Theatre Royal de la Monnaie

0.0puan

Theatre Royal de la Monnaie Tanıtımı

Brüksel, farklı bir tatil isteyenlerin, yeni keşif isteği olanların merak ettiği yurtdışı gezi yerlerinin başında geliyor.

Belçika'nın başkentliğini yapan şehir, gerek UNESCO Dünya Miras Listesi'nde yer alan yapıtları, gerekse büyük bir mimariye sahip olan kalıntıları ile göz kamaştırır. Yakın bir zamanda sizler de Brüksel'e gidip yeni yerler görmek ve doyasıya gezmek istiyorsanız bu sayfamızda Brükselde Görülecek Yerlerin ilk sıralarında bulunan Theatre Royal de la Monnaie'den bahsedeceğiz.

Büyük ve görkemli bir tiyatro ve opera binasıdır La Monnaie. Heybetli yapısıyla Brüksel'in en iyi mimarilerinden birine sahip… Ve kesinlikle bir Brüksel gezi listesine dahil olmayı hak ediyor. Dış kapısının üzerindeki kabartmalar içeride büyük bir dünya olduğunun habercisi… İç mekan ise gerçekten büyüleyici… Theatre Royal de la Monnaie'nin sanatsal dekorlarını iç mekanda hemen fark edeceksiniz.

Brüksel gezinize Theatre Royal de la Monnaie mutlaka dahil olmalı. Tabii Mini Europe, Palace Royale ve Büyük Meydan Grande Palace Brüksel gezinizi daha da güzel hale getirecek noktalar…

Eğlenceli bir Brüksel gezisi sizleri bekliyor. Keyifli tatiller...

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın

Son İncelenenler