Akvaryum Beach Club Avşa Adası

  • Balıkesir / Avşa Adası
  • Türkeli Köyü Mavikoy

Akvaryum Beach Club Avşa Adası

Avşa Adası'nın bütün güzelliklerinin ortasında "Akvaryum" koyunda denize sıfır noktasında doğaya saygılı kalınarak hazırlanmış ve misafirlerine farklılıklarını doyasıya yaşatabilmek için Kulan Ailesi evlerini yatılı konuklarına, evlerinin bahçesindeki cafe & barı, restaurantı ve yüzme havuzunu ziyaretçileri için hazırlamıştır.

Akvaryum Beach Club Avşa Adası, 2001 yılından bu yana hizmet ve hijyen kalitesinden ödün vermeksizin misafirlerini ağırlamaya devam etmektedir.

Akvaryum Beach Club Avşa Adası, kurumsal kimliği altında Kulan Ailesi ve tüm çalışanları dostlarımızın göstermiş olduğu ilgiye teşekkür eder.

Kulan Ailesi, dinlenmeniz, dinlemeniz ve eğlenmeniz için sizleri ağırlamaktan kıvanç duymaktadır.

3 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
3
Sadece manzarası güzel
2

-

Resimdeki gibi değil. Camlar dahi örümcek bağlamış, yatağa oturmayla tozlar uçuşuyordu, temizlemiyorlar bir de. Manzara güzel, bahçe çiçekli güzel ama bar, restorant vs ayrı yerleri var gibi gösteriliyor ama tek bahçede aldanmayın. Akşam yemeği dahil 120 TL anlaştık 1 hafta peşin ödedik. 1 gece kaldık canlı müzik yoktu kola bile 20 TL aldılar. Yemek tek seçenek köfte pilav salata başka seçenek yok. Merkeze çooook uz.. Devamını Göster

3
Kalitesiz hizmet
2

-

Yarım pansiyon anlaşmadık fakat 1 gece kalıp sonra ayrılmak istediğimizde biz kovmaktan beter ettiler. Oda temiz değildi, yemek için size herhangi bir menü verilmiyor. Biz ne yaparsak onu yiyin tarzında bir yer ve kola 20 TL. Yarım pansiyonda içecek dahil değilmiş, çok kalitesiz ve nezaketten uzak, ödemeyi yapmıştık, geri iadesi jandarma aracılığı ile aldık sakın bulaşmayın.

3
Kahvaltı çeşitleri çok kalitesiz
2

-

Resimlerdeki gibi değil. Hizmet çok kötü.