Yeni Rabat Kilisesi Yakınındaki Oteller

Yeni Rabat Kilisesi en yakın 20 Otel

Yeni Rabat Kilisesi Yakın Oteller

Artvin'in benzersiz doğasında bulunan Yeni Rabat Kilisesi, yerli ve yabancı turistlerin yoğun ilgisini görmektedir. Artvin'in önemli dini yapılarından olan kilise, Ardanuç ilçesine bağlı olan Bulanık Köyü sınırları içerisindedir. Bölgedeki diğer kiliselere benzemekle birlikte; yapım tarihi hakkında kesin bir bilgi bulunmamaktadır. Tahminlere göre; Ortaçağ döneminde Bagratlı Krallığı tarafından inşa edilmiştir.

Gevhernik Otel

Artvin - Otel - 13 Misafir Yorumu

Karadeniz Bölgesi'nin en güzel coğrafyalarından biri olan Artvin'ne bağlı Ardanuç'ta misafirlerini ağırlamaktadır. Gevhernik Otel misafirlerinin kullanabileceği ücretsiz bir otopark bulunmaktadır ve tüm odalarla birlikte tesis genelinde wi - fi bağlantılı internet bulunmaktadır. Gevhernik Otel resepsiyonu 7 gün 24 saat hizmet vermekte olup konukların talep etmesi halinde sigara içilmeyen oda temin edilmektedir. Gevhernik Otel odalarına özel banyolarda; tuvalet, havlu, saç kurutma makinesi ve ücretsiz bayo malzemeleri bulunmaktadır. Gevhernik Otel'in tüm konaklama birimlerinde; buzdolabı, çalışma masası, gardırop, klima, oda temizlik hizmetleri, telefon ve uydu yayınına sahip televizyon bulunmaktadır...

Yeni Rabat Kilisesi ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Yeni Rabat Kilisesi yakınlarında konaklamak için 200 TL den başlayan fiyatlar çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat 250 TL dir

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Yeni Rabat Kilisesi otellerinde 200 TL den başlayan fiyatlarla oda buldu. 3 yıldızlı otel fiyatları 280 TL den ve ortalama otel fiyatları 250 TL olarak bulundu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Yeni Rabat Kilisesi yakın otellerinde 200 TL den başlayan fiyatlarla oda buldu. 3 yıldızlı otel fiyatları 300 TL ve ortalama otel fiyatları 250 TL olarak bulundu.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller Ardanuç semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.

Yeni Rabat Kilisesi Otel Yorumları

10

Gevhernik Otel

Zafer Ağralı - 2 Eylül 2017, Cumartesi 20:11

Temiz bir otel

Çok güzel bir otel, çok cana yakın insanlar ve temiz bir otel. Teşekkür ederiz.