Tymbrianassus Antik Kenti Yakınındaki Oteller

Tymbrianassus Antik Kenti en yakın 20 Otel

Tymbrianassus Antik Kenti Yakın Oteller

Tymbrianassus Antik Kenti, Burdur'un Düğer Köyü sınırları içerisinde yer alıyor. Klasik Çağ'a ait bilinen en eski yerleşim yeri olarak bilinen Tymbrianassus Antik Kenti, Yunan Arkaik Dönemi'ne rastlıyor ve Frig kültürünün izlerini gözler önüne seriyor. Yarışlı Gölü'nün doğu kıyısındaki yarımada üzerinde bulunan antik kent, M.Ö. 6. yüzyılın sonlarında kurulmuş.

Hotel Lago Di Salda

Burdur - Kent Oteli - 11 Misafir Yorumu

Salda Gölü kıyısında yer alan ve açık yüzme havuzu bulunan Hotel Lago Di Salda, misafirlerine yılın dört mevsimi konforlu bir konaklama hizmeti sunmaktadır. Bünyesinde toplantı odası da bulunan otel, hem iş hem de seyahat amaçlı konaklamalar için uygundur. Huzur dolu bir seyahat imkanı sunan tesisin genelinde dağ ve göl manzarası hakimdir. Hotel Lago Di Salda'nın konforlu konaklama birimlerinin her biri özel banyoya sahiptir. Konforunuz için havlu ve saç kurutma makinesi temin edilmektedir. Konaklamanız sırasında odalarda yer alan kilitli kasada özel eşyalarınızı muhafaza edebilirsiniz. Uydu yayınlı televizyon otelin diğer standart oda özellikleri arasındadır. Kış mevsiminde Salda'da kayak yapma imkanı sunan tesis, bünyesinde sauna ve hamama da ev sahipliği yapmaktadır. Tesis...

Tymbrianassus Antik Kenti ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Tymbrianassus Antik Kenti yakınlarında konaklamak için 200 TL den başlayan fiyatlar çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat 250 TL dir

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Tymbrianassus Antik Kenti otellerinde 200 TL den başlayan fiyatlarla oda buldu. 3 yıldızlı otel fiyatları 280 TL den ve ortalama otel fiyatları 250 TL olarak bulundu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Tymbrianassus Antik Kenti yakın otellerinde 200 TL den başlayan fiyatlarla oda buldu. 3 yıldızlı otel fiyatları 300 TL ve ortalama otel fiyatları 250 TL olarak bulundu.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller Yeşilova semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.

Tymbrianassus Antik Kenti Otel Yorumları

9

Hotel Lago Di Salda

Nur yalçın - 17 Eylül 2018, Pazartesi 18:32

Odaları temiz, büyük

Huzurlu, temiz ve nezih bir ortam. Göle çok yakın, kahvaltı konusunda geliştirilmeli. Odaları temiz, büyük. Manzarası güzel, sakin, kafa dinlemedik bir tatil için tercih edilebilir. Personel yardımsever, ilgili.