kesinlikle herkese/özellikle çocuklu ailelere gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Tekrar çok teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Assos Kanara Hotel
Assos Kanara Hotel

-

11 yıldır düzenli geliyoruz

11 yıldır düzenli olarak ailemle geldiğim bu oteli geçen yıllara rağmen hala çok sevmekteyim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Assos Melira Butik Otel
Assos Melira Butik Otel

-

Otelinizi gerçekten çok beğendim

Otelinizi gerçekten çok beğendim, her zamanki tatil tercihim sizin oteliniz olacaktır.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok teşekkür ediyoruz Sena Hanım, Assos Melira Butik Otel ailesi olarak.

9 Temmuz 2018, Pazartesi 11:47
Assos Melira Butik Otel
Assos Melira Butik Otel

-

Misafirperverliği, manzarası

Otelin misafirperverliği, manzarası falan harikaydı. Hayatımda yaşadığım en güzel tatildi, bir dahaki tatilde yine tercihim burası olacak.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok teşekkür ediyoruz Hakan Bey, Assos Melira Butik Otel ailesi olarak.

9 Temmuz 2018, Pazartesi 11:47
Assos Melira Butik Otel
Assos Melira Butik Otel

-

Her şey on numara

Otel mükemmel, her şey on numara. Çok temiz ve aile ortamı gibi. Gerçekten çok iyi hizmet, gerçekten gören herkese tavsiye ederim. Kesinlikle şiddetle öneririm, süperdi her şey.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok teşekkür ediyoruz Cemal Bey, Assos Melira Butik Otel ailesi olarak.

9 Temmuz 2018, Pazartesi 11:46
Assos Orchidee Bungalow Butik Otel
Assos Orchidee Bungalow Butik Otel

-

Huzurlu bir tatil

Hayatımızdaki en huzurlu tatili geçirdik kesinlikle. Her şey çok güzeldi Reyhan Hanım ve Bülent Bey'in güler yüzü yeter. İyi ki tanıdık sizleri. Her şey için çok teşekkürler. Yeniden görüşmek dileğiyle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok güzel yorumlar için size teşekkür ederiz. Biz de sizler gibi pırıl pırıl gençler tanıdığımız için çok mutlu olduk. Tekrar görüşmek üzere. Kendiniz iyi bakın, sevgiyle kalın. 🤗

6 Temmuz 2018, Cuma 12:45
Assos Orchidee Bungalow Butik Otel
Assos Orchidee Bungalow Butik Otel

-

Tam aradığımız bir yer

Aslında düşüncemiz burası değildi fakat görmek istedik. İçeri girince Bülent Bey gülen yüzüyle bizi karşıladı. ;) Tam aradığımız bir yer. Yemyeşil bahçesi, içinde Woswos'u, meyve ağaçları, sıcak, benim diyebileceğiniz sıcak bir edası var. Yabancılık çekilmeyecek bir atmosfer. Sonrası yemekler gerçekten de bölgede bulamayacağınız lezzetler. Balığın diyarı, Karadenizli olarak levrek ve çupra on numaraydı. Özellikle kahvaltıya önem veren ben, Assos'ta o kadar lezzetli kahvaltı beni şaşırttı inanın ki! Bülent Bey'in bahçeden toplayıp kendi elleriyle hazırladığı marmelat, reçel, zeytin ezmeleri ve tabi ki börek süperdi. Gözümüz de doydu anlayacağınız. İşletmenin çözüm odaklı yapısı benim en çok hoşuma giden taraftı açıkçası. Bence gidin, o sakinliği, dinginliği, denizi, yakamozu, yemekleri, bahçesini yaşayın. Bülent Bey'i ve eşini tanıyın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok teşekkür ederiz Ziya Bey. Bizi şımartmışsınız. 😊 Ülkemizin dört bir yanından sizler gibi dostlar bulduğumuz için çok mutlu oluyoruz. Tekrar görüşmek dileğiyle, hoşçakalın. 🤗

6 Temmuz 2018, Cuma 13:02
Kumbağ Otel
Kumbağ Otel

-

Sakin ve nezih

Sakin ve nezih, hizmet kalitesi çok iyi. Dinlenmek isteyenlerin, dinginlik ve huzur arayanların uğrak yeri olmalı. Teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Assos Melira Butik Otel
Assos Melira Butik Otel

-

Hizmet çok iyi

Ben ve arkadaşlarım gayet memnun kaldık. Hizmet çok iyi, odalar tertemiz, ortam doğayla iç içe, çok güzeldi. Tekrar gelirsem adresim Assos Melira Butik Otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok teşekkür ediyoruz Nagehan Hanım, Melira Butik Otel ailesi olarak.

