Neredekal.com
Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol
Örnek Harita Görseli
Haritayı Görüntüle
Filtreler

Kategori

Aktivite-Eğlence
Dalış Turu
Festival

Gezgin Türü

Aileler için Uygun
Çocuklara Uygun
Çiftlere Uygun

Gümüldür Aktiviteleri

Gümüldür civarında yapılacak 3 aktivite.
En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Hipo Camp

Hipo Camp

Ücretli
Aktivite-Eğlence
Çalışma saatleri bilinmiyor
Neredekal DeğerlendirmeHenüz Puanlanmamış
İzmir
Gümüldür Özdere Mandalina Festivali
Festival
Çalışma saatleri bilinmiyor
Neredekal DeğerlendirmeHenüz Puanlanmamış
İzmir
Gümüldür Tabiat Parkı’nda Doğa Yürüyüşleri
Aktivite-Eğlence
Çalışma saatleri bilinmiyor
Neredekal DeğerlendirmeHenüz Puanlanmamış
İzmir

3 mekandan 3 tanesi gösteriliyor

Gümüldür Yapılacak Şeyler ve Aktiviteler

Antik Kentleri Keşfedin: Gümüldür’de ayrıcalıklı tarihleri ile dikkat çeken antik kentlerden biri olan Klaros Antik Kenti ilk durağınız olmalı bu anlamda. Deniz kıyısı bulunmayan tek iyon kenti olma özelliği taşıyan Kolophon ise, görülmesi gereken bir diğer antik kent Gümüldür’de.

Orman Kampı Yapın: Gümüldür’de kamp yapmak bir başka. Orman Kampı ise bu beldenin en güzel adreslerinden biri. Geniş kumsalı, tertemiz denizi ve huzurlu atmosferi ile doğa ve denizseverler için birebir.

Bakir Koylarda Yüzün: Hiç şüphesiz bir yaz tatilinin olmazsa olmazlarından biri de kamp sandalyelerini ve bir adet şemsiyeyi ıssız bir kumsala atıp, tüm gün deniz ve güneşin tadını çıkarmak. Gümüldür bu anlamda beklentileri fazlasıyla karşılıyor. Pek çok koyda kokularıyla sizleri cezbeden adaçaylarına rastlayabilirsiniz. Onlardan da toplayın mutlaka.

Doğa Sporu Yapın: Gümüldür doğa sporu için fazlasıyla elverişli alanlara sahip. Özellikle çeşitli tur firmalarının oluşturduğu maceralı parkurlar bölgede bir hayli revaçta. Yarım gününüzü böylesine eğlenceli ve sportif bir aktiviteye ayırmanızı tavsiye ederiz.

Gümüldür Yapılacak Şeyler ve Aktiviteler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Gümüldür için ailelere uygun aktiviteler nelerdir?
Gümüldür için ailelere uygun aktiviteler : Monkey Park Adventure, Gümüldür Özdere Mandalina Festivali, Gümüldür Tabiat Parkı’nda Doğa Yürüyüşleri, Gümüldür konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.
Gümüldür için ücretsiz yapılacak aktiviteler nelerdir?
Gümüldür için ücretsiz yapılacak aktiviteler : Monkey Park Adventure, Gümüldür Özdere Mandalina Festivali, Gümüldür Tabiat Parkı’nda Doğa Yürüyüşleri, Gümüldür konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.
Gümüldür için kalabalık gruplara uygun aktiviteler nelerdir?
Gümüldür için kalabalık gruplara uygun aktiviteler : Monkey Park Adventure, Gümüldür Özdere Mandalina Festivali, Gümüldür Tabiat Parkı’nda Doğa Yürüyüşleri, Gümüldür konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.
Gümüldür için çiftlere uygun aktiviteler nelerdir?
Gümüldür için çiftlere uygun aktiviteler : Monkey Park Adventure, Gümüldür Özdere Mandalina Festivali, Gümüldür Tabiat Parkı’nda Doğa Yürüyüşleri, Gümüldür konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.
Gümüldür için aktiviteler nelerdir?
Gümüldür için aktiviteler : Monkey Park Adventure, Gümüldür Özdere Mandalina Festivali, Gümüldür Tabiat Parkı’nda Doğa Yürüyüşleri, Gümüldür konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.