Turgut Köyü Görülecek Yerler

Marmaris’in hem doğal güzelliğini hem de antik çağlardan günümüze gelen kalıntılarını gözler önüne seren küçük bir bölgedir Turgut Köyü.Turgut Köyü Görülecek Yerler - Turgut Köyü En İyi 10 Yapılacak Şey

Marmaris'in hem doğal güzelliğini hem de antik çağlardan günümüze gelen kalıntılarını gözler önüne seren küçük bir bölgedir Turgut Köyü.

Turgut Köyü yapılacak şeyler görülecek yerler listenize neler ekleyebileceğinizi düşünüyorsanız bu sayfamıza bir göz atın.

Turgut Köyü'nde neler yapılır sorunuzu ilk olarak köyün plajının keyfini çıkarmanız gerektiğini söyleyebiliriz. Turgut Köyü plajında hem dilediğiniz kadar kulaç atabilir hem de bol bol güneşlenebilirsiniz. Güneşlendiğiniz zamanlarda kitap okumanın da tadına varabilirsiniz.

Özellikle jip safari yapılan bir bölge olarak da ünlüdür Turgut Köyü. Burada doyasıya safari yapabilir, o sıralarda bölgenin en güzel hallerini fotoğraflayabilirsiniz.

Aynı zamanda köyün ünlü halılarından bir tane satın alabilir ve hediyelik eşya dükkanlarından alışveriş yapabilirsiniz.

Turgut Köyü'nde bulunan restoranlarda yöreye özgü lezzetleri damağınızla buluşturmak da yapılacaklar listenizde mutlaka yerini almalı.

Bölgedeki tarihi kalıntıları gezip, Turgut Şelalesi'ni ve Turgut Kalesi'ni ziyaret edebilirsiniz. Kaleye çıktığınızda şahit olacağınız manzara sizleri kesinlikle büyüleyecek.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın