Merkez
Neredekal.com
Muğla Mekanlar
Marmaris Mekanlar
Alabi Restaurant Marmaris
Toplantı ve Organizasyon (1)
Place (4)

Alabi Restaurant Marmaris

₺ ₺
₺ ₺ ₺
Türk Mutfağı + 5
Bu restaurant menüleri Türk Mutfağı,Kahve,Tatlı,Salata,Kebap mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 5 Fotoğraf
5/5
Mükemmel
7 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Yorum / Değerlendirme

5/5
Mükemmel
7 değerlendirme
Alabi Restaurant Marmaris
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
5/5 Mükemmel
26.11.2015
Misafir
Damak tadınıza uygun
`Marmaris`’de damak tadınıza uygun, yerelde önemli bir isim yapmış başarılı bir restoran, sezon içi, dışı aynı kalite, damak tadı ve fiyatı bulabileceğiniz yerlerden...
5/5 Mükemmel
15.09.2015
mükemmel
Kesinlikle harika bir restaurant Marmaris'de yemek yiyebileceğiniz tek yer fiyatlar uygun, yemekler lezzetli, şık, kaliteli, leziz. Öyle ki tatilimizi sonlandırırken Dalaman yolu üzerinde tekrar Alabi'de kahvaltımızı yaptık kesinlikle tavsiye ederim
5/5 Mükemmel
29.03.2015
Selim
Kültürümüzü bulabildiğimiz bir yer
Menu fiyatları Alabi’nin her yerdeki fiyatları ile aynı ve evet, kendi kültürümüzü bulabildiğimiz bir yer. Ve menüler doyurucu. Ne yerseniz yiyin, hepsi zaten çok güzeller, tereddüt etmeyeceğiniz bir yer. Çocukların oyalanacağı yer de var ama biraz gözden uzak. Çocukların görünebileceği bir yerde olması ise işletmeciye tavsiyemdir.
5/5 Mükemmel
29.03.2015
Selim
Kültürümüzü bulabildiğimiz bir yer
Menu fiyatları Alabi’nin her yerdeki fiyatları ile ayni ve evet, kendi kültürümüzü bulabildiğimiz bir yer. Ve menüler doyurucu. Ne yerseniz yiyin, hepsi zaten çok güzeller, tereddüt etmeyeceğiniz bir yer. Çocukların oyalanacağı yer de var ama biraz gözden uzak. Çocukların görünebileceği bir yerde olması ise işletmeciye tavsiyemdir.
5/5 Mükemmel
27.08.2014
Sevcan Selman mezarcı
Herkese tavsiye ederim
`Marmaris`'te yemek yenilebilecek en güzel ve güvenilir restoran. Herkese tavsiye ederim. Kesinlikle geliniz. Tam bir Osmanlı mekanı.
Daha fazla yorum gör