Ağva Şengül Çiftliği

₺ ₺
₺ ₺ ₺
Salata + 3
Bu restaurant menüleri Salata,Türk Mutfağı,Kahvaltı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 7 Fotoğraf
2.9/5
Ortalama
10 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Ağva Şengül Çiftliği Hakkında

Yeşilçay nehri kenarında kurulu olan Şengül Çiftliği Ağva’ nın gözde restoranlarından biridir, gerek konum gerekse hizmet bakımından müşterilerinin "bağımlılık yapan bir mekan" olarak adlandırdığı Şengül Çiftliği 2009 yılında hizmete açılmıştır. Geniş bahçesi, çocuk eğlence parkı, otoparkı, nehir kenarında kurulu olan iskelemizde hizmet veren restoran bölümü ve ayrıca kapalı restoran bölümünden oluşan, daha çok ailelere hizmet veren ve doğa severlerin her tür güzelliği bulacağı bir mekandır. Şengül Çiftliği özenle hazırlanan birbirinden leziz yemek çeşitleri ile hijyen ve müşteri memnuniyetine verdiği önem ile kısa sürede hak ettiği bilinirliği kazanmış bir işletmedir. Şengül Çiftliği deniz ile nehrin birleştiği alanı, nehir manzarasını, orman manzarasını bir arada görebileceğiniz panaromik bir alanda kuruludur. Restoranımızda ağırlıklı olarak kahvaltı, et mangal, gözleme, kızarma ve zeytinyağlılar verilmekte olup "alkolsüz" bir işletmedir.

Yorum / Değerlendirme

2.9/5
Ortalama
10 değerlendirme
Ağva Şengül Çiftliği
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
0/5 Çok Kötü
18.10.2020
Misafir
Kötü bir işletme
Tek kelime ile kötü bir işletme. İnsanı soymaya çalışan çalışanlar...
1/5 Kötü
30.07.2018
Melike Kalay
Kötüydü
Tamamen hayal kırıklığıydı. Üç defa aynı şeyi söyledik de on beş dakika sonra anca geldi. Kalabalık değildi bile. Eğer gidecekseniz kesinlikle hesabı kontrol edin çünkü menüde yazan fiyatın üstünde hesaplar kesilmişti. Ödemeyi kabul etmedim. Zorla ödetmeye çalıştılar tam bir rezillikti. Böyle bir manzarayı böylesi kötü çalışanlar ve hizmet sektöründen anlamayan insanların kullanıyor olması içler acısı.
5/5 Mükemmel
29.03.2015
Misafir
Mükemmel çiftlik
Ağva’da böyle bir yer daha önce görmediğim için çok pişmanım. Yemekler çok lezzetli, servis mükemmel, teşekkürler Ağva Şengül Çiftliği.
5/5 Mükemmel
29.03.2015
Uğur BASAR
Mükemmel çiftlik
`Ağva`’da böyle bir yer daha önce görmediğim için çok pişmanım. Yemekler çok lezzetli, servis mükemmel, teşekkürler Ağva Şengül Çiftliği.
2/5 Ortalama
25.05.2013
Misafir
Hayal kırıklığı
25.05.2013 tarihinde oradaydım. Tam bir hayal kırıklılığı yaşadık. Hizmet kalitesi ve müşterilere ilgi çok zayıftı. Harika bir manzarısı olan bir yerde böyle bir işletmecilik anlayışına çok üzüldüm. Tekrar gideceğimizi hiç sanmıyorum.
Daha fazla yorum gör