Otelleri Göster

Yenikapı Feribot İskelesi Yakınındaki Oteller

Kelime ile arama yap
Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

Türü
Konaklama Tipi
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Aktiviteler
Yakınındaki oteller

Toplam 1044 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Akıllı Listeleme
  • Akıllı Listeleme Akıllı Listeleme
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Yakınlığa göre listele Yakınlığa göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

Yenikapı Feribot İskelesi Yakınındaki Oteller

İstanbul'dan ya da İstanbul'a hızlı ve güvenli bir deniz yolculuğu için Yenikapı Feribot İskelesi gerçekten de büyük bir lütuf. Zira uzun yıllardan beri hizmet veren Yenikapı Feribot İskelesi'nden şehir dışı ve şehir içi olmak üzere rahat bir yolculuk yapabiliyorsunuz. Özellikle trafik çilesi çekmek istemeyenler bu iskeleyi gönül rahatlığı ile kullanabilirler.

Yenikapı Feribot İskelesi'nden hızlı feribot, deniz otobüsü ve arabalı vapur seferleri düzenleniyor. Armutlu, Avşa Adası, Bandırma, Bursa, Çınarcık, Esenköy, Kumla, Marmara Adası ve Yalova şehir dışı hatlar, belli saatler içerisinde Bostancı, Kadıköy, Bakırköy ve Avcılar da şehir içi hatlar. Yani bu saydığımız yerlere hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmak için Yenikapı Feribot İskelesi'ni kullanabilirsiniz.

Yenikapı Feribot İskelesi, bulunduğu konum itibariyle rahatlıkla ulaşabileceğiniz bir yerde. Otobüs durakları ve Marmaray ile Yenikapı Metro İstasyonu'na ücretsiz servis hizmeti ile şehrin tüm noktalarına rahatlıkla keşfedebileceğiniz bir noktada bulunuyor. Bununla birlikte Yenikapı Feribot İskelesi yakınındaki otellerden birinde konaklayarak da mükemmel rahatlığa kavuşabilmeniz mümkün.

Yenikapı Feribot İskelesi yakınındaki otellerin çoğu 3 ve 4 yıldızlı otellerden oluşuyorlar. Siz de daha rahat bir tatil yapabilmek için Yenikapı Feribot İskelesi yakınındaki otellerden birinde konaklama yapabilirsiniz. Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.