3 Temmuz 2018, Salı 18:05
Assos Melira Butik Otel
Assos Melira Butik Otel

-

Estuvimos en Assos antes

Estuvimos en Assos antes. Nos gustaría agradecer a nuestra guía por primera vez aquí. Exitoso.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Thank you Paula, Assos Melira Butik Otel family.

2 Temmuz 2018, Pazartesi 14:59
Assos Eden Gardens
Assos Eden Gardens

-

Konumu itibari ile çok güzel

Otel konumu itibari ile çok güzel. Çok güzel bir sahili ve iskelesi mevcut. Güler yüzlü ve her konuda yardımcı olan personeline de ayrıca teşekkür ederim. Bir tek kendi açımızdan sıkıntı odalarda sinekliğin olmamasıydı. Doğa içinde bir ortam olduğu için bu konu ile ilgili acil bir çözüm üretilmesini düşünüyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Assos Melira Butik Otel
Assos Melira Butik Otel

-

Gayet başarılı

Kesinlikle yorumları dikkate alabilirsiniz. Ben çok tereddüt ettim ama geldiğime değdi. Teşekkür ediyorum yorumları yazanlara. Otel yeni olmasına rağmen gayet başarılı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok teşekkür ediyoruz Tekin Bey, Melira Butik Otel ailesi olarak.

29 Haziran 2018, Cuma 11:26
Assos Memo's Garden Butik Otel
Assos Memo's Garden Butik Otel

-

Samimi eviniz

Tatildeki sıcacık, samimi eviniz... Hele bir de sütlü balığı var ki yemedim demeyin. Tavsiye ederim...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Assos Melira Butik Otel
Assos Melira Butik Otel

-

Nefis kahvaltı

Bu sabah huzur dolu uyandım. Seçkin Hanım'ın hazırlamış olduğu o nefis kahvaltıya gömüldüm ve şu an sarmaşığın altındaki hamakta keyif yapıyorum. Ve dün bana otelimizi ve hizmetimizi beğendiyseniz site üzerinden güzel yorumlarınızı bekliyoruz demişti Seçkin Hanım. Şimdi diyorum burayı ve sizi beğenmemek elde değil, harika insanlarsınız ve bir o kadar da güzel yeriniz var. Hayırlı olsun, Allah gani gani müşteri nasip etsin size, müşteri gelsin, siz kazanın, müşteriler mutlu olsun. Hamaktan sevgiler. :))

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok teşekkür ediyoruz Melda Hanım, Assos Melira Butik Otel ailesi olarak.

27 Haziran 2018, Çarsamba 12:03
Assos Melira Butik Otel
Assos Melira Butik Otel

-

Odaları gayet temiz

Odaları gayet temiz, tereddüt etmenize gerek yok. Bu siteye teşekkürlerimi sunuyorum böyle bir oteli bize gösterdiği için. Şu an odamda gün batımını izliyorum, harika bir şey.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok teşekkür ediyoruz Muhsin bey, Assos Melira Butik Otel ailesi olarak.

27 Haziran 2018, Çarsamba 12:04
Assos Orchidee Bungalow Butik Otel
Assos Orchidee Bungalow Butik Otel

-

Leziz Gaziantep kahvaltınız

Sıcak bir aile karşılaması ile birlikte sanki denize sıfır bir eviniz varmış hissi ile bize muhteşem bir tatil yaşattığınız için teşekkür ederiz. Leziz Gaziantep kahvaltınız için de ayrıca teşekkür ederim. Kesinlikle Assos'a giden arkadaşlara tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Güzel yorumlarınıza çoook teşekkür ederiz. Biz de sizleri tanıdığımız için çok mutlu olduk. Tekrar görüşmek üzere. Sevgi, selam.

27 Haziran 2018, Çarsamba 10:23
Kumbağ Otel
Kumbağ Otel

-

Güzel, sakin bir yer

Hafta sonunu değerlendirebileceğiniz güzel sakin bir yer. Resepsiyondan başlayarak tüm personel güler yüzlü ve bir dediğinizi ikiletmeden yerine getiren sizi memnun etmek için çabalayan insanlara sahip bu yeri tavsiye ederim. Eşimle beraber çok memnun kaldık.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Assos Melira Butik Otel
Assos Melira Butik Otel

-

İşletmecileri harika insanlar

Eğer arabanız varsa ve tatile öyle gelmişseniz umduğunuzdan harika bir yer. Hemen aşağısında da bir otel var ama ben daha çok gittiğim otellerdeki sıcak insan yüzünü göremeyince mutlu olamıyorum. Meliha Butik Otel bu konuda abartısız çok iyi, işletmecileri harika insanlar, kültürlü insanlar, naif insanlar. Bunları da yalak olsun diye yazmıyorum kesinlikle Assos'ta kalınabilecek bir otel, bu sene ilk gelişim olmasına rağmen geçen sene üç dört kere gelmiştim geldiğim otellerde böyle sıcak insanlarla karşılaşmadım hizmetlerinden dolayı ben ve arkadaşlarım teşekkür ediyoruz bol kazançlar diliyoruz iyi günler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok teşekkür ediyoruz Leylal Hanım, Assos Melira Butik Otel ailesi olarak.

26 Haziran 2018, Salı 13:14
Assos Melira Butik Otel
Assos Melira Butik Otel

-

Doğanın sesi harika

Tamamen huzur dolu bir yer, yemekleri akşam keyfi ağaçların doğanın sesi harika. Teşekkürler neredekal.com sizin sayenizde bu oteli keşfettim. Bundan sonra da Assos'taki tek yerim Melike Butik Otel bize yardımcı olan Seçkin Hanım'a çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok teşekkür ediyoruz Kübra Hanım, Assos Melira Butik Otel ailesi olarak.

26 Haziran 2018, Salı 13:15
Assos Memo's Garden Butik Otel
Assos Memo's Garden Butik Otel

-

Huzur dolu ortam

Tek kelime ile harika! Sakin, huzur dolu ortam. Misafirperverlikleri ile böyle sıcak bir ortam sundukları için Kılıç ve Yılmaz aileleri olarak çok teşekkür ediyoruz. Bundan sonra Assos'taki mekanımız belli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Assos Memo's Garden Butik Otel
Assos Memo's Garden Butik Otel

-

Sanki kendi evinizdeymişsiniz gibi

Hayatımda kaldığım en iyi hotel servisi. Aile ortamı çok kaliteli. Herkese tavsiye ediyorum. Kahvaltı ve aksam yemeği güzeldi. Ortam sanki kendi evinizdeymişsiniz gibi. Kesinlikle yine geleceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Naci Baba Bungalow
Naci Baba Bungalow

-

Servis, kalite, güler yüz

Yıllardır Küçükkuyu sahilinde gitmediğimiz yer kalmadı diyebilirim. İki yıl önce arkadaşlar vasıtasıyla ve biraz da tesadüfen keşfettiğimiz "Naci Baba Bungalow" tam anlamıyla mükemmel. Servis, kalite, güler yüz, uygun fiyat ve gerçek anlamda aile yeri arıyorsanız tam size göre. Asla pişman olmazsınız. Bu vesileyle "Naci Baba Bungalow"a ve tüm çalışanlarına da çok teşekkür ederiz. En kısa zamanda görüşmek dileğiyle, hoşça kalın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Naci Baba Bungalow
Naci Baba Bungalow

-

Çalışanların güler yüzü

Muhteşem konumu, çalışanların güler yüzü ve harika yemekler. 2. senemiz de harikaydı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Assos Orchidee Bungalow Butik Otel
Assos Orchidee Bungalow Butik Otel

-

Muhteşem kahvaltı ve yemekler

Bu bölgede gidebileceğiniz ve kendinizi evinizde hissedeceğiniz çok güzel bir mekan. :) Bülent Bey ve Reyhan Hanım'ın misafirperliğinin inceliği yanında, muhteşem kahvaltısı ve muhteşem yemekleri kesinlikle denenmeli... Hele kahvaltıda Bülent Bey'in kendi elleri ile yaptığı ve başka yerde bulamayacağınız zeytin reçeli ve Antep usulü diğer spesiyallerinin mutlaka tadına bakılmalı. :) Bir kez gelip, bağımlılık yapacağını düşündüğüm bir mekan. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Bu güzel yorumlar için çok teşekkür ederiz Nalan Hanım. Yeni devraldığımız bu tesisi sizler gibi güzel dostlarla daha güzel hale getireceğimizi umuyoruz. Bu güzel sözler bize daha bir şevk veriyor. Assos Orchidee Bungalow Butik Otel olarak asıl buz sizlere teşekkür ederiz. Yeniden görüşmek üzere. Saygılarımızla.

