search icon
Giriş
27 Eylül Pts.
Çıkış
28 Eylül Sal.

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Navigate backward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Kişi
2 Yetişkin, 0Çocuk
Harita
map marker iconHaritayı görüntüle
Filtreler
Temizle
Konaklama Tipi
Sağlık ve Güvenlik
Konsept/Tema
Tesis Türü
Popüler Filtreler
Fiyat Aralığı
Kendi bütçenizi belirleyin
Olanaklar
Spa & Sağlık
Çocuk İhtiyaçları

Adatepe Pansiyonları

Adatepe için 1 otel listelendi.

Geyikli Neandria Apart Otel

Apart Otel
Tüm Yıl Açık
uzaklıkta
400 TL400 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:400 TL
Tesisi Ara
  • Sadece Konaklama

Adatepe Pansiyonları

Çoğu tatilcinin ilk adımını attığı an ''masal köyü'' yakıştırmasını yaptığı bir yer olarak biliniyor Adatepe köyü. Güzelliği ve atmosferi ile insanların içini ısıtan, oldukça sempatik bir yer de diyebiliriz bu sıcak köy için. Adatepe pansiyonları da zaten bu özel köyde vakit geçirmenizi sağlayacak, çoğunlukla da otantik bir havaya sahip mekanlardır. Kaz dağlarının yamacında bulunan, oksijeni ve doğası bol olan bu köyde geçireceğiniz bir gün için en uygun Adatepe pansiyonları ile kendinizi kalabalığın uzağında, doğal köy kahvaltısı ve sağlıklı bir tatil imkanına bırakabilme olanağı yakalayabilirsiniz.

Bu köy hakkında kısa bir konaklama araştırması yaptığınızda Adatepe pansiyonları en uygun seçenekleri karşınıza çıkıyor. Adatepe pansiyonları fiyatları da genel olarak her kesimin bütçesine hitap edebilecek özelliklere sahip ama aslında köyü çekici kılan bu konaklama fiyatları değil tarafı batı yönünde bulundurduğu Roma dönemindeki buluntulardır. Adatepe pansiyonları köye gelenlere hem dinlenme hem de tarihi mimariyi keşfe çıkma olanağı sunuyor.

Adatepe'nin deniz kısmına bakan taraflarında Zeus Sunağı yer alır. Köyün kayalık bir arazi üzerine konumlanmış olması ve mimari açıdan taş yapı geleneğine bağlılığı da bölgeye görsel bir katıyor. En uygun Adatepe pansiyonları konaklama hizmetlerinden yararlanarak bu görselliği keyfini sürebilirsiniz. Ayrıca Adatepe pansiyonları sevdiklerinizle keyifle konaklayabileceğiniz niteliklere sahip.

Adatepe pansiyonlarında biraz dinlendikten sonra burada yapabileceğiniz alternatif etkinliklere de odaklanabilirsiniz. Belirttiğimiz gibi köyün masalsı yanını ortaya çıkaran birçok özelliği var. Kaz dağlarından gelen derin oksijen ve orman kokusunun yanı sıra, köyün restore edilen pembe, mavi, yeşilli panjurlara sahip taş evleri de ilgi çekici görselliklere sahip. Adatepe pansiyonları fiyatları araştırmanızı gerçekleştirip en uygun Adatepe pansiyonlarından birisine yerleştikten sonra köyün taş döşemeli ara sokaklarını gezebilir, vaktinizi sakin, ağır ve huzurlu bir yürüyüşe ayırabilirsiniz.

Adatepe Pansiyon Fiyatları

Adatepe Pansiyonları

Adatepe pansiyonları genellikle köyün otantik ruhunu yansıtan, küçük ve sevimli işletmelerden oluşuyor. Adatepe pansiyonları fiyatları da gözünüzde büyütmenize gerek duymayacağınız türden tutarlarda. Adatepe pansiyonları en uygun konaklama şartlarını sağlamanın yanında kendinizi sanki zamanda yolculuk yapıp tarihi bir köy evinde kalıyormuş gibi hissettiriyor.

Adatepe pansiyonları işletmecileri mekanlarının köyün atmosferine uyumlu olmasına ve ziyaretçilerinin de bu atmosferi tadarak keyifli bir tatil geçirmelerine özen gösteriyor. Köyün oksijeni bol havasının özellikle astım hastalarına çok iyi geleceği vurgulanırken Adatepe pansiyon fiyatları da göz önüne alındığında bu bölgede geçirilecek birkaç günün hem sağlığınıza hem de ruhunuza iyi gelebileceği söylenebilir.

Adatepe pansiyonları en uygun olanından en hoş görünenine kadar hemen hepsi belli bir standardı tutturmuş durumda. Yani Adatepe pansiyonları arasından zorlanmadan seçim yaptıktan sonra tatilinize kafanız rahat bir şekilde başlayabilirsiniz.

Adatepe Gezilecek Yerler

Adatepe Gezilecek Yerler

Adatepe pansiyonları fiyatlarını inceleyip yerinizi ayırtıp köye geldiniz. En uygun Adatepe pansiyonlarından birine yerleştiniz ve kısa bir dinlenme sonrasında köyü keşfe çıkmaya hazırsınız. Peki nereler gezilmeli?


  • Köyün simgeleşmiş yapılarından biri olan 1947 ile 1985 yılları arasında eğitim vermiş Taş Mektep'i muhakkak görmelisiniz.
  • Adatepe köyü kahvehaneleriyle de meşhurdur. Kahvehaneler köy halkı ile iletişim kurabileceğiniz, taze çay için mola vereceğiniz keyifli mekanlardır.
  • Köyün zeytinyağı müzesini muhakkak görmelisiniz.
  • Kaz Dağı Milli Parkı da Adatepe köyüne yakın olan güzellikler arasında.
  • Tüm bu gezilecek yerler ile birlikte Adatepe pansiyonları araştırmanızı şimdiden gerçekleştirmenizi öneririz. Erken davranıp Adatepe pansiyon fiyatları karşılaştırması yaparak en uygun Adatepe pansiyonlarından birinde daha kolay yer bulabilirsiniz.

Siz de Adatepe pansiyonları ve köy hakkında daha fazla şey merak ediyorsanız sizler için hazırlanan Adatepe Gezilecek Yerler sayfamızı mutlaka incelemelisiniz. Adatepe pansiyonları fiyatları bakımından her zaman uygun, herkesin de rahatlıkla dahil olabileceği niteliklere sahip.

Adatepe Pansiyonları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Adatepe Pansiyonları için gecelik ortalama fiyat aralığı ne kadardır?
Adatepe Pansiyonları - En Uygun Adatepe Pansiyon Fiyatları için 1 gecelik ortalama fiyat 400 TL - 500 TL
Adatepe bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Adatepe bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Adatepe Pansiyonları - En Uygun Adatepe Pansiyon Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Adatepe Pansiyonları için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Adatepe Pansiyonları için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Adatepe Pansiyonları için ödeme yöntemleri nasıldır?
Adatepe Pansiyonları için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.