Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Tesettür Oteller Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Tesettür Oteller

Tesettür Oteller için {{ (filteredHotels).length}} / 76 gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Tesettür Oteller

Muhafazakar kesimin özellikle tercih ettiği tesettür oteller, alternatif oteller arasında yer almaktadır. İslami otel, tesettür otel, muhafazakar otel adlandırılması farklı olsa da sunduğu hizmetler ve konsept hepsinde aynıdır.

İster yaz ister kış olsun tatillerin vazgeçilmez öğesidir oteller. Otellerde de misafirlerin beklentisi konforun, dinlencenin ve keyfin bir arada bulunmasıdır. Yeni nesil turizm endüstrisinde yeni bir akım olan İslami oteller alternatif otellerdir. Müslüman kadın ve erkeklerin inancına uygun şekilde tatil yapmasını sağlayan mekanlara sahip olan bu oteller İslami şartlara göre düzenlenmiştir. Bu tesislerdeki komplekslerin bulunduğu alternatif oteller hem rahatınız hem de konforunuz düşünülerek dizayn edilmiştir.

Tesettür oteller aynı zamanda çocuklara da bir o kadar hitap etmekte. Bu tip tesislerde minik konuklar da önemlidir. Onlar için çocuk havuzları, mini kulüp gibi alanlar mevcuttur. SPA olanaklarından olan geleneksel Türk hamamı, sauna ve masaj gibi hizmetler de İslami şartlara uygun olarak düzenlenmiş alanlara sahip tesettür otellerde sunmaktadır.

Tesettür otellerde bulunan yiyecekler, içecekler, eğlenceler, deniz ve plaj alanlarıyla daha akla gelebilecek tüm hizmetler İslami inancın gerekliliğini taşıyan düzenlemelerle sahiptir. Örneğin, İslam’da ve Müslümanlıkta alkollü içkinin yasak olması muhafazalar otellerde de alkollü içeceklerin bulundurulmamasına sebep olmaktadır. Yalnızca içeceklerde değil yenilmesi helal olarak belirtilen yiyecekler otelin mutfağına girebilir. Haram olarak belirtilen domuz eti ve ürünleri asla otelden içeri dahi giremez.

Otelin lüks olma ve alan olarak büyük bir arazi yapısında kurulmuş olmasına göre bulunan yüzme havuzları, kaplıcalar, SPA merkezi ve masaj alanları kadınlar ve erkekler için ayrı ayrı tasarlanır. Kadınlar ve erkekler için ayrı ayrı tasarlanan bu otellerde tüm misafirler tesislerin olanaklarından eşit şekilde faydalanabilmiş olur.

Yukarıda saydığımız alanlara ek olarak eğer ki otelin denize kenarı ve sahili varsa Bikini veya mayo tarzı bedenin bazı yerlerini gösterecek şekilde tasarlanmış kıyafetler giyilmediği için bayanlar haşama denilen tesettür mayosu giyerek ailelerin ya da sadece bayanların kullanımına ait plajlarla denize girebilir.

Ailenin kadın ve erkek tüm üyelerinin birlikte yer aldığı karma plajların yanı sıra bazı tesettür otellerde dışarıdan görülmeyecek şekilde tasarlanmış, sadece bayanların kullanabileceği plajlar bulmak da mümkündür. Bayanlara özel tasarlanan bu kapalı plajlarda kıyafet seçimi bir kurala bağlı değildir.

Herkes inancın gereklerine göre tatil yapabilir anlayışıyla yola çıkan tesettür otellerde kadınlar ve erkekler için mescitler yani ibadet yerleri de mevcuttur. Böylece yapılacak olan tatilde sadece dinlenme veya eğlenmeye değil ibadethanelere de yer verilmektedir.

Tüm tesettür otelleri bu sayfada listelenmektedir. Listelenen bu tesettür otelleri ayrıntılarıyla inceleyebilir ve beğendiğiniz tesisle iletişime geçerek ön rezervasyon yaptırabilirsiniz.