Otelleri Göster

Termessos Antik Kenti Yakınındaki Oteller

Kelime ile arama yap
Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

Türü
Konaklama Tipi
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Aktiviteler
Yakınındaki oteller

Toplam 182 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Akıllı Listeleme
  • Akıllı Listeleme Akıllı Listeleme
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Yakınlığa göre listele Yakınlığa göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

Termessos Antik Kenti Yakınındaki Oteller

Şimdiye kadar en iyi korunmuş antik kentlerden biridir Termessos. ´Antalya´ il merkezine 30 kilometre uzaklıkta olan Termessos, Güllük Dağı'nın tepesinde bulunmaktadır. Yaz turizminde önemli bir yere sahip olan Antalya'ya tatil için gitmeyi planlıyorsanız Termessos'u mutlaka ziyaret etmenizi öneririz. Antik kenti gezerken sadece tarihi kalıntıları keşfetmekle yetinmeyecek, çevresindeki yeşilin her tonunu üzerinde taşıyan doğasına da şahit olacaksınız.

Etkileyici bir havaya sahip olan Termessos'a ulaşmak oldukça kolaydır. Antalya-Burdur yolunun 11 kilometresinde sonra döneceğiniz Korkuteli yönünden 14 kilometre sonra karşınıza Termessos levhaları çıkacak. Engebeli bir alanda bulunuyor olsa da, kenti gezdiğinizde buna değdiğini hissedeceksiniz. Antalya tatilinizde gezmenizi önerdiğimiz Termessos Antik Kenti yakınında birçok otel bulunmaktadır.

Turistlerin tatil yapmak için tercih etmesinden dolayı oteller belli dönemlerde doluluk oranına ulaşmaktadır. Bu sebepten dolayı, Termessos Antalya yakınındaki otelleri ve otel fiyatlarını internet üzerinden araştırıp, erken rezervasyon yaptırmayı unutmayın.Termessos'ta yapacağınız geziniz sizleri uzun bir yolculuğa çıkaracak. Antalya tatilinizde gezeceğiniz günlere; Kocain Mağarası'nı, Çığlıkara'yı, Kıbrıs Kanyonu'nu, Dim Çayı'nı ve diğer tarihi-doğal güzellikleri serpiştirebilirsiniz.