Seçilen Filtreler

{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
İndirim ve Fırsatlar {{ discount }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
{{ placeLabels[place] }}
{{ districtLabels[id] }}
Temizle

Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Assos Yolu Otelleri

Assos Yolu için {{ (filteredHotels).length}} / 21 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Assos Yolu Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Mitolojik kültürün senfonisi eşliğinde dans eden mavi ile yeşilin sizi düş diyarına götüreceği, çılgın kalabalığı ardınızda bırakacağınız bir cennet; Assos Yolu otelleri…

Burası Alplerden sonra oksijeni en bol olan dünyada ikinci bölge. Her taraf zeytin ağaçlarıyla kaplı ve yeşil maviyle öz kardeşmişçesine kucaklaşıyor. Tarih doğayla eşsiz bir şekilde bütünleşiyor ve keşfedilmeyi bekleyen pek çok gizemli rota ortaya çıkıyor. Nem oranı ise sıfır. Kazdağları'nın ihtişamı Midilli Adası'nın güzelliğiyle taçlanıyor. Evet, burası Assos… Çılgın kalabalıktan tamamen arınmış, kendinizi dış dünyadan soyutlayabileceğiniz bir cennet… Herkes ömründe bir kez tembellik yapma hakkına sahiptir bize kalırsa. Assos Yolu otelleri bu hakkınızı dibine kadar kullanabilme imkanı tanıyor sizlere.

Assos Yolu otellerinin büyük bir çoğunluğu butik otellerden oluşuyor. Zaten geneli küçük aile işletmesi. Arada moteller ve apart oteller de var. Tek tük her şey dahil hizmet veren tesisler de bulunuyor ancak genel atmosfer sımsıcak ve dost gibi.

Tüm Assos Yolu otelleri zeytin ağaçlarıyla çevrili ve olabildiğince sessiz bir bölgede yer alıyorlar. Genel çoğunluk denize sıfır ve kendilerine ait plajları mevcut. Bazıları denize birkaç metre mesafede bulunuyor. Kimi Assos Yolu otelinin açık yüzme havuzları da var ama Ege Denizi'nin o duru güzelliği karşısında ne kadar dikkat çekici tartışılır.

Assos Yolu otelleri, Assos bölgesine birkaç km mesafede bulunuyorlar. Küçükkuyu'dan Assos'a gelinen yolun üzerinde sırayla dizilmiş olan otellerin hepsi Assos Yolu oteli. Yerleşim merkezine biraz uzaklar anlayacağınız ama amaç kendinizi soyutlamak ve insanlardan uzakta bir tatil geçirmekse eğer, Assos Yolu otelleri fazlasıyla ideal bir konaklama seçeneği.

Bedeniniz ve ruhunuz garip sinyaller göndermeye başladığında, kırmızı alarm vermeden hemen bir Assos Yolu otelinde rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Assos Yolu otellerini incelemeye başlayabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Sizi yoran kalabalığı ardınızda bırakıp doğayla baş başa, huzur içinde bir tatil yapmak istediğinizde bütçenize uygun bir otel bulabilirsiniz Assos Yolu'nda…

Assos öyle bir yer ki, mitolojik bir kültürün doğayla büyüleyici bir şekilde harmanlandığı bir atmosfere sahip. Yoğun bir şekilde çalıştığınız, o toplantıdan başka bir toplantıya koştuğunuz, trafikte saatlerinizi harcadığınız ve puslu havaların gölgesinde ruhunuzu karartan günlerden çok uzakta bir tatil düşlediğinizde Assos'un yolunu tutabilirsiniz.

Kazdağları ile Midilli Adası'nın nazlı bir edayla bakıştığı o eşsiz manzara, tüm yorgunluğunuzu alıp götürüyor Assos'ta. Bölge, Alplerden sonra dünyada oksijen oranı en yüksek olan ikinci yer ve nem oranı ise sıfır. Her yer alabildiğine zeytin ağaçlarıyla kaplı. Kalabalıktan uzakta, huzur dolu bir atmosferi var Assos'un. Dinlenmek ve kafa dinlemek için ideal bir rota anlayacağınız.

Son iki yıldır anlamlandıramadığımız bir şekilde turizm patlaması yaşıyor Assos. Dolayısıyla oteller sürekli dolu ve fiyatlar ateş pahası. Geriye tek bir alternatif kalıyor; Assos Yolu otelleri. Assos Yolu otel fiyatları, yerleşim bölgesine uzak olmasından dolayı biraz daha uygun seçeneklere sahip bu anlamda. İçlerinde pahalı oteller de yok değil elbette ama her gelir düzeyine hitap edebiliyor Assos Yolu otel fiyatları. Yaz aylarında Assos Yolu otel fiyatlarında da bir takım artışlar söz konusu olabiliyor tabi. Assos Yolu otel fiyatlarının genelde kişi başı olarak fiyatlandırılması, konaklama bütçesini biraz daha yukarı çekiyor ne yazık ki. Genel olarak 2018 Assos Yolu otel fiyatları ortama 30 TL ile 250 TL arasında değişiyor.

