Termessos Antik Kenti Yakınındaki Oteller

Termessos Antik Kenti en yakın 20 Otel

Termessos Antik Kenti Yakın Oteller

Termessos Antik Kenti ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Termessos Antik Kenti yakınlarında konaklamak için 75 TL den başlayan fiyatlar çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat TL dir

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Termessos Antik Kenti otellerinde 75 TL den başlayan fiyatlarla oda buldu. 3 yıldızlı otel fiyatları 155 TL den ve ortalama otel fiyatları TL olarak bulundu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Termessos Antik Kenti yakın otellerinde 75 TL den başlayan fiyatlarla oda buldu. 3 yıldızlı otel fiyatları 175 TL ve ortalama otel fiyatları TL olarak bulundu.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller Korkuteli semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.

Termessos Antik Kenti Otel Yorumları

10

Gümüş Han Hotel

Mesut Yılmaz - 21 Eylül 2018, Cuma 21:10

Benim puanın 10

Kemer'e giderken karanlık bastırdı ve uzun yoldan yorulup Korkuteli kasabasının en zarif hoteline uğradık ve inanılmaz bir konfor, harika bir açık büfe kahvaltı sonrası yolumuza devam ettik. Çok iyi bir dekora sahip. Sahile yakın bir yerde olmuş olsa tatilimizin tamamını burada geçirebilirdik. Benim puanın 10.

4

Termessos Antik Kenti

Nimet Gür - 19 Eylül 2016, Pazartesi 15:23

Daha güzel değerlerimiz var

Sayın Zafer Nursah, aynı yerden mi bahsediyoruz ya da benim görmediğim yerler mi var bilemedim. Ülkemizde çok daha fazla sağlam kalmış ve çok daha fazla güzellikte yer varken görmemiş olmak çok bir şey kaybettirmiyor. O kadar eziyete değmiyor. Şartlar el veriyor ise buranın yerine Perge, Phaselis ya da Mersin tarafındaki yerleri gezmek çok daha mantıklı.