Tanah Lot Tapınağı

0.0puan

Tanah Lot Tapınağı Tanıtımı

Dünyanın önemli turizm ülkelerinden biri olan Endonezya, Bali Adası'ndaki önemli tarihi kalıntılarıyla da her yıl birçok turiste ev sahipliği yapar.

Bali'deki önemli tapınaklardan biri olan Tanah Lot Tapınağı, bir kayalık üzerinde muhteşem bir görüntü sergiliyor. Görkemli görüntüsüne yaklaşmak için attığınız her adım, tapınağın dışarıdan ürkütücü halini gösteriyor. Bali Adası'nın Ulun Danu Tapınağı'yla birlikte en çok ziyaret edilen noktalarından biri olan Tanah Lot Tapınağı, bir kaya üzerinde bulunduğu için dönem dönem farklı bir görüntüye bürünüyor. Çünkü suların çarpması sonucu kayalıklar şekil değiştiriyor. Tabii erozyonun da etkileri olukça fazla…

Tanah Lot Tapınağı'na gitmek için hazırlık yapıyorsanız, akşam gün batımında gitmenizi öneririz. O sıralarda tapınak daha bir görkemli görünüyor ve gören herkesi etkisi altına alıyor. Bu arada fotoğraf makineniz de yanınızdan ayırmamanızı tavsiye ederiz. Bu cennet adada, her an, her saniye farklı güzellikleri ölümsüzleştirmek tatilinizin en anlamlı zamanları olacak. Unutamayacağınız bir Bali gezisi sizleri bekliyor.

Keyifli tatiller…

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın

Son İncelenenler