Gümüldür bölgesinde mutlaka yapılması gerekenler.

Gümüldür Aktiviteleri

Farklı kültürlerin zenginleştirdiği Gümüldür, yaz tatillerinin en yeni ve en doğal adreslerinden biri…Kelime ile arama yap
Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü
Gümüldür Yapılacak Şeyler

Toplam 1 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Akıllı Listeleme
  • Akıllı Listeleme Akıllı Listeleme
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele

Monkey Park Adventure

"Çok eğlenceli bir yer"

10

Misafir yorumu

1 yorum

Gümüldür Görülecek Yerler - Gümüldür En İyi 10 Yapılacak Şey

Farklı kültürlerin zenginleştirdiği Gümüldür, yaz tatillerinin en yeni ve en doğal adreslerinden biri…
İzmir'in saklı kalmış güzelliği Gümüldür, Mavi Bayrak'lı bakir koyları, birbirinden güzel plajları, antik kentleri ve yemyeşil ormanları ile doğal ortam ve huzur arayanlara birebir. İzmir'in Menderes ilçesine bağlı olan bu güzide belde, geçmişten günümüze farklı kültürler tarafından zenginleştirilmiş ve şimdiki halini almış. Özellikle yaz tatillerinizde mutlaka rotanızı çevirmeniz gereken yerlerden biri olan Gümüldür'de yapılacak şeyleri not almadan yola çıkmayın deriz.

Antik Kentleri Keşfedin: Gümüldür'de ayrıcalıklı tarihleri ile dikkat çeken antik kentlerden biri olan Klaros Antik Kenti ilk durağınız olmalı bu anlamda. Deniz kıyısı bulunmayan tek iyon kenti olma özelliği taşıyan Kolophon ise, görülmesi gereken bir diğer antik kent Gümüldür'de.

Orman Kampı Yapın: Gümüldür'de kamp yapmak bir başka. Orman Kampı ise bu beldenin en güzel adreslerinden biri. Geniş kumsalı, tertemiz denizi ve huzurlu atmosferi ile doğa ve denizseverler için birebir.

Bakir Koylarda Yüzün: Hiç şüphesiz bir yaz tatilinin olmazsa olmazlarından biri de kamp sandalyelerini ve bir adet şemsiyeyi ıssız bir kumsala atıp, tüm gün deniz ve güneşin tadını çıkarmak. Gümüldür bu anlamda beklentileri fazlasıyla karşılıyor. Pek çok koyda kokularıyla sizleri cezbeden adaçaylarına rastlayabilirsiniz. Onlardan da toplayın mutlaka.

Doğa Sporu Yapın: Gümüldür doğa sporu için fazlasıyla elverişli alanlara sahip. Özellikle çeşitli tur firmalarının oluşturduğu maceralı parkurlar bölgede bir hayli revaçta. Yarım gününüzü böylesine eğlenceli ve sportif bir aktiviteye ayırmanızı tavsiye ederiz.

1 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
1
Çok eğlenceli bir yer
10

-

Eşimin yaz için uzun araştırmaları sonucunda küçük kızımız ve bizim için tatil yapmaya karar verdiğimiz Denizatı Otel'de Monkey Park Adventrue'dan faydalanma fırsatımız oldu. Gerçi sadece ben parkura katıldım eşim cesaret edemedi. Güzel ve adrenalinli bir parkur oluşturmuşlar. Ben spor etkinliklerini sevdiğim için çok istekli bir şekilde gerçekleştirdim parkuru. Zorluğuna gelince daha çok kollarımızın kuvvetinden fa.. Devamını Göster