Susurluk Kaplıcaları Yakınındaki Oteller

Susurluk Kaplıcaları en yakın 20 Otel

Susurluk Kaplıcaları Yakın Oteller

Balıkesir'de bulunan Susurluk Kaplıcaları şehrin birçok termal su olan noktalarını içinde barındırmaktadır. İpek Kaplıcası, Acı Maden Suyu Kaplıcası ve Yıldız Kaplıcası Susurluk Kaplıcaları'nı oluşturan termal alanlardır. Yıldız Kaplıcası Susurluk ilçe merkezine 10 kilometre, Acı Maden Suyu Kaplıcası ilçe merkezine 1 kilometre ve İpekler Kaplıcası 20 kilometre uzaklıktadır.

Şifa Termal Otel ve Çamur Kaplıcaları

Balıkesir - Termal Otel - 11 Misafir Yorumu

Şifa Termal Otel ve Çamur Kaplıcaları, Balıkesir'in Susurluk ilçesinde yer almaktadır. Balıkesir Merkez'e 64 km, Susurluk merkezine 18 km uzaklıktadır. İstanbul, İzmir ve Bursa gibi önemli büyük kentlere yakın olup Bandırma iskelesine 30 km uzaklıktadır. Şifa Termal Otel ve Çamur Kaplıcaları'nın termal suyu ve Türkiye'de tek mor termal çamura sahiptir. Tıp ve bilimsel olarak Sağlık Bakanlığı'ndan onaylı faydaları ve fiziksel - kimyasal özellikleri bulunan şifa dolu sudan herkesin yararlanması için Şifa Termal Otel ve Çamur Kaplıcaları tüm yıl açık olup misafirlerini ağırlamaktadır. Tesisin tüm konaklama birimlerinde küvetli banyolar bulunmaktadır. Küvetlerden de yine bu şifa sular akmaktadır. Tesisin ayrıca açık termal havuzu ve çocuk havuzu da bulunmaktadır. Oldukça...

Susurluk Kaplıcaları ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Susurluk Kaplıcaları yakınlarında konaklamak için 200 TL den başlayan fiyatlar çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat 250 TL dir

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Susurluk Kaplıcaları otellerinde 200 TL den başlayan fiyatlarla oda buldu. 3 yıldızlı otel fiyatları 280 TL den ve ortalama otel fiyatları 250 TL olarak bulundu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Susurluk Kaplıcaları yakın otellerinde 200 TL den başlayan fiyatlarla oda buldu. 3 yıldızlı otel fiyatları 300 TL ve ortalama otel fiyatları 250 TL olarak bulundu.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller Susurluk semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.

Susurluk Kaplıcaları Otel Yorumları

10

Şifa Termal Otel ve Çamur Kaplıcaları

Emine tok - 12 Eylül 2019, