Ağva Liman Restaurant

  • İstanbul / Şile / Ağva
  • İskele Caddesi No:1

Ağva Liman Restaurant

Ağva'da balık yemek gelince akla, düşünülebilecek tek adres Liman Restaurant. Yeşilçay Deresinin kenarında doğayla içiçe bir balık restaurantı.

1976'den beri damak tadını bilen balık yemeyi seven herkese hitap eden taze balık çeşitleri günlük mezeleri ve hiçbiryerde yiyemediğiniz kadar güzel kalamar tavası ve teryağlı karidesiyle güleryüzlü ve işinin ehli personeliyle sizlere hizmet vermekte olan güzel bir mekan.

6 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
6
Ezmesi, rokası, çuprası
10

-

Gerçekten çok beğendik eşimle. Ezmesi, rokası, çuprası, palamutu taptaze ve çok lezzetliydi. Ayrıca Soner Bey'in ilgisine çok teşekkür ederiz.

6
Teşekkürler Ağva Liman Restaurant personeli
10

-

27 Ağustos 2014'te evlilik yıl dönümünde gittim. Yorum yazan arkadaşlar, bende yürüyerek gittim, içeride güler yüz, kaliteli hizmet, fiyatlar gayet normal, sıkıntı yok. Teşekkürler Ağva Liman Restaurant personeli.

6
Adamına göre hizmet, adamına göre ücret
2

-

Ağva Liman Restaurant, adamına göre hizmet, adamına göre ücret. Benim tavsiyem bir gün yolunuz düşer ve burada yemek yemeyi düşünürseniz mutlaka fiyat listesini alın ve yediğinizle ödediğiniz miktara dikkat edin. Önemle duyurulur.

6
Mutlaka gidin
10

-

Yemekler: Çok lezetli. Sunum: Harika. Personel: Mükemmel. Fiyatlar: Çok uygun. Ağva'da başka bir mekan bilmiyorum ama Ağva Liman Restaurant gerçekten çok iyiydi. Soner Bey her şey için teşekkürler...

6
Ağva'da balık denilince akla gelir Liman Restaurant
10

-

Merhaba. Ben sayın Ertan Çelik'e hitaben yazıyorum. Yorumunuzda kast ettiğiniz gözlüklü şef garson benim, ismim Soner. 12 senedir Liman Restaurant'ın şefliğini ve müdürlüğünü yapıyorum. Öncelikle size hizmet veremediğimizden dolayı üzgünüz, özürlerimizi kabul ediniz. Ama bu zamana kadar gelen müşterılerimizin ne arabalarına ne de kılık kıyafetlerine bakarak hizmet vermedik. Büyük ihtimalle geldiğizde hafta sonu yoğu.. Devamını Göster

6
Yürüyerek giderseniz
2

-

Lüx bir aracınız varsa onunla gidin, şaşırıp bizim gibi yürüyerek giderseniz kapıdaki gözlüklü şef garson sizi fakir zannedip servis yok diyerek kapıdan geri çevirir. Dikkatinize...