Aladağ Restaurant

  • İstanbul / Avcılar
  • Denizköşkler Mah. Kemal Sunal Cad. Sahil Yolu No:64 Avcılar /

Aladağ Restaurant

Restaurantımız 1995 yılında Avcılar sahilinde kuruldu. 2003 yılına kadar Avcılar Belediyesi Sosyal Tesisleri adına protökol faaliyeti gösterdi.

2004 yılı sonu itibari ile kendi adımızı taşıyan Aladağ ile yolumuza siz değerli dostlarımızdan aldığımız güçle devam etmekteyiz.

Mekanımız 550 m2 üzerinde olup, iç salon kapasitemizin ala carte oturma düzeni 230'dur. Salonumuzun hemen ön kısmındaki deniz manzaralı teras bölümünün ala carte oturma düzeni ise 150'dir. Diğer ayrı bir bölümüz ise yan bahçemiz kendin pişir kendin ye yani et mangal bölümümüzün kapasitesi oturma düzeni ise 150'dir.

Güvenliğiniz ve güvenliğimiz acısından hizmetimizi eksiksiz sürdürebilmemiz için en önemli bölümümüz otopark, 80 araç kapasitesiyle hizmet vermekteyiz. Çocuklu aileler için çocuk oyun parkımız mevcuttur.

Diğer bir hizmetimiz ise kablosuz internet erişimini ücretsiz olarak kullanmanızı ve Süper Lig-Digiturk maçlarını ailenizle birlikte projeksiyondan izlemenin keyfini ve rahatlığını sunuyoruz...

1 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
1
Deniz manzarası eşliğinde yemek keyfi
8

-

Özellikle yaz aylarında sıkça tercih ettiğim bir mekan Aladağ Restaurant. Zeytinyağlı yaprak sarması ve kaşarlı köftesi oldukça başarılı. Yemeklerin tadına bakarken hoş bir deniz manzarası eşlik eder size. Üstelik burada kendi mangalınızı da yapabilir, ailenizle güzel bir gün geçirmenin keyfini yaşayabilirsiniz.