Neredekal.com
Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol
Alanya Barlar Sokağı
Alanya Barlar Sokağı - Görsel 1
Alanya Barlar Sokağı - Görsel 2
Alanya Barlar Sokağı - Görsel 3
Alanya Barlar Sokağı - Görsel 4
5 Fotoğraf
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz

Alanya Barlar Sokağı Hakkında

Yaz aylarının en eğlenceli günlerinin habercisidir ´Antalya´-Alanya. Mavi ve yeşilin dostlarının arasında ayrı bir dünya oluşturan tarihi kalıntılar ve geceleri hiç durmayan eğlence hayatı Zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacak; sadece ana odaklanacaksınız ve çılgınlar gibi dans edip tüm stresinizden hızlı bir şekilde kurtulacaksınız.

Hepsini ´Alanya´ barlar sokağına yakın otellerinden birinde konaklayarak tatilinizin içine rahatlıkla sığdırabilirsiniz. Türk müziği, batı müziği, canlı müzik Tüm tarzlara hitap eden Alanya Barlar Sokağı’ nda kaç yaşında olursanız olun kendinizi genç hissedeceksiniz. Hayal gücünüzü zorlayan bir gecede çılgınlar gibi eğlenirken kadehlerinize ve eğlencenize yerli- yabancı içkiler eşlik edecek.

Kimsenin kimseye karışmadığı, herkesin yalnız ya da kalabalık gruplarla kendi hayatını yaşadığı Alanya’ nın eğlence hayatına denizdeki teknelerin hareketi de ekleniyor. Alanya’ nın gece hayatında kendinize yaratacağınız dünyada başrol sizsiniz. Güneşin ilk batış anından itibaren gecenin hareketliliği başlıyor. Doyasıya Alanya gecelerini yaşamak için her dakikanın tadını çıkarın.

Yorum / Değerlendirme

Alanya Barlar Sokağı
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?