Siz de, kendinizi dış dünyadan soyutlamak ve huzur dolu bir ortamda tatilinizi geçirmekten yanaysanız eğer, bütçenize uygun olan bir Assos Yolu otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Assos Yolu otel fiyatlarından daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir. Vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Assos Yolu otellerini ve Assos Yolu otel fiyatlarını incelemeye başlayabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Assos Yolu Hakkında

Dış dünyadan kendinizi izole etmek istediğinizde sığınabileceğiniz bir liman; Assos Yolu…

Mitolojik dünyanın önemli merkezlerinden biri Assos. Alplerden sonra oksijeni en bol olan dünyada ikinci bölge aynı zamanda. Assos Yolu ise, zeytin ağaçlarıyla kaplı bir bölge. Gerçekten de bir tarafınız alabildiğine yeşil, bir tarafınız ise alabildiğine mavi. Tarih ve doğanın eşsiz bir şekilde bütünleştiği muhteşem bir atmosfere sahip Assos Yolu. Gizemli rotalarla dolu olan Assos Yolu, nem oranının sıfır olması dolayısıyla da harika bir dinlence yeri. Büyük şehirlerin çılgın kalabalığı ardınızda, dış dünyayla olan tüm bağlantınız kopmuş ve sadece kendinizi huzura adayabileceğiniz bir yer Assos Yolu.

Küçükkuyu'dan gelirken, sağ tarafınızda Kazdağları tüm heybetiyle yükselir ve birden zeytinlikler, ormanlar ve tepeler belirir. Sol tarafınızda ise Ege Denizi selamlar sizleri. 20 km'lik bir yol olan Assos Yolu, çeşitli otellere, balık restoranlarına da ev sahipliği yapıyor. Oldukça eski, dar, ancak bir o kadar da şirin olan Assos Yolu, huzur ve mutluluğu bir arada yakalayabileceğiniz bir bölge. Aracınızla bu bölgeden geçerken, doğanın tadını doyasıya çıkarabilmeniz için yavaş yavaş gitmeniz tavsiye olunur.

Assos Yolu, Kadırga Koyu'ndan sonra Assos'ta bulunan ikinci oteller bölgesi aslında. Yol boyunca denize sıfır birçok otel hizmet veriyor burada. Yolun diğer tarafında ise küçük pansiyonlar ve kamp alanları bulunuyor. Bir an yol hiç bitmeyecek sanıyorsunuz ancak bir bakmışsınız Assos'dasınız.

Herkesin ömründe en az bir kez tembellik yapmaya hakkı vardır. Bu hakkınızı kullanabileceğiniz en iyi yerlerden biridir Assos Yolu.

Assos Yolu otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Assos Memo's Garden Butik Otel
Assos Memo's Garden Butik Otel

-

Doğa ananın kucağında keyif

Huzur, huzur, huzur... Harika Hanım'ın içinize işleyen neşesi ve samimiyeti. Doğa ananın kucağında keyif dolu bir tatil. İster sabah iskelede yoganızı yapın isterseniz bahçede yeşillikler içinde çocuklarınızla oyunlar oynayın. Eve dönerken yazın tekrar gideceğimiz tarihi belirledik bile.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Assos Memo's Garden Butik Otel
Assos Memo's Garden Butik Otel

-

Her adımda farklı bir detay

Tek kelimeyle muhteşem. Kapıdan içeri girdiğim andan itibaren her adımda farklı bir detay büyüledi beni. Harika Hanım'ın sıcaklığı, zevkle seçtiği antikalar, el emeği göz nuru detaylar ile birleşince ortaya muhteşem bir yer çıkmış. Üstelik denizin tam dibinde. Bundan sonra benim için Assos demek Assos Memo's Garden Butik Otel demek. ❤❤❤

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Assos Memo's Garden Butik Otel
Assos Memo's Garden Butik Otel

-

Samimiyet, lezzet, sakinlik

Ailece geldiğimiz muhteşem bir yer. 23 Nisan'da gene geleceğiz. Lüks değil, samimiyet, lezzet, sakinlik ve deniz kenarında evinde hissetmek isteyenler için mükemmel. Dede toprağını ailece işleten Harika Hanım muhteşem bir ev sahibesi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kumbağ Otel
Kumbağ Otel

