Arkadya Cafe

  • İstanbul / Kadıköy / Kozyatağı
  • İnönü Cad. Aydın Sok. Çağlar Apt. No:2/A

Arkadya Cafe

Arkadya Cafe'nin enfes salataları, pane tavuk salatası en çok sevilen tatlarımızdır. Tatlılarda ise tramisu tavsiye edilendir.

Arkadya Cafe ilk açıldığında küçük bir dükkandı daha sonrasında yan dükkanla birleşti ve şu an yukarıda görülen hale geldi. Türk ve İtalyan mutfağından seçkin çeşitlerle hizmetinizdeyiz. Yağsız fırında patates ve kasap köftemizi denemenizi isteriz.

Kozyatağı İnönü Caddesi'nde sıcak, içten köşemizde güler yüzlü elemanlarımızla, nefis yemek ve içecek çeşitlerimizle hizmet veriyoruz.

15 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
15
Leziz roka salatası
8

-

Yediğim en güzel, en leziz roka salatasına ev sahipliği yapıyor Arkadya Cafe. Roka üzerine bol bol tulum peyniri, ceviz ve nar koyuyorlar ve lezzeti ikiye katlıyorlar. Fiyatı da 11 TL.

15
Midesine düşkün olan tercih etsin
10

-

Güzel, sakin, yemekler lezzetli.

15
Lezzetli yemekler...
10

-

Terbiyeli şehriye çorbasını tercih etmenizi öneririm.

15
Servis yavaş
4

-

Daha önceden çok tercih ettiğim ama son zamanlarda memnun kalmadığım bir yer. Servis yavaş ve iyi hizmet yok bence.

15
Çorbaları çok güzel
10

-

Hızlı servis, zengin menü seçenekleriyle tercih edilebilir. Menülere dahil olan çorbalar tam ağzınıza layık.

15
Fiyatlar pahalı
4

-

Daha önce sürekli gittiğim bir mekandı. Ancak en son gittiğimde fiyatların çok gereksiz pahalı olduğunu düşünerek bir daha gitmeme kararı aldım.

15
Leziz tatlar
10

-

Menüsünü seviyorum. Genelde tercihimi köri soslu tavuk, hellim ızgara salata, dört peynirli makarna, erişteli yeşil mercimek çorbasından yana kullanırım.

15
Suflesi güzel
8

-

Yemekleri fena değildi. Menü seçildiğinde, çorba yemek ve içecek fiyatı çok uygun bence. Suflesi ise müthiş; ama geç çıktığı için gider gitmez sipariş verin.

15
Hem yemek hem bol sohbet
6

-

Bir ya da iki kez gittim Arkadya Cafe'ye. Zengin bir menüye sahip. Çalışanlar biraz yavaş olsa da, lezzetleri bu açığı kapatıyor.

15
Aç kalmamak için bire bir
6

-

Menüsü muhteşem. Özellikle et yemekleri. Denemenizi tavsiye ederim.

15
Sıkıcılıkta sınır tanımayan cafe
4

-

Kozyatağı çevresindeki en sıkıcı mekanlardan biridir Arkadya Cafe. Açık alanı olmasına rağmen yaz, kış etrafını örtmeleri karanlık olan mekanı, daha da karanlık hale getiriyor. Menüsü zengin fakat menünün dışında bir şey rica edildiğinde hemen red cevabı alıyorsunuz ve ezberlemiş gibi şu an çok yoğunuz cümlesi geliyor red cevabının ardından. Roka salatası ve sebzeli wrap'i tavsiye ederim.

15
Son zamanlarda lezzeti kötüleşen mekan
4

-

Salataları ve mantısını tavsiye edebilirim. Yediğim yemeklerin lezzetleri son dönemlerde bozulmuş olsa da öğlen yemeği için ideal bir mekan. Akşamları kahve falı da bakılıyormuş. Servis yapanların aklı bir karış havada gibi. Hesabı kalkmadan 15 dakika önce isteyin derim, anca geliyor.

15
Bol seçenek
8

-

Kozyatağı'nda yemek yiyebileceğiniz en güzel mekanlardan biri. Makarnaları, salataları ve et yemeklerinin hemen hepsini tatmış biri olarak rahatlıkla önerebilirim. Öğle saatlerinde biraz kalabalık oluyor, bu nedenle servis gecikebiliyor ama yine de beklemeye değer.

15
Zengin menü
8

-

Öğle yemekleri için sıklıkla tercih ettiğimiz bir mekan Arkadya Cafe. Farklı menü çeşitleri ile her damağa hitap ediyor. Özellikle tavuk yemeklerinde menüsü oldukça zengin. Tulum peynirli roka salatasını tavsiye ederim.

15
Cömert porsiyonlar
10

-

Mekanın son derece sıcak ve mistik bir havası var. Kozyatağı'nın ortasında, yeşillikler içinde yemek yiyebileceğiniz keyifli bir mekan. Porsiyonları gayet doyurucu ve çok ekonomik menuleri var. Ton balıklı salataları favorim.