Üçler
Neredekal.com
Denizli Mekanlar
Adana Eyvan Kebap

Adana Eyvan Kebap

₺ ₺ ₺
₺ ₺
Kebap + 2
Bu restaurant menüleri Kebap,Türk Mutfağı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 5 Fotoğraf
3.5/5
Çok İyi
5 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Adana Eyvan Kebap Hakkında

Eyvan kebap 1984 yılında Casim Korkmaz ve ortağı Mehmet Esef tarafından Hacı bayramda eski tapu dairesinin karşısında kurulmuştur. Şu anda Hacı Bayram ve Turgut Özal olmak üzere 2 mevkide müşterilerine hizmet vermektedir. Turgut Özal bulvarındaki yerimiz; Girişte solda Ocakbaşı ve mutfak bölümü, sağ tarafta 50 kişilik bir açık bahçe salonu bulunmaktadır.

Yorum / Değerlendirme

3.5/5
Çok İyi
5 değerlendirme
Adana Eyvan Kebap
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
5/5 Mükemmel
26.04.2015
Ayla
Her şeyiyle dört dörtlük
Adana Eyvan Kebap 15 yıldır gittiğim yerdir. Artık kendi mekanımmış gibi rahatça gittiğim, özellikle mutfağını, kebap pişirilen yeri, kasap odasını gezmişliğim vardır. Her şeyiyle dört dörtlük bir mekan... Yıllardan beri değişmediler, böyle devam etmelerini ümit ediyorum.
5/5 Mükemmel
26.04.2015
Kemal acar
Kebap mükemmel
Kebap mükemmel, temizlik 10 numara, başarılarının devamını diliyorum.
1/5 Kötü
10.08.2013
Misafir
Bozuk et
Dişi hayvan eti yedik, 3 kişi 2 gün ishal olduk, Ramazan’ın son haftası salı günü Adana’ya gittik, Adana Eyvan Kebap’ı duymuştuk, iftarı orada açalım dedik. Harika bir işletmeydi, her şey güzel görünüyordu, iftarı orada açtık ciğer ve Adana yedik bir gün sonra arkadaşlarla tekrar buluştuğumuzda hepimiz ishal olmuştuk. İş bilen arkadaşlar size dişi hayvan eti yedirmişler ya da bozuk et dediler. Bu yüzden kendilerine çeki düzen vermelerini istiyorum. İnsanların sağlığıyla oynamaya hakları yok, herkes bilsin bu yaşıma kadar ben dişi bir hayvanın etini yemedim bilerek ama yedirdiler kınıyorum, 2 gün perişan olduk, yazıklar olsun.
1/5 Kötü
10.08.2013
ERDAL CANDEMİR
Bozuk et
Dişi hayvan eti yedik, 3 kişi 2 gün ishal olduk, Ramazan’ın son haftası salı günü `Adana`’ya gittik, Adana Eyvan Kebap’ı duymuştuk, iftarı orada açalım dedik. Harika bir işletmeydi, her şey güzel görünüyordu, iftarı orada açtık ciğer ve Adana yedik bir gün sonra arkadaşlarla tekrar buluştuğumuzda hepimiz ishal olmuştuk. İş bilen arkadaşlar size dişi hayvan eti yedirmişler ya da bozuk et dediler. Bu yüzden kendilerine çeki düzen vermelerini istiyorum. İnsanların sağlığıyla oynamaya hakları yok, herkes bilsin bu yaşıma kadar ben dişi bir hayvanın etini yemedim bilerek ama yedirdiler kınıyorum, 2 gün perişan olduk, yazıklar olsun.
3/5 Çok İyi
26.06.2013
Misafir
Servis kötü
Evlere serviste eksiklikler var.