Adana Eyvan Kebap, Adana Merkez

Adana Eyvan Kebap

  • Adana / Adana Merkez
  • Turgut Özal Bulvarı

Adana Eyvan Kebap

Eyvan kebap 1984 yılında Casim Korkmaz ve ortağı Mehmet Esef tarafından Hacı bayramda eski tapu dairesinin karşısında kurulmuştur.

Şu anda Hacı Bayram ve Turgut Özal olmak üzere 2 mevkide müşterilerine hizmet vermektedir. Turgut Özal bulvarındaki yerimiz; Girişte solda Ocakbaşı ve mutfak bölümü, sağ tarafta 50 kişilik bir açık bahçe salonu bulunmaktadır.

4 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
4
Her şeyiyle dört dörtlük
10

-

Adana Eyvan Kebap 15 yıldır gittiğim yerdir. Artık kendi mekanımmış gibi rahatça gittiğim, özellikle mutfağını, kebap pişirilen yeri, kasap odasını gezmişliğim vardır. Her şeyiyle dört dörtlük bir mekan... Yıllardan beri değişmediler, böyle devam etmelerini ümit ediyorum.

4
Kebap mükemmel
10

-

Kebap mükemmel, temizlik 10 numara, başarılarının devamını diliyorum.

4
Bozuk et
2

-

Dişi hayvan eti yedik, 3 kişi 2 gün ishal olduk, Ramazan'ın son haftası salı günü Adana'ya gittik, Adana Eyvan Kebap'ı duymuştuk, iftarı orada açalım dedik. Harika bir işletmeydi, her şey güzel görünüyordu, iftarı orada açtık ciğer ve Adana yedik bir gün sonra arkadaşlarla tekrar buluştuğumuzda hepimiz ishal olmuştuk. İş bilen arkadaşlar size dişi hayvan eti yedirmişler ya da bozuk et dediler. Bu yüzden kendilerine .. Devamını Göster

4
Servis kötü
6

-

Evlere serviste eksiklikler var.