Otelleri Göster

Susurluk Kaplıcaları Yakınındaki Oteller

Kelime ile arama yap
Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü
Konaklama Tipi
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Yakınındaki oteller

Toplam 1 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Akıllı Listeleme
  • Akıllı Listeleme Akıllı Listeleme
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Yakınlığa göre listele Yakınlığa göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

Susurluk Kaplıcaları Yakınındaki Oteller

Balıkesir'de bulunan Susurluk Kaplıcaları şehrin birçok termal su olan noktalarını içinde barındırmaktadır. İpek Kaplıcası, Acı Maden Suyu Kaplıcası ve Yıldız Kaplıcası Susurluk Kaplıcaları'nı oluşturan termal alanlardır. Yıldız Kaplıcası Susurluk ilçe merkezine 10 kilometre, Acı Maden Suyu Kaplıcası ilçe merkezine 1 kilometre ve İpekler Kaplıcası 20 kilometre uzaklıktadır.

Yaz aylarının vazgeçilmez tatil bölgesi Balıkesir, Susurluk Kaplıcaları gibi birçok kaplıcalarıyla termal turizminde önde gelen şehirlerinden biridir. Sağlığınız için Susurluk Kaplıcaları'na gitmek hem size şifa olacak hem de bölgenin yeşillik alanlarında vakit geçirmenizi sağlayacak. Romatizma, nevrit, polinevrit, nevralji, felçler, kırık-çıkıklar ve kadın hastalıklarının tedavi eden Susurluk Kaplıcaları yakınındaki otellerin birinde konaklayarak rahatsızlığınıza uygun tedavi süreçlerinde hem şifa bulun hem de huzurlu günler geçirin.

Susurluk termal otel fiyatlarını internet üzerinden inceleyip rezervasyonunuzu hemen yaptırabilirsiniz. Balıkesir Susurluk yakınındaki termal oteller hem hizmetleriyle hem de sunduğu tedavi süreçleriyle sizlere yenilenmenin keyfini yaşatacak. Balıkesir'de bulunan Emendere Kaplıcaları, Pamukçu Kaplıcaları, Derman Kaplıcaları ve Hisaralan Kaplıcaları da gidebileceğiniz termal bölgelerden sadece birkaçıdır.