Acarlar Longozu

+ 6 Fotoğraf
3.4/5
Çok İyi
7 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Acarlar Longozu Hakkında

Sakarya ilinde bulunan Acarlar Longozu, dünyadaki en büyük ikinci longozdur. Longoz; su içine batmış orman anlamına gelmektedir ve Acarlar Longozu, içinde fazlasıyla balık türlerini barındırmaktadır. Tabiatın bir güzelliği olan Longoz; deniz, kumul, orman ve gölü bir arada sunan ender yerlerden biridir. Karasu ilçesinde 1,562 hektarlık bir alanda bulunmaktadır. Cennetten bir parça olan Acarlar Longozu ziyaretçi akınına uğramaktadır. Bu muhteşem yeri görmek için Sakarya’ya yolunuzun düşmesini beklemeyin. çeşit çeşit hayvanlarıyla, eşsiz görüntüsüyle ve yeşilliğiyle harika bir gezi yeri olacaktır sizlere. Acarlar Longozunun her bir yerinde fotoğraf çektirebilir, keyifli zaman geçirebilirsiniz. Ördekler sülünler ve balıklar sizin arkadaşlığınızı bekliyor.

Yorum / Değerlendirme

3.4/5
Çok İyi
7 değerlendirme
Acarlar Longozu
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
4/5 Mükemmel
02.08.2020
Misafir
Çok hoş biyer
Biz ailecek gittik çok hoş bir yer , resim çekilmek için olsun oturmak için olsun harika ama iki masa koymuşlar ve oturmak için bile para ödemeniz gerekiyor onun haricinde herhangi bir sorun yok.
4/5 Mükemmel
02.08.2020
Nergiz Gürbüz
Çok hoş biyer
Biz ailecek gittik çok hoş biyer , resim çekilmek için olsun oturmak için olsun harika ama iki masa koymuşlar ve oturmak için bile para ödemeniz gerekiyor onun haricinde herhangi bi sorun yok.
5/5 Mükemmel
10.09.2018
Efe çaylak
İnsanı huzur sarıyor
Harika, bayıldım. Dünyanın en büyük 2. Longozu. Doğası, kokusu çok güzel. İnsanı huzur sarıyor.
2/5 Ortalama
26.08.2016
mehmet ali durlanik
Tabiat harikası
Bu tabiat harikası yerleşkesine bayıldım diyemem ama işletimindeki arkadaşlar hakkında o kadar söylenecek çok şey var. Benim ne kadar hakkım geçtiyse helal etmiyorum.
2/5 Ortalama
12.05.2016
Aziz Kozoğlu
Sessiz bir yer
Sakaryalı olmama rağmen ilk defa Acarlar Longozu’na geldim. Sessiz bir yere benziyor. 2 yarım tost 8+8=16 TL. 1 gözleme 8 TL. 4 bardak çay 4 TL. Toplam 28 TL. Duyunca çok şaşırdım "tostu ısıtır iken bayağı bir elektrik harcıyormuş", bu yüzden yarım tos 8 TL imiş.
Daha fazla yorum gör

Konum

Haritada gör