Tsim Sha Tsui

0.0puan

Tsim Sha Tsui Tanıtımı

Hong Kong'da gece gündüz eğlenceli vakitler geçirebileceğiniz ve birçok yer keşfedebileceğiniz noktalardan biridir Tsim Sha Tsui. Kowloon'un merkezi ve en ünlü bölgelerinden biri olan Tsim Sha Tsui'da gezebileceğiniz birçok alışveriş merkezi yer alıyor. Hiç durmayan bir hareketliliği olan alışveriş merkezlerinde ise Türkiye'de bulamayacağınız markalar var.

Nathan Road ve Canton Road gibi iki ünlü caddeyi birbirine bağlayan Tsim Sha Tsui'da birçok otel bulunuyor. Eğer bu bölgedeki otellerin birinde konaklarsanız, Kowloon'un merkezinde güzel bir gezi planına kolaylıkla dahil olabilirsiniz. Burada konaklamanın en güzel yanı, Hong Kong'da gezilecek yerleri kolaylıkla ziyaret etmeniz olacak. Hong Kong Bilim Müzesi ve Hong Kong Saat Kulesi gezilecek alanların ilk sıralarındadır.

Hong Kong'un ünlü gezi mekanları arasında Madame Tussauds Hong Kong'daki, balmumu heykellerini görüp, Ocean Park'ın yunus gösteriyle dolu eğlenceli saatlerine mutlaka dahil olmalısınız. Bu arada hemen hatırlatalım; Tsim Sha Tsui bölgesine metroyla kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Metro durağı Tsim Sha Tsui olup bölgeyle aynı ismi taşımakta...

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın

Son İncelenenler