18 Haziran 2018, Pazartesi 16:42
Assos Orchidee Bungalow Butik Otel
Assos Orchidee Bungalow Butik Otel

-

İçten ve güler yüzlü

2 günlüğüne gittim ve çok memnun kaldım. Yemekler bir harika. Sahibi Antepli Bülent Bey ve eşi çok içten ve güler yüzlü tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Güzel yorumlara çok teşekkür ederiz Semra Hanım. Bu yorumlara layık olmak için daha çok çalışacağız. Yeniden görüşmek üzere, saygılar.

18 Haziran 2018, Pazartesi 16:45
Assos Orchidee Bungalow Butik Otel
Assos Orchidee Bungalow Butik Otel

-

Yemekler harika

İyi işte, daha ne olsun... Mekan güzel. Bülent abim ve eşi mükemmel. Yemekler harika. Gelin, kendiniz görün. Siz daha çok beğeneceksiniz. İyi işte, daha ne olsun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Teşekkürler Halil Bey, dostlara her zaman kapımız açık. Görüşmek üzere. Sevgi ve saygılar.

18 Haziran 2018, Pazartesi 16:47
Assos Melira Butik Otel
Assos Melira Butik Otel

-

Huzur verici bir otel

İnanılmaz ferah bir bahçesi var, bir o kadar güzel de küçük barı var. Yeni açıldığı için yorum yazmak istedim, küçük, kendi halinde, sakin, huzur verici bir otel, gelecek kişilerin beğenmeme şansı yok. Herkese iyi bayramlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok teşekkür ediyoruz Sibel Hanım, Assos Melira Butik Otel ailesi olarak.

18 Haziran 2018, Pazartesi 11:38
Assos Melira Butik Otel
Assos Melira Butik Otel

-

Tam kafa dinlemelik

Daha önce Assos'a çok gelip gittim, hiçbirisinde burada kaldığım kadar keyif almadım. Tam kafa dinlemelik, kötü ruhlarımdan arındım, sevgiler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok teşekkür ediyoruz Berke Bey, Assos Melira Butik Otel ailesi olarak.

18 Haziran 2018, Pazartesi 11:39
Assos Melira Butik Otel
Assos Melira Butik Otel

-

Hoş, rahat ve temiz

Biz ilk başta tereddüt etmiştik denize yakınlığı konusunda ama yürüyerek 1 dakika mesafede. Otel gayet güzel, hoş, rahat ve temiz. Assos'ta kalınabilecek uygun ve güzel bir butik otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok teşekkür ediyoruz Seda Hanım, Assos Melira Butik Otel ailesi olarak.

18 Haziran 2018, Pazartesi 11:40
Assos Melira Butik Otel
Assos Melira Butik Otel

-

Kahvaltısı efsane ötesi

Küçük ama şirin, ayrıca işleten insanlar bir o kadar cana yakın. Ben, eşim ve arkadaşlarım gayet beğendik, tavsiye ederiz. Özellikle yeni açılan barı ve Seçkin Hanım'ın sabah kahvaltısı efsane ötesi, Karadeniz mutfağını Ege'ye taşımışlar kahvaltı olarak. İyi tatiller.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok teşekkür ediyoruz Mustafa Bey, Assos Melira Butik Otel ailesi olarak.

18 Haziran 2018, Pazartesi 11:41
Assos Melira Butik Otel
Assos Melira Butik Otel

-

Tatil için birebir güzel

Harika bir yer, herkese tavsiye ederim. Tatil için birebir güzel. Çevresiyle, insanlarıyla mutluluk veren bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok teşekkür ediyoruz Efekan Bey, her zaman bekliyoruz Assos Melira Butik Otel ailesi olarak.

12 Haziran 2018, Salı 10:41