-

Yataklar rahatsız

2006 yılından 2016 yılına kadar düzenli olarak tatillerimi burada geçirdim. Sakinliği ve tesisin doğal bir ortamda olması çok güzeldi. Son yıllarda özellikle bayramlarda aşırı bir günübirlikçi almaya başladılar. Bu da gelen konuklara nazaran tesisin kalitesini düşürmeye ve aşırı kalabalıklara yol açmaya başladı. Odalarda hiçbir zaman düzgün bir yenileme yapılmadı. Yataklar rahatsız, banyo ve duş da keza öyle. Ancak en son 6 günlük yer ayırtıp da 5. gün çıkmak durumunda kaldığımızda 6. günün de parasını almaları tuz biber ekti. Büyük saygısızlık yaptılar. Hiç gitmezsem sadece 1 günlük depozito alabilecekleri halde gidip 5 gün kalıp üzerine ekstralara o kadar para vermişken bir de kalınmayan günün parasının alınması tüm itibarlarını yerle bir etti.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Assos Memo's Garden Butik Otel
Assos Memo's Garden Butik Otel

-

Ortamın sakinliği

Huzur olarak ve ortamın sakinliği, esas denizin güzelliğinin beni büyülediğini dile getirmek istedim ve personel güler yüzü ve temizlik açısından harikaydı. En yakın zamanda yeniden gelmeyi planlıyorum, teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Assos Memo's Garden Butik Otel
Assos Memo's Garden Butik Otel

-

Her mevsim güzel

Her yıl muhakkak uğradığım bir yer. Her mevsim güzel. En güzeli de buradaki samimiyet. Muhakkak uğrayın derim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Assos Memo's Garden Butik Otel
Assos Memo's Garden Butik Otel

-

Odalar, mezeler, kahvaltı

Muhteşem işletme, karşılama, ilgi. Olağanüstü doğa, deniz, kumsal, odalar, mezeler, kahvaltı. Herkese tavsiye ederim. Mutlaka gelin, yalnız rezervasyon şart.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Assos Terrace Hotel
Assos Terrace Hotel

-

Konumu ve personeli

Hayvan dostu otel, konumu ve personeli oldukça iyi. Manzarası zaten ortada. Kesinlikle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Assos Terrace Hotel
Assos Terrace Hotel

-

Manzara eşliğinde yemek

Harika manzaraya sahip, aile ortamı olan bir tesis, misafirliğe gelmiş gibi oluyorsunuz. Manzara eşliğinde yemek harika oluyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Assos Terrace Hotel
Assos Terrace Hotel

-

Manzarası eşsiz bir yer

Manzarası eşsiz bir yer, gün batımı enfes oluyor, Instagram'a fotoğraf atmaya doyamadık. :) Başar Bey, ailesi sıcak ve yardımsever insanlar, gün batımında yemeğinizi yemek size çok güzel anlar yaşatacak.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Assos Eden Gardens
Assos Eden Gardens

-

Kendine özel koyu

Eden Group otellerinden biri. Kendine özel koyu ile deniz ve doğanın iç içe, huzuru yaşayacağınız bir tatil için biçilmiş kaftan.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Assos Eden Gardens
Assos Eden Gardens

-

Yemekleri lezzetli

Sıcak aile ortamı, yemekleri lezzetli, denizi güzel, mavi bayraklı, çocuk havuzu var. İskelesi var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Assos Terrace Hotel
Assos Terrace Hotel

-

Sıcacık ortam

Muhteşem bir manzara. Temiz hava, sıcacık ortam. Daha ne olsun. Kesinlikle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Zafer Bey, yorumunuz için teşekkür ederiz. Yeniden bekleriz. Assos'tan saygı ve selamlarımzla.

2 Şubat 2018, Cuma 15:13
Assos Terrace Hotel
Assos Terrace Hotel

-

Yemekler harika

Yemekler harika, çalışanlar çok kibar ve yardımcılar, odaların manzarası muhteşem. Tatilde huzur, sessizlik ve dinginlik arayan herkes için kusursuz bir tercih. 4 mevsim açık olduğunu öğrendim, kesinlikle önümüzdeki aylarda tekrar gelmeyi ve bu güzel yerin keyfini tekrar yaşamayı planlıyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yeninden bekleriz. Assos'tan saygı ve selamlarımızla.

2 Şubat 2018, Cuma 15:13
Assos Eden Gardens
Assos Eden Gardens

-

Konum çok güzel

Burada deniz, havuz var, çok hoş etkinlikler var. Su kaydırağı var. Yiyecekler güzel. Cankurtaran var (bir bot da var). Restoran var. Konum çok güzel. Ama bir önerim var. Denizde bol bol balıklar var. Bu yüzden şnorkel yanınıza alın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Assos Eden Gardens
Assos Eden Gardens

-

Personeli güler yüzlü

Personeli güler yüzlü. Kırgız çalışanlar mevcut. Oda, sahil, havuz, yemekler güzel. Çocuklar için ideal yerlerden biri!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Assos Eden Gardens
Assos Eden Gardens

-

Yemekler şahane

Öncelikle deniz süper, her zaman berrak. Yemekler şahane, sürekli bir şeyler yedik, dikkat edin kilo almayın. :) Yukarıdaki odalarda kalırsanız manzara çok iyi. Personele gelince de güler yüzlü ve yardımsever. Sakinlik arayanlar için bence tercih edilebilir bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Assos Terrace Hotel
Assos Terrace Hotel

-

Mükemmel manzarası

Mükemmel manzarası olan bir yer, adı otel olsa da pansiyon havası var daha çok. 3 tane çok sevimli çuçisi mevcut ve dost canlısı. Odalar tertemiz, ikinci kattaki odalar direkt denize bakıyor ve balkonlu. Kesinlikle gelinmesi ve tecrübe edilmesi gereken bir yer, çarşı, market gibi yerlere 10-15 km uzaklığı bulunsa da Küçükkuyu'nun yoğunluğundan ve kalabalığından eser yok. Burayı herkesin bir defaya mahsus dahi olsa tecrübe etmesini tavsiye ederim. Gelirken kesinlikle fotoğraf makinenizi almayı unutmayın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Işıl Hanım, yorumunuz için teşekkür ederiz. Assos'tan saygılarımızla.

2 Şubat 2018, Cuma 15:11
Assos Terrace Hotel
Assos Terrace Hotel

-

Doğal bir ortam var

Konum olarak yüksekte olması kesinlikle çok iyi. Manzara ve otelin alanı başarılı. Doğal bir ortam var. Odalar güzel. TV olmaması çok iyi. Klima da yok ama ihtiyaç hiç duymadık. Eylül ayıdır diye belki. Otelde yemek yiyip bir şeyler içebileceğiniz yerlerin kendine has güzellikleri var. Denize hakim yerler de güzel, taklacı güvercinlerin yanında incir altı da güzel. Kafa dinleyip insanlardan biraz uzak tatil yapmak için mantıklı seçim. 3 farklı yerde deniz girebiliyorsunuz. Denizi de ilk olarak taşlık, sonra kum. Akşam yemekleri gerçekten lezzetli idi. Ne yediysek çok başarılıydı. Çalışan arkadaşlar kesinlikle iyi niyetli ve kibarlar. Otel aile işletmesi bu arada. Ama kesinlikle çok başarılılar. İyi niyetli, güzel insanlar. Eğer incirler olduğunda orada olursanız şanslısınız. Otelde kötü diyebileceğimiz bir durumla karşılaşmadık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Nihat Bey, yorumunuz için teşekkür ederiz. Sizler gibi güzel insanları ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Assos'tan selam ve sevgilerimizle.

2 Şubat 2018, Cuma 15:10
Maviş Butik Otel
Maviş Butik Otel

-

Çalışanları kaliteli

Muhteşem yer işletmesi ve çalışanları kaliteli insanlar. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kumbağ Otel
Kumbağ Otel

-

Çok memnun ayrıldık

Otel yemekler, plaj ve personel hepsinden çok memnun ayrıldık. Bir sonraki yıl yine gittik. Çok sevdik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Naci Baba Bungalow
Naci Baba Bungalow

-

Odaların temizliği

Çalışanları, odaların temizliği, güler yüzlülük, ne ararsan var. Zengin kahvaltısı, hele bir de balık sevmeyen ben, yapılan balıklarla seven ben, yok böyle bil lezzet. Puanlama olsa 10 üzerinden 10 verilir. Sahilin temizliği, bungalovların içinin temizliği süper. Çalışanlarından sahiplerine kadar muhabbetti seven insanlar. Naci Baba Bungalow'daki herkese teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kumbağ Otel
Kumbağ Otel

-

Personelin güzel davranışı

Bayramda ailemle beraber tatilimizi Kumbağ Motel'de geçirdik. Muhteşem bir tatil oldu bizim için. Gerek o zeytinyağlı yemekler gerek personelin güzel davranışı bizi çok memnun etti. Bu tür yerlerin daha çok tavsiye edilmesi lazım. Bu arada Nurullah Bey'e çok teşekkür ediyorum ilgisinden dolayı. Necla Hanım'a da çok teşekkür ediyorum gerekli ilgiyi bizlere gösterdiğinden dolayı. Seneye inşallah görüşmek üzere, teşekkürler Kumbağ Motel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Assos Memo's Garden Butik Otel
Assos Memo's Garden Butik Otel

-

Sessizlik, bol oksijen, güler yüz

Bayramda oradaydım, bir Ekşi Sözlük yazarı olarak oradan okuyup gittim ve tam anlamıyla bayıldım. Sessizlik, bol oksijen, güler yüz ve şipşirin bir mekan. Her şey için çok teşekkürler, umarım seneye tekrar görüşürüz...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kumbağ Otel
Kumbağ Otel

-

Gıcırdayan yataklar

Arka taraftaki odalar arıtmadan dolayı kokuyor. Oda içerisinde 1980'lerden kalma küçük bir televizyon, gıcırdayan yataklar, ip gibi akan duş. Hiç beğenmedik. Kredi kartından fazla para çektiler. Geri ödemeleri için 6-7 kere arayıp, en son tehdit etmem gerekti.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Özlem Hanım size gereken açıklama yapıldı. Kredi kartıyla ilgili bayramdan dolayı bankalar kapandı. Kaporanız gönderildi. Normal şartlarda sizden 5 günlük ücret alınması lazımdı. Biz bunu yapmadık. İstekleriniz bitmedi bir türlü. Biz gene buna saygı duyup rezervasyonunuzu iptal ettik. Siz bu arada tehdit ettim, diyorsunuz ya kimi tehdit ettiniz. Hem karalıyorsunuz hem de üste çıkmaya çalışıyorsunuz. Bizlerin iyi niyetini su istimal ediyorsunuz, yazarken doğru olanı yazın.

15 Eylül 2017, Cuma 10:38
Orchidee Bungalow Butik Otel
Orchidee Bungalow Butik Otel

-

Zeytin ağaçları arasında dinlence

Öncelikle 1 günlük dinlenme durağımızda gösterdikleri ilgi, alaka ve samimiyet için Kemal Bey, Aliye Hanım ve Bilgehan'a teşekkür ederim. Zeytin ağaçları içerisinde çok güzel bir bahçe. Çok lezzetli bir mutfak. Uğradığımız için şanslıyız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

İlgi ve alakanıza yürekten teşekkürler.

6 Eylül 2017, Çarsamba 17:30
Assos Memo's Garden Butik Otel
Assos Memo's Garden Butik Otel

-

Havlu ya da çarşaf değişimi yok

Ağustos 2017'de 5 gün konakladık. Bahçeye rastgele yerleştirilmiş, birbiri ile uyumsuz eski ve kirli algısı oluşturan bahçe mobilyaları kalabalık ve rahatsız edici. Restoran kısmının zeminindeki tahtalar yer yer kırık ve çökmüş, her an takılıp düşebilirsiniz. Bungalovların hemen önü toprak, bu yüzden içerisi sürekli çamur oluyor. Zeminde 3 parçadan oluşmuş muşamba gibi bir şey var. Tuvalet ve banyo sararmış, kirli. Günlük temizlik, havlu ya da çarşaf değişimi yok. Hatta 5 günde hiç temizlik yapılmadı. Akşam sıcak su yok. Asla tavsiye etmem, bizden konaklama ücretini peşin aldıkları için sadece uyumak için 5 gün katlandık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Orchidee Bungalow Butik Otel
Orchidee Bungalow Butik Otel

-

Çok lezzetli bir mutfak

Öncelikle 1 günlük dinlenme durağımızda gösterdikleri ilgi, alaka ve samimiyet için Kemal Bey, Aliye Hanım ve Bilgehan'a teşekkür ederim. Zeytin ağaçları içerisinde çok güzel bir bahçe. Çok lezzetli bir mutfak. Uğradığımız için şanslıyız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Hotel Kanara
Club Hotel Kanara

-

Çocuklu aileler çok rahat eder

Aile oteli kesinlikle, çocuklu aileler çok rahat eder ancak çiftler için biraz fazla sakin bir otel. Tek bir eleştirim var, yemekler süper lezzetli ancak siz açık büfeden yiyeceğinizi alırken otel sahibi beyefendinin istikrarlı bir şekilde size bakıyor oluşu, sizin yemek aldığınız tabağı hemen arkanızdan gidip düzeltmesi ya da uzaktan izleyerek not defterine sürekli bir şeyler karalaması biraz rahatsız edici bir durum. Bir de akşam menüsünde size 3 çeşit ana yemek sunuluyor, birini seçebilirsiniz ama nasıl bir sistemleri varsa 3 gecede sadece 1 gece istediğimiz yemek mutfakta kalmıştı ve yiyebildik, önce menü bunlar deyip sonra bitti, diğerinden getirelim diyorlar. :( Bir de unutmadan, kendi tabağımdaki yemeğimi bölüştüğüm o yavru kedinin restoran sorumlusu beyden köşe bucak kaçmasını, biz masadan kalkar kalmaz kedinin üzerine su fırlatmasıyla anlamlandırmış olduk. Müşterilerini çekmek için kedi, köpek, hatta keçi besleyen bir otelin sonra bu kediye su fırlatması, ne desem olmadı. :(

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Assos Oleas Hotel
Assos Oleas Hotel

-

Sahili çok küçük

Otel zeytin ağaçları arasında, nispeten huzurlu bir ortam. Sahili çok küçük ve yosunla kaplı, denize girmek için tercih edilmemeli. Bir otelden çok aile işletmesi gibi gözüküyor. Etrafta ve odalarda lağım kokusu var. :( Sabah kahvaltısı tatmin edici ama akşam yemeği menüsü zayıf. Balığı güzel yapmışlardı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kumbağ Otel
Kumbağ Otel

-

Plajı ve denizi muhteşem

Kumbağ Motel'de iki hafta evvel ailecek konakladık. Üç küçük çocuğum ile geçirdiğim çok güzel bir tatil oldu. Kumbağ Motel'in çalışanları özverili ve güler yüzlü olup, her anlamda çok yardımları oldular. Yemekleri ise, özellikle zeytinyağlıları oldukça lezzetli ve temiz. Plajı ve denizi muhteşem. Plaj oldukça bakımlı ve temiz. Ancak denizi oldukça taşlı olduğundan giderken deniz ayakkabılarınızı almayı unutmayın. Özellikle çocuklu ailelerin tatillerini rahatça geçirebileceği, oldukça güzel, sakin bir otel. Tekrar gitmek istediğim ve gitmeleri için herkese tavsiyede bulunabileceğim bir yerdir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Assos Memo's Garden Butik Otel
Assos Memo's Garden Butik Otel

-

Olağanüstü güzel

Tatilinizde huzur ve doğa güzelliği arıyorsanız, mutlaka Assos Memo's Garden Butik Otel'e gidin derim ben. Denizi, sahili, bahçesi olağanüstü güzel. Odalarda perdeden, tablo ve yastıklara varana kadar her şey el emeği göz nuru. Sabahları güne o güzelim sincapların tıkırtılarıyla başlıyorsunuz. Kahvaltıda dalından yeni koparılmış incir ve üzüm sunuluyor. Ayrıca Harika Hanım ve kızı Aleyna nazikçe size ne isterseniz anında sunmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Daha ne istenebilir ki bir tatilden? 10 üzerinden 12 diyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Hotel Kanara
Club Hotel Kanara

-

Ortam, deniz, işletmeciler, yemekler

İlk defa bir bayramda ailem için tatil organizasyonu yaptığımda tercihimi Club Hotel Kanara'dan kullanarak çok mutlu oldum. Çocuklu, çocuksuz sakin 2-3 gün geçirmek isteyen herkese tavsiye ederim. Ortam, deniz, işletmeciler, yemekler. Hepsi çok güzeldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kayalar Terrace
Kayalar Terrace

-

Konforlu odalar ve huzur

Mükemmel manzara, konforlu odalar. Sessizlik, dinginlik, manzara, konforlu odalar ve huzur... Kafa dinlemek isteyenler için Kayalar Terrace birebir. Odaların dışında otelin restoranı da geniş bir terasa ve müthiş bir manzaraya sahip. Kahvaltıları serpme sunuyorlar. 14, 15 çeşit var, kızarmış ekmek eşliğinde gayet doyurucu oluyor. Zeytinlerine bayıldık özellikle, çevreden bu zeytinden satın alabileceğiniz yer var mı diye sorduk, Birol Bey 4-5 kiloluk koca bir kavanoz ayarladı hemen, parasını tüm ısrarımıza rağmen kabul ettiremedik. Vay Assos'ta da ticaret yaptığı halde insanlığını yitirmeyenler var dedik, her şeyin para olmadığını düşünen insanlar Kayalar Terrace ailesi. Ayrıca sahiplerinin biri sahilde deniz hizmeti sunan, biri Salı Köyü'nde dağ ve deniz manzarası eşliğinde havuz olanağı sunan iki ayrı oteli daha var. Biz hepsini dolaştık, çok da güzel karşılandık. İki günlük konaklamanın ardından bugün otelden üzülerek ayrılıyoruz. Bu taraflarda bir daha konaklamayı düşünürsek kesinlikle burayı tercih ederiz. Başta Birol Bey olmak üzere tüm Kayalar Terrace ailesine çok teşekkürler. Zehra Çiçek.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Assos Eden Gardens
Assos Eden Gardens

-

Yemekleri çok kötü

Sadece deniz ve konum güzel onun, dışında her şey kötü. Yemekleri çok kötü, hijyen hiç yok, lezzet zaten yok. Ayrıca etrafı saran kanalizasyon kokusu mide bulandırıcı. O kadar güzel konumu olan bir yere yazık ediyorlar bence. Bir daha asla gitmem ve tavsiye etmem.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kotti Margot Butik Otel
Kotti Margot Butik Otel

-

Mükemmel yemekler

Bölgenin müdavimlerinden biri olarak denize girebileceğiniz en iyi kıyılardan biri olmakla birlikte, mükemmel yemekler ve mezelere sahip mutfağıyla, odaların yeni ve tertemiz dekoruyla, samimi ve içten personeliyle paranızın tam olarak karşılığını alabileceğiniz bir işletme. Ayrıca buradan yarım kalan tavla oyununun rövanşı için Recep Bey'e meydan okuyoruz. Hazırlanın, bayramda yine geliyoruz. Sevgiler.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Villa Del Mar Hotel
Villa Del Mar Hotel

-

Yemekler fena değil ancak

Tesis nezih, yemekler fena değil ancak işletmecilerin ilgisizliği, açık büfede tabiri caizse aldığımız, yediğimiz lokmaların hesabını yapması buraya gidilmemesi için yeterli sebep.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Orchidee Bungalow Butik Otel
Orchidee Bungalow Butik Otel

-

Huzur dolu bir yer

Her şey çok güzel, huzur dolu bir yer, uzun süreden sonra tatil yaptığımı hissettim gerçekten. Teşekkür ederim her şey için.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Teşekkürler.

14 Ağustos 2017, Pazartesi 18:27
Orchidee Bungalow Butik Otel
Orchidee Bungalow Butik Otel

-

Gizli kalmış bir cennet

Tesadüfen bulduğumuz, bulunca da ayrılamadığımız, zeytin ağaçlarının arasında gizli kalmış bir cennet burası... Kaldığımız 4 gün boyunca sanki evimizdeymişiz gibi öyle rahat ettik ki, aile sıcaklığını bize doya doya hissettirdiler. Akvaryum gibi denizi, dalından domatesi, bahçesinden zeytini ile organiğin ötesinde, insanlarının da çok içten oluşu bizi buraya gönülden bağladı. Kemal amcayla hoş sohbet, Aliye teyzenin güler yüzü, bir de Nursen halamız, Bilgehan abimiz, ay ne güzel tatildi... Buralarda başka bir yer aramayın, gidin, hem dinlenin, hem eğlenin... Efe (köpekleri) ve Ege (horozları)'mizin de hakkını yemeyelim. Buranın fedaileri, çok tatlılar... Oya-Öykü-Serkan Aslan.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Hotel Kanara
Club Hotel Kanara

-

Hizmet sektörüne uzak yaklaşımları

Otel işletmecilerinin müşteriye nasıl davranılması gerektiği konusunda çok yol almaları gerekiyor. Yüksek sezonda küstahlık noktasına varabilen tavırlara maruz kalabilirsiniz. Fazla ticari ve hizmet sektörüne uzak yaklaşımları bu tesisi gölgede bırakmış. Yazık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Assos Memo's Garden Butik Otel
Assos Memo's Garden Butik Otel

-

Sakin, huzurlu, tertemiz

Ailenizle birlikte sakin, huzurlu, tertemiz tatil yapabileceğiniz bölgenin yegane işletmelerinden biri. Her sene mutlaka geliyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Assos Memo's Garden Butik Otel
Assos Memo's Garden Butik Otel

-

Odalar tertemiz

Öncelikle çok otantik ve çok keyifli bir yer. Her şey çok güzel, odalar tertemiz, aynı zamanda çok da şirin. Buranın güler yüzlü olması bile insana yetiyor. Dalından üzüm yediğiniz, kafanızı dinleyebileceğiniz mükemmel mekan.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Assos Memo's Garden Butik Otel
Assos Memo's Garden Butik Otel

-

10 puanlık olan sadece doğası

Manzarası, doğası, denizi gerçekten tertemiz, harika (soğuk deniz sevenler için özellikle mükemmel). Doğa bu kadar güzelken Assos Memo's Garden Butik Otel bizi hayal kırıklığına uğrattı. İlk gittiğimizde duş bozuktu ve denize giremeden 2 saat onu bekledim. Ama sağ olsun bir şekilde tamiri sağlandı. Tozlu ve sigara kokuyor kısmı doğru ama çok da takmadık, klima var ve biz odayı sık sık havalandırdık. Kahvaltı konusunda mükemmel yazanları anlayamadım, tam bir fiyasko ve A101'den alınma kurabiyeler hiç de iç acıcı değil. Aç kalmamak adına kahvaltı yaptık denebilir. Mekan olarak güzel, keşke işletme de biraz özenli olsa, harika bir yer olurdu. 10 puan verenlerin samimiyet anlayışı sanırım kendini evde hissetmeleri olmuş fakat ben kendimi tatilde neden evde hissedeyim. Daha çok uzaktan bir akrabanıza gitmişsiniz, gidince de kalmanız gerekmiş, sizinle hiç ilgilenilmemiş, üzerine gecelik 120 TL para ödeseniz; yine huzurlu ve samimi bulur muydunuz? Biz 3 arkadaş işletmeye ayıp olmasın diye kalmaya devam ettik, Behramkale'de kalın, tertemiz oteller. Biz kaldığımız yeri ve yiyecekleri çok takmadık, eğlenmemize baktık. Fakat yorumları da görünce inanılmaz üzüldüm, 10 puanlık olan sadece doğası.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kotti Margot Butik Otel
Kotti Margot Butik Otel

-

Deniz ve ortam harika

Bu sene 3. kez gittiğimiz, her gittiğimizde de bir sonraki kalmamızı planladığımız yer. Deniz, mezeler ve ortam harika. Muzaffer abimize, Murat'a ve Recep Bey'e harika misafirperverlikleri için çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Assos Memo's Garden Butik Otel
Assos Memo's Garden Butik Otel

