Ali Baba Restaurant Büyükada

  • İstanbul / Adalar / Büyükada
  • Güllistan Cad.

Ali Baba Restaurant Büyükada

Ali Baba Restaurant, köklü bir aile işletmesi olup Büyükada'nın en eskilerindir. Adından da anlayacağınız gibi ailenini reisi Ali Baba tarafından kurulan; bu şirin restaurant, Ali Baba'nın ani vefatının ardından, Onun koyduğu prensipler ile aile tarafından işletilmeye devam ediyor.

Ali Baba Restaurant'ta özel pek çok lezzeti tatma şansınız var. Sizlere çirozu, ahtapot salatasını, taramasını, midye dolmasını ve Büyükada tekirlerini sunuyoruz.

Çalışanlarımızın güler yüzlü. işletmenin temizliği, mutfağın hijyeni ile kapıdan içeri girer girmez dikkatinizi çekecektir.

Eğer her zamankinden farklı bir balık ziyafeti istiyorsanız, Ali Baba Restaurant'ta sizleri bekliyoruz.

3 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
3
Balık yoksa hizmet yok
2

-

Hakkında hiç iyi bir öneri de bulunamayacağım ender mekanlardan biri. Hatta ada keyfimizi sekteye uğratmayı becerebilmiştir. Akşam keyifle oturmaya diye yöneldiğinizde muhtemelen garsonların "keyfi" davranışları ile karşılaşacaksınız. Size buyurun diyebilir ya da siz kendi başınızın çaresine bakarsınız. Oturur oturmaz size önce ne balık yiyeceksiniz diye sorup, "yok biz balık yemeyeceğiz, rakı mezeler takılacağız" d.. Devamını Göster

3
Mükemmel restoran
10

-

Balık çorbası çok mükemmeldi. Servis ve yemekler şahaneydi. :)

3
Adaya yakışmıyor
2

-

Mekanda ürünler lezzetsiz ve özensiz hazırlandığı gibi servis de son derece yetersiz. Bunların üstüne 145 lira olan hesabımızı 245 artı 25 lira servis hizmeti diye dayatma bir hesap getirip, üstelik neden 125 lira fazla yazıldıgını sorduğumuzda yanlış olmuş diyip bu sefe rde 17 lira servis ücretiyle 162 lira olarak revize eden servis ücreti gibi dayatma bir ücreti vermek istemediğimizde bizimle bağıra çağıra kavga e.. Devamını Göster