Adem Baba

  • İstanbul / Beşiktaş / Arnavutköy
  • Satışmeydanı Sok. No:2

Adem Baba

1992 yılında Bebek koyunda ufacık bir teknede, deniz üzerinde balık yemenin doğallığıyla faaliyete başlayan lokantamız lezzete adını vererek müşterilerinin beğenisi ve yönlendirmesi ile gelişimini sürdürmüştür ve daha sonra, Boğaziçi'nde beş masalı küçük bir lokantada hizmetine devam etmiştir. 1998 yılında Arnavutköy'de "Adem Baba Dalayan Balık" ünvanı ile yeni yerine taşınmıştır.

2000 yılında yine aynı semtte evlere paket servisi sunabilmek amacıyla yeni bir şubemiz hizmete girmiştir.2001 yılı içerisinde "Adem Baba" markası isim hakkının korunması maksadıyla tescil edilmiş ve yalnızca "Adem Baba" ismi kullanılmaya başlanmıştır.

2002 yılının Eylül ayıyla beraber yine Arnavutköy'de bulunan bir rum evi restore edilmiş ve yeni bir şube olarak hizmete girmiştir. Bugün "Adem Baba" iki lokantası ve bir paket servisiyle Arnavutköy semtinde hizmet vermektedir.

Dört karadenizli kardeşten en büyükleri namı diğer "Balıkçı Adem Baba" nın girişimi ile doğan bu marka diğer üç kardeşin desteğiyle gün geçtikçe olgunlaşmaktadır. Gücünü siz değerli ailemizden alan lokantamıza gösterdiğiniz ilgi ve güveniniz için teşekkür ederiz...

İnsanın iyisi sözünden, balığın iyisi gözünden belli olur
İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın