Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol
Giriş
09.07.22
Çıkış
10.07.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Haritayı görüntüle

Fiyat Aralığı

Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 600 TL
600 TL - 900 TL
900 TL - 1200 TL
1200 TL - 1800 TL
1800 TL +

Adatepe Pansiyonları en uygun fiyatlarla neredekal.com’da! Her bütçeye uygun seçenekler sunan Adatepe Pansiyonlarını neredekal.com’da detaylı bir şekil inceleyebilir, farklı temalarda hizmet veren tesisler arasından seçim yapabilirsin. Tesis özelliklerini inceleyerek Adatepe Pansiyonlarının olanakları hakkında bilgi sahibi olabilir, isteklerine uygunluğunu değerlendirebilirsin. Ziyaretçi yorumlarına ve değerlendirmelerine göz atarak daha önce tesisi ziyaret etmiş kişilerin Adatepe Pansiyonları hakkındaki fikirlerini öğrenebilir, konum bilgisinden yararlanarak önemli noktalara olan uzaklığını belirleyebilirsin. Adatepe Pansiyon ucuz seçenekleri belirlemek için Neredekal.com’da listelenen otelleri en düşük fiyata göre sıralayabilirsin. Her bütçeye hitap eden Adatepe Pansiyon fiyatları ile dilersen günlük dilersen daha uzun süreli kiralama fırsatlarından faydalanabilirsin. Henüz tatil ayrıntılarını netleştirmediysen ve farklı bölgelerde yeni tatil deneyimleri yaşamak istiyorsan senin için belirlediğimiz alternatif seçeneklere aşağıdaki sayfalardan göz atabilirsin.

Adatepe Pansiyonları:

Adatepe için 10 otel listelendi.

En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Henüz Puanlanmamış
Adatepe Köyü merkezine 2.8 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Sadece Konaklama
1.500 TL
4.8/5 Mükemmel
(4 değerlendirme)
Adatepe Köyü merkezine 3.8 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Sadece Konaklama
1.250 TL
Motel
Aile Dostu
4.9/5 Mükemmel
(6 değerlendirme)
Adatepe Köyü merkezine 3.0 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
700 TL
Otel
Aile Dostu
5/5 Mükemmel
(3 değerlendirme)
Adatepe Köyü merkezine 3.0 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
650 TL
Apart Otel
Hayvan Dostu
5/5 Mükemmel
Adatepe Köyü merkezine 3.7 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Sadece Konaklama
750 TL
Otel
Çocuk Dostu Oteller
5/5 Mükemmel
(32 değerlendirme)
Adatepe Köyü merkezine 3.0 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
1.200 TL
Otel
Çocuk Dostu Oteller
4.6/5 Mükemmel
(3 değerlendirme)
Adatepe Köyü merkezine 4.3 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
1.200 TL
4.9/5 Mükemmel
(15 değerlendirme)
Adatepe Köyü merkezine 150 m uzaklıkta
Odamax
Oda-Kahvaltı
1.235 TL
Henüz Puanlanmamış
Adatepe Köyü merkezine 6.6 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
850 TL
4.5/5 Mükemmel
(25 değerlendirme)
Adatepe Köyü merkezine 2.8 km uzaklıkta
Otelz.com
%20 Tasarruf
Oda-Kahvaltı
2.082 TL

Adatepe Pansiyonları

Çoğu tatilcinin ilk adımını attığı an ''masal köyü'' yakıştırmasını yaptığı bir yer olarak biliniyor Adatepe köyü. Güzelliği ve atmosferi ile insanların içini ısıtan, oldukça sempatik bir yer de diyebiliriz bu sıcak köy için. Adatepe pansiyonları da zaten bu özel köyde vakit geçirmenizi sağlayacak, çoğunlukla da otantik bir havaya sahip mekanlardır. Kaz dağlarının yamacında bulunan, oksijeni ve doğası bol olan bu köyde geçireceğiniz bir gün için en uygun Adatepe pansiyonları ile kendinizi kalabalığın uzağında, doğal köy kahvaltısı ve sağlıklı bir tatil imkanına bırakabilme olanağı yakalayabilirsiniz.

Bu köy hakkında kısa bir konaklama araştırması yaptığınızda Adatepe pansiyonları en uygun seçenekleri karşınıza çıkıyor. Adatepe pansiyonları fiyatları da genel olarak her kesimin bütçesine hitap edebilecek özelliklere sahip ama aslında köyü çekici kılan bu konaklama fiyatları değil tarafı batı yönünde bulundurduğu Roma dönemindeki buluntulardır. Adatepe pansiyonları köye gelenlere hem dinlenme hem de tarihi mimariyi keşfe çıkma olanağı sunuyor.

Adatepe'nin deniz kısmına bakan taraflarında Zeus Sunağı yer alır. Köyün kayalık bir arazi üzerine konumlanmış olması ve mimari açıdan taş yapı geleneğine bağlılığı da bölgeye görsel bir katıyor. En uygun Adatepe pansiyonları konaklama hizmetlerinden yararlanarak bu görselliği keyfini sürebilirsiniz. Ayrıca Adatepe pansiyonları sevdiklerinizle keyifle konaklayabileceğiniz niteliklere sahip.

Adatepe pansiyonlarında biraz dinlendikten sonra burada yapabileceğiniz alternatif etkinliklere de odaklanabilirsiniz. Belirttiğimiz gibi köyün masalsı yanını ortaya çıkaran birçok özelliği var. Kaz dağlarından gelen derin oksijen ve orman kokusunun yanı sıra, köyün restore edilen pembe, mavi, yeşilli panjurlara sahip taş evleri de ilgi çekici görselliklere sahip. Adatepe pansiyonları fiyatları araştırmanızı gerçekleştirip en uygun Adatepe pansiyonlarından birisine yerleştikten sonra köyün taş döşemeli ara sokaklarını gezebilir, vaktinizi sakin, ağır ve huzurlu bir yürüyüşe ayırabilirsiniz.

Adatepe Pansiyon Fiyatları

Adatepe Pansiyonları

Adatepe pansiyonları genellikle köyün otantik ruhunu yansıtan, küçük ve sevimli işletmelerden oluşuyor. Adatepe pansiyonları fiyatları da gözünüzde büyütmenize gerek duymayacağınız türden tutarlarda. Adatepe pansiyonları en uygun konaklama şartlarını sağlamanın yanında kendinizi sanki zamanda yolculuk yapıp tarihi bir köy evinde kalıyormuş gibi hissettiriyor.

Adatepe pansiyonları işletmecileri mekanlarının köyün atmosferine uyumlu olmasına ve ziyaretçilerinin de bu atmosferi tadarak keyifli bir tatil geçirmelerine özen gösteriyor. Köyün oksijeni bol havasının özellikle astım hastalarına çok iyi geleceği vurgulanırken Adatepe pansiyon fiyatları da göz önüne alındığında bu bölgede geçirilecek birkaç günün hem sağlığınıza hem de ruhunuza iyi gelebileceği söylenebilir.

Adatepe pansiyonları en uygun olanından en hoş görünenine kadar hemen hepsi belli bir standardı tutturmuş durumda. Yani Adatepe pansiyonları arasından zorlanmadan seçim yaptıktan sonra tatilinize kafanız rahat bir şekilde başlayabilirsiniz.

Adatepe Gezilecek Yerler

Adatepe Gezilecek Yerler

Adatepe pansiyonları fiyatlarını inceleyip yerinizi ayırtıp köye geldiniz. En uygun Adatepe pansiyonlarından birine yerleştiniz ve kısa bir dinlenme sonrasında köyü keşfe çıkmaya hazırsınız. Peki nereler gezilmeli?


  • Köyün simgeleşmiş yapılarından biri olan 1947 ile 1985 yılları arasında eğitim vermiş Taş Mektep'i muhakkak görmelisiniz.
  • Adatepe köyü kahvehaneleriyle de meşhurdur. Kahvehaneler köy halkı ile iletişim kurabileceğiniz, taze çay için mola vereceğiniz keyifli mekanlardır.
  • Köyün zeytinyağı müzesini muhakkak görmelisiniz.
  • Kaz Dağı Milli Parkı da Adatepe köyüne yakın olan güzellikler arasında.
  • Tüm bu gezilecek yerler ile birlikte Adatepe pansiyonları araştırmanızı şimdiden gerçekleştirmenizi öneririz. Erken davranıp Adatepe pansiyon fiyatları karşılaştırması yaparak en uygun Adatepe pansiyonlarından birinde daha kolay yer bulabilirsiniz.

Siz de Adatepe pansiyonları ve köy hakkında daha fazla şey merak ediyorsanız sizler için hazırlanan Adatepe Gezilecek Yerler sayfamızı mutlaka incelemelisiniz. Adatepe pansiyonları fiyatları bakımından her zaman uygun, herkesin de rahatlıkla dahil olabileceği niteliklere sahip.

Adatepe Pansiyonları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Adatepe bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Adatepe bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Adatepe Pansiyonları - En Ucuz Adatepe Pansiyon Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Adatepe Pansiyonları için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Adatepe Pansiyonları için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Adatepe Pansiyonları için ödeme yöntemleri nasıldır?
Adatepe Pansiyonları için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.