Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol
Toplantı ve Organizasyon (1)
Place (6)

Adriano Antique Cafe

₺ ₺
₺ ₺ ₺
Türk Mutfağı + 4
Bu restaurant menüleri Türk Mutfağı,Kahve,Kahvaltı,Tatlı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 7 Fotoğraf
5/5
Mükemmel
5 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Yorum / Değerlendirme

5/5
Mükemmel
5 değerlendirme
Adriano Antique Cafe
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
5/5 Mükemmel
17.12.2014
Misafir
Huzur ve sakinliğin yeni adresi
Bir arkadaşım sayesinde keşfetmiş olduğum mekan beni mest etti. Bütün boş zamanlarımda gitmek istediğim, kahvemi ve kitabımı alıp okumak için zaman kolladığım ve enfes gözlemesini yemek için gitmek istediğim tek yer. Herkese tavsiye ederim.
5/5 Mükemmel
24.04.2014
Misafir
Ben mekanımı buldum...
Hansel & Gretel'in evi gibi... Mekan o kadar şirin ki sanki kurabiyeden yapılmış :) Manzarası çok güzel, patatesli gözlemesi çok lezzetli. Tuzla'ya ilk gidişim ve çok beğendiğimi belirtmek isterim. Mutlaka gitmeli, Adriano Antique Cafe'ye yolunuz düşmeli...
5/5 Mükemmel
24.04.2014
Özlem Borhan
Ben mekanımı buldum...
Hansel & Gretel'in evi gibi... Mekan o kadar şirin ki sanki kurabiyeden yapılmış :) Manzarası çok güzel, patatesli gözlemesi çok lezzetli. `Tuzla`'ya ilk gidişim ve çok beğendiğimi belirtmek isterim. Mutlaka gitmeli, Adriano Antique Cafe'ye yolunuz düşmeli
5/5 Mükemmel
24.04.2014
Misafir
Müdavimi olunacak mekan
İstanbul'da keşfettiğim en güzel mekanlardan biri. Hatta birincisi olabilir. Çok keyifli, huzurlu, deniz kenarında, çiçekler içinde bir mekan. Resmen bir saklı bahçe. Tuzla'da ne var demeyin, ta oralara kadar gidilir mi bir cafe için demeyin ve atlayın gidin. Sonra siz de bizim gibi müdavimi olacaksınız eminim. Üstelik fiyatları da oldukça uygun. Patatesli gözlemesi harika. Hizmeti başarılı. :)
5/5 Mükemmel
24.04.2014
Editor
Müdavimi olunacak mekan
`İstanbul`'da keşfettiğim en güzel mekanlardan biri. Hatta birincisi olabilir. Çok keyifli, huzurlu, deniz kenarında, çiçekler içinde bir mekan. Resmen bir saklı bahçe. `Tuzla`'da ne var demeyin, ta oralara kadar gidilir mi bir cafe için demeyin ve atlayın gidin. Sonra siz de bizim gibi müdavimi olacaksınız eminim. Üstelik fiyatları da oldukça uygun. Patatesli gözlemesi harika. Hizmeti başarılı. :)

Konum

Haritada gör