Büyükada
Neredekal.com
İstanbul Mekanlar
Ali Baba Restaurant Büyükada

Ali Baba Restaurant Büyükada

₺ ₺ ₺
₺ ₺
Deniz Mahsülleri + 4
Bu restaurant menüleri Deniz Mahsülleri,Fast food,Kebap,Türk Mutfağı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 6 Fotoğraf
2.3/5
Ortalama
3 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Ali Baba Restaurant Büyükada Hakkında

Ali Baba Restaurant, köklü bir aile işletmesi olup Büyükada’nın en eskilerindir. Adından da anlayacağınız gibi ailenini reisi Ali Baba tarafından kurulan; bu şirin restaurant, Ali Baba’nın ani vefatının ardından, Onun koyduğu prensipler ile aile tarafından işletilmeye devam ediyor. Ali Baba Restaurant’ta özel pek çok lezzeti tatma şansınız var. Sizlere çirozu, ahtapot salatasını, taramasını, midye dolmasını ve Büyükada tekirlerini sunuyoruz. Çalışanlarımızın güler yüzlü. işletmenin temizliği, mutfağın hijyeni ile kapıdan içeri girer girmez dikkatinizi çekecektir. Eğer her zamankinden farklı bir balık ziyafeti istiyorsanız, Ali Baba Restaurant’ta sizleri bekliyoruz.

Yorum / Değerlendirme

2.3/5
Ortalama
3 değerlendirme
Ali Baba Restaurant Büyükada
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
1/5 Kötü
13.10.2014
Misafir
Balık yoksa hizmet yok
Hakkında hiç iyi bir öneri de bulunamayacağım ender mekanlardan biri. Hatta ada keyfimizi sekteye uğratmayı becerebilmiştir. Akşam keyifle oturmaya diye yöneldiğinizde muhtemelen garsonların "keyfi" davranışları ile karşılaşacaksınız. Size buyurun diyebilir ya da siz kendi başınızın çaresine bakarsınız. Oturur oturmaz size önce ne balık yiyeceksiniz diye sorup, "yok biz balık yemeyeceğiz, rakı mezeler takılacağız" dediğinizde de mekan dolu olmasa dahi " a bak o olmaz biz size servis açmayız" diyen mekandır. Mekan dediğin müşteriye hizmet verir, ama burası ile ilgili henüz fikir edinemedik!
5/5 Mükemmel
26.12.2013
Misafir
Mükemmel restoran
Balık çorbası çok mükemmeldi. Servis ve yemekler şahaneydi. :)
1/5 Kötü
08.08.2013
Misafir
Adaya yakışmıyor
Mekanda ürünler lezzetsiz ve özensiz hazırlandığı gibi servis de son derece yetersiz. Bunların üstüne 145 lira olan hesabımızı 245 artı 25 lira servis hizmeti diye dayatma bir hesap getirip, üstelik neden 125 lira fazla yazıldıgını sorduğumuzda yanlış olmuş diyip bu sefe rde 17 lira servis ücretiyle 162 lira olarak revize eden servis ücreti gibi dayatma bir ücreti vermek istemediğimizde bizimle bağıra çağıra kavga eden personeliyle kesinlikle tavsiye edemeyeceğim `Büyükada`'nın güzelliğine zarar veren bir restoran.