Alaçatı Meyhanesi

₺ ₺ ₺ ₺
Deniz Mahsülleri + 3
Bu restaurant menüleri Deniz Mahsülleri,Salata,Tatlı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 5 Fotoğraf
2.1/5
Ortalama
14 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Alaçatı Meyhanesi Hakkında

İstanbul’un yorucu temposu ve sıkışıklığında yer bulan boğaza ve teraslara konumlandırılmış gece mekanlarının aksine, Maçka Parkı’nın büyüleyici atmosferi içinde, İstanbul gece hayatının beklentisine cevap verebilecek mekanlar arasında yer alabilecek olan ALAÇATI RUM MEYHANESİ özel tatlar ve lezzetlerden oluşturduğu rum meyhane menüsüyle, fasıl ekibi, Ezgi Eyüboğlu, Dansöz Ebru ve Firuze’nin canlı performanslarını sergilediği geceler vazgeçilmezlerinizin arasında yer alacaktır. Sigara içilebilir bahçemiz vardır. Mekanımız iç mekan 100 kişi bahçe 80 kişi kapasitelidir. Otopark ve vale hizmetimiz vardır.

Yorum / Değerlendirme

2.1/5
Ortalama
14 değerlendirme
Alaçatı Meyhanesi
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
1/5 Kötü
30.04.2015
Misafir
Mezeler çok az
Mezeler çok az ve lezzetsiz. Servis iyi değil. İçki diye verdikleri şey bakkaldan alınan ucuz şarap. Ana yemek diye 10 kişiye 3 tabak minicik balık ya da tavuk parçası veriyor. 150 TL fiyat alıyorlar. Müzikler iyi değil. Masalar sırf daha çok müşteri sığdırmak için sıkış tıkış. Ve Fiyat hizmete göre müthiş fahiş. 150 TL.
1/5 Kötü
02.02.2014
Misafir
Her şeyiyle kötü
Kesinlikle tavsiye etmem. Her şeyiyle kötü.
1/5 Kötü
01.02.2014
Misafir
Gitmemek lazım
Hayatım boyunca asla gitmeyeceğim kalitedeki bu mekana bir arkadaşımın daveti üzerine mecburen gittim. Mezelerden tutun, Yeni Rakı diye yutturdukları içkiye, yemeklere ve bodrum katındaki kötü dekorasyona varıncaya kadar her şey çok kötüydü. İstavritten ana menüyü ilk kez bu mekanda gördüm. Üstüne üstlük sigara içilmesine izin veriyor olmaları hoş değil. Kapıda yakanıza yapışıp arabanız için, gece kulüpleri 40 lira alıyor bize de 30 lira vereceksiniz gibi saçma yaklaşımları çok çirkin. Düğün Salonundan bozma bir mekanın kendini gece kulüpleri ile mukayese etmesi de ayrı bir enteresanlık. Hiç kimsenin gitmesini tavsiye etmem.
1/5 Kötü
12.05.2013
Misafir
Bir daha ayak basmayacağım
Maalesef ki nereden nasıl kar ederim diye düşünen mekanlardan birisidir. Tecrübeyle sabittir. Fix menü fiyatı pahalı ve verdikleri rakı en kötü mekanın bile vermediği İzmir rakısı. Canlı müzik genelde ağır parçalardan. Eğlenmeye gidiyorsanız doğru tercih olmayabilir. Bunun yanında garsonun hesabı verirken 2 kişi fazladan yazmaları, daha sonra farkedince bunu değiştirmeleri, fotoğrafçının sarhoş muamelesi yapıp para üstünü getireceğim bozuğum yok deyip de biz mekandan ayrılırken söyledikten sonra para üstünü getirmesi de cabası. Çıkışta da süpriz bekler: Mekanın önü kazılmış olduğundan demir tellerden yürünmüyor. Üstüne vale ücreti de 40 TL. Üzgünüm ki bir daha gitmeyeceğim mekandır.
3/5 Çok İyi
25.02.2013
Misafir
Canlı müzik eşliğindeki meyhaneleri sevenler için
`Maçka`'da bulunan Alaçatı Meyhanesi, canlı müzik eşliğinde meyhaneleri tercih edenlerin sık tercih ettiği mekanlardan biri. Özellikle cuma ve cumartesi akşamları kalabalık oluyor.
Daha fazla yorum gör