Ağva Şengül Çiftliği

  • İstanbul / Şile / Ağva
  • Göksu Nehri Kenarı Kurfallı

Ağva Şengül Çiftliği

Yeşilçay nehri kenarında kurulu olan Şengül Çiftliği Ağva' nın gözde restoranlarından biridir, gerek konum gerekse hizmet bakımından müşterilerinin "bağımlılık yapan bir mekan" olarak adlandırdığı Şengül Çiftliği 2009 yılında hizmete açılmıştır.

Geniş bahçesi, çocuk eğlence parkı, otoparkı, nehir kenarında kurulu olan iskelemizde hizmet veren restoran bölümü ve ayrıca kapalı restoran bölümünden oluşan, daha çok ailelere hizmet veren ve doğa severlerin her tür güzelliği bulacağı bir mekandır.

Şengül Çiftliği özenle hazırlanan birbirinden leziz yemek çeşitleri ile hijyen ve müşteri memnuniyetine verdiği önem ile kısa sürede hak ettiği bilinirliği kazanmış bir işletmedir. Şengül Çiftliği deniz ile nehrin birleştiği alanı, nehir manzarasını, orman manzarasını bir arada görebileceğiniz panaromik bir alanda kuruludur.

Restoranımızda ağırlıklı olarak kahvaltı, et mangal, gözleme, kızarma ve zeytinyağlılar verilmekte olup "alkolsüz" bir işletmedir.

7 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
7
Kötü bir işletme
1

-

Tek kelime ile kötü bir işletme. İnsanı soymaya çalışan çalışanlar...

7
Kötüydü
2

-

Tamamen hayal kırıklığıydı. Üç defa aynı şeyi söyledik de on beş dakika sonra anca geldi. Kalabalık değildi bile. Eğer gidecekseniz kesinlikle hesabı kontrol edin çünkü menüde yazan fiyatın üstünde hesaplar kesilmişti. Ödemeyi kabul etmedim. Zorla ödetmeye çalıştılar tam bir rezillikti. Böyle bir manzarayı böylesi kötü çalışanlar ve hizmet sektöründen anlamayan insanların kullanıyor olması içler acısı.

7
Mükemmel çiftlik
10

-

Ağva'da böyle bir yer daha önce görmediğim için çok pişmanım. Yemekler çok lezzetli, servis mükemmel, teşekkürler Ağva Şengül Çiftliği.

7
Hayal kırıklığı
4

-

25.05.2013 tarihinde oradaydım. Tam bir hayal kırıklılığı yaşadık. Hizmet kalitesi ve müşterilere ilgi çok zayıftı. Harika bir manzarısı olan bir yerde böyle bir işletmecilik anlayışına çok üzüldüm. Tekrar gideceğimizi hiç sanmıyorum.

7
Hizmet kötü
4

-

Yer olarak güzel ancak hizmet kalitesi çok düşük. Yemekler de çok lezzetli değil. Pek tavsiye etmiyorum.

7
Dere kıyısında yemek keyfi
10

-

Ağva'da dere kenarında yemek yenilebilecek (alkolsüz) yeşillikler içinde bir mekan. Izgara çeşitleri ağırlıklı hizmet verilmekte. Manzara nefis yemekler leziz. Tavsiye olunur.

7
Çocuklarımız için oyun parkı
10

-

Ağva'ya gidilir de Ağva Şengül Çiftliği'ne gidilmez mi? Hizmet, sunum, mekan harika çocuklarımız için ayrılmış oyun parkı, bizler için her köşesi düşünülmüş çiftliğin. Ben 2 defa gittim Ağva'ya ikisinde de uğrar muhteşem çayını içerim, hizmette sınır yok, bence gidin pişman olmazsınız.