Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Tam Pansiyon Oteller Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Tam Pansiyon Oteller

Tam Pansiyon Oteller için {{ (filteredHotels).length}} / 15594 pansiyonda gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Tam Pansiyon Oteller

Tam pansiyon bir konaklama konseptidir. Tam pansiyon oteller ise kısaca, tesiste yeme-içme düzenleri içerisinde sabah kahvaltısını, öğle yemeğini ve akşam yemeğinin dahil olduğu konaklama türü diyebiliriz. Ayrıca bir çok otelde beş çayı ve çeşitli ufak atıştırmalıklar da dahildir.

Ülkemiz tatil ve turizm cenneti olarak hem yaz sezonunda hem kış sezonunda tatil yapmaya elverişlidir. Bu elverişlilikte her sezonda tatil için ilgi gören bölgelerde hizmet veren tesisler mevcuttur. Yaz sezonu için ilgi gören yerlerde ya da kış sezonunun nabzını tutan yerlerde kısacası ülkemizde her noktada bir tesis olup konaklama imkanı sunmaktadır.

Tatil planı yapanların da gidecekleri destinasyona karar verdikten sonra yaptıkları ilk iş otel rezervasyonu için araştırmaya başlamak oluyor. Yoğun ve stresli bir yılın yorgunluğunu üzerlerinden atmak isteyenler tatillerini enine boyuna en ince ayrıntısına kadar hesaplıyor.

Herkesin tatil anlayışı farklı kimisi otel tatillerini severken kimisi de bol gezmeli ve keşfetmeli tatilleri tercih ediyor. Özellikle otel tatilcileri tesiste konaklamaları boyunca hiç çıkmayı planlamadıkları için her şey dahil ya da tam pansiyon konseptte konaklama tercih ediyor.

Gezmeyi ilk planda tutanların seçimi ise yarım pansiyon yani sadece sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil ya da oda kahvaltı konaklama tipinden yana oluyor. Geniş kapsamlı tatiller hepimizin gözlerini kamaştırsa da çeşitli otel konseptleri de kafa karışıklığı yaratabiliyor. Kafa karışıklığı yaratmadan ihtiyacınıza göre tesisin konaklama konseptine karar verebilirsiniz.

Peki tam pansiyon kavramı nedir, tam pansiyon otel neleri kapsar ve neleri kapsamaz? Sorularına cevap verelim. Öncelikle şunu da belirtmekte fayda var; tam pansiyon, her şey dahil gibi türlerdekilerin hepsi otel konseptleridir ve tamamen yeme – içme hizmetleri ile ilgilidir. İlk olarak en basit şekilde tam pansiyon kavramı; her sabah kahvaltı, her gün öğle yemeği ve akşam yemeği olmak üzere, üç öğün yemek servisinin misafirlere sunulduğu bir konaklama konsepttir.

Tesiste düzenlenen aktivitelerin ya da SPA olanaklarının bu konseptlerle hiçbir ilgisi yoktur. Tam pansiyon da bu bağlamda, günün üç öğününün servis edildiği bir konsept türüdür. Tam pansiyon kapsamına her tesisin yemek saatleri belirlidir. Bu saatler dışında kahvaltı ya da yemek talebinde bulunursanız bu ekstra ücrete tabi olur. Sizin konseptiniz ortak yemek saatleri için geçerlidir. Bu sebeple belli saatler çerçevesinde yapılan yemek servis saatlerine uymaya özen gösterin.

Gelelim tam pansiyon konseptte içecek hususuna Alkollü içecekler tam pansiyon konsepti içerisinde yer almamaktadır. Her türlü alkollü içecek ekstra ücrete tabi olmaktadır. Eğer ki alkol kullanmıyorsanız ya da çok keyfi alkol kullanıyorsanız tam pansiyon sizin için ve bütçeniz için daha uygundur. Ancak düzenli alkol kullanıyorsanız, daha kapsamlı olan her şey dahil ya da ultra her şey dahil konsept sizin için daha cazip olabilir. Bunun yanında sadece alkollü içecekler değil alkolsüzlerde de dikkat etmeniz gerekenler var. Belli saatler dışında alkolsüz içecek istediğinizde, yine ekstra ücretler ile karşılaşabilirsiniz. Bu da belki can sıkıcı olabilir ama saatlere bağlı kaldığınızda hiçbir sorun yaşamazsınız.

Her şey dahil konseptin bir alt hizmeti olan tam pansiyon otel konseptinde sabah, öğle ve akşam yemekleri konaklama ücretinize dahil olarak ödenmiş olan türdür ve konaklamanız süresince ücretsiz olarak sizlere servis edilmektedir. Sizler de tatiliniz boyunca böyle bir konaklama türü istiyorsanız tercihinizi tam pansiyon otel konseptinden yana kullanabilirsiniz. Tam pansiyon konseptte hizmet veren tüm tesisler bu sayfamızda listelenmektedir. Listelenen bu tesisleri ayrıntılı olarak yine bu sayfadan inceleyebilir ve beğendiğiniz tesisle iletişime geçebilirsiniz.