-

Cennetten bir parça

Cennetten bir parça, ailenizle gelebileceğiniz, mükemmel bir güler yüzlü personeliyle kafanızı dinleyebileceğiniz, sessiz, sakin, harikulade. Tavsiye ederim, şimdiden herkese iyi tatiller.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
İda Costa Otel
İda Costa Otel

-

Akşam yemekleri gayet iyiydi

2016 yılında ziyaret ettiğim ve şimdiye kadar yaptığım tatillerimi gölgede bırakan bir tesis. Tabi ki neye göre olduğunu söylemek gerekirse; kafa dinlemek istiyorsanız, gürültülü şehir hayatından kaçıp gelebilirsiniz. Yemek konusuna gelince; kahvaltı biraz daha çeşitlenebilir ama akşam yemekleri gayet iyiydi. Bembeyaz masa örtüleri, odaların temizliği kendinizi özel hissetmeniz için fazlasıyla yeterli. Tekrar gitmek isteyebileceğim bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Assos Memo's Garden Butik Otel
Assos Memo's Garden Butik Otel

-

Stresten uzak kalmak istiyorsanız

Zeytin, ceviz, mandalina, adını bilmediğim çok güzel ağaçlarla ve onlar gibi güzel çalışanlarla sahip işletmede çok rahat anlar geçirdim. Stresten uzak kalmak istiyorsanız fiyatını kesinlikle hak edecek otelde konaklamaktan asla pişman olmayacaksınız. Arkanız zeytin, önünüz çok güzel deniz, ortada odanız. Sanki orada doğup büyüdünüz, oranın sahibi sizsiniz. Ha bana sorarsanız ben de yorumları okuyup burayı tercih ettim... İnanın Çeşme, Bodrum, Antalya kalabalığından burası çok daha güzel. Teşekkürler, teşekkürler, teşekkürler. İyi tatiller geçirmeniz temennim ile.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Orchidee Bungalow Butik Otel
Orchidee Bungalow Butik Otel

-

Denizi, bahçesi, odaları

Mükemmel bir tatil geçirdik ailemizle birlikte. İnanın hayatimizde geçirdiğimiz en eğlenceli tatil oldu. Denizi, bahçesi, odaları o kadar güzel ki, sabah horozumuz Ege'nin bizi uyandırması, köpeğimiz Efe'nin güzelliği bizi bizden aldı. Temizliğe, ona, buna laf eden yorumcu arkadaş; önemli olan birayı 15 TL'ye içmen değil, onu ağız tadınla, güzellikleri içine sindirerek içmek. Kemal Bey ve Aliye Hanım'a bu güzel tatili bize yaşattıkları için teşekkür ediyor, seneye yine görüşmek üzere diyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çetinkaya ailesine yürekten teşekkürler.

17 Temmuz 2017, Pazartesi 12:34
Orchidee Bungalow Butik Otel
Orchidee Bungalow Butik Otel

-

Temizlik eskisi gibi değil

Eski sahibi Efrail Bey zamanında gitmiştim tavsiye üzerine muhteşem manzarası var. Ufacık bungalow odalarda sabaha kadar deliksiz uyuyabiliyorsunuz, havası çok güzel ve sabah horoz sesi ile uyanıyorsunuz. Bütün bunlar benim çok hoşuma gittiği için bu sene Bozcaada tatilimden sonra iki günlüğüne Assos'a geçme kararı aldık ve ailece 3 oda yer ayırttık. İlgili kişiler değişmişti. Bahçede ufak tefek değişiklikler olmuş iyi de olmuş ama temizlik denen bir şey kalmamış. Yerler saç ve kıllarla dolu, klozet pislik içinde ve banyoda bir vileda seti oda pislik içinde. Demem o ki midem bulandı ve çamaşır suyu artık ciğerime işlemişti. Yeni ilgili kişilerden bayan olan son derece laubali geldi bana hoşlanmadım. Bu arada bir birayı 15 TL'ye veriyorlar düşünün artık. Pazarlık yapınca 10 TL'ye düşürüyorlar hani bahçede içmek isterseniz haberiniz olsun. (yersennnnnn) sonuç olarak son halini beğenmedim ve tavsiye etmiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Size cevap vermeye dahi tenezzül etmiyorum. Ancak şu anda otelimize kalmakta olan misafirlerimizin ısrarıyla yazıyorum. Israrla 10TL' ye bira isteyen sizsiniz, önemli değil dediğimde de 9TL'ye verirseniz diyen de sizsiniz. istediğiniz kadar içebilirsiniz müesseseden diyen de biziz. Temizlik konusuna gelince bu tesisi herkes bilir.

16 Temmuz 2017, Pazar 13:33
Assos Memo's Garden Butik Otel
Assos Memo's Garden Butik Otel

-

Mükemmel bir mekan

Harika. Çok doğal, çok güzel, mükemmel bir mekan.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)