Ağva Liman Restaurant

₺ ₺ ₺
₺ ₺
Deniz Mahsülleri + 2
Bu restaurant menüleri Deniz Mahsülleri,Salata mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 7 Fotoğraf
3.7/5
Çok İyi
8 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Ağva Liman Restaurant Hakkında

Ağva’da balık yemek gelince akla, düşünülebilecek tek adres Liman Restaurant. Yeşilçay Deresinin kenarında doğayla içiçe bir balık restaurantı. 1976’den beri damak tadını bilen balık yemeyi seven herkese hitap eden taze balık çeşitleri günlük mezeleri ve hiçbiryerde yiyemediğiniz kadar güzel kalamar tavası ve teryağlı karidesiyle güleryüzlü ve işinin ehli personeliyle sizlere hizmet vermekte olan güzel bir mekan.

Yorum / Değerlendirme

3.7/5
Çok İyi
8 değerlendirme
Ağva Liman Restaurant
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
5/5 Mükemmel
08.09.2016
Aynur yıldız
Ezmesi, rokası, çuprası
Gerçekten çok beğendik eşimle. Ezmesi, rokası, çuprası, palamutu taptaze ve çok lezzetliydi. Ayrıca Soner Bey’in ilgisine çok teşekkür ederiz.
5/5 Mükemmel
31.08.2014
volkan arslan
Teşekkürler Ağva Liman Restaurant personeli
27 Ağustos 2014’te evlilik yıl dönümünde gittim. Yorum yazan arkadaşlar, bende yürüyerek gittim, içeride güler yüz, kaliteli hizmet, fiyatlar gayet normal, sıkıntı yok. Teşekkürler Ağva Liman Restaurant personeli.
1/5 Kötü
02.09.2013
Misafir
Adamına göre hizmet, adamına göre ücret
Ağva Liman Restaurant, adamına göre hizmet, adamına göre ücret. Benim tavsiyem bir gün yolunuz düşer ve burada yemek yemeyi düşünürseniz mutlaka fiyat listesini alın ve yediğinizle ödediğiniz miktara dikkat edin. Önemle duyurulur.
5/5 Mükemmel
04.02.2013
Ali Alper Çabuk
Mutlaka gidin
Yemekler Çok lezzetli. Sunum Harika. Personel Mükemmel. Fiyatlar Çok uygun. Ağva'da başka bir mekan bilmiyorum ama Ağva Liman Restaurant gerçekten çok iyiydi. Soner Bey her şey için teşekkürler...
5/5 Mükemmel
04.02.2013
Ali Alper Çabuk
Mutlaka gidin
Yemekler: Çok lezetli. Sunum: Harika. Personel: Mükemmel. Fiyatlar: Çok uygun. `Ağva`'da başka bir mekan bilmiyorum ama Ağva Liman Restaurant gerçekten çok iyiydi. Soner Bey her şey için teşekkürler...
Daha fazla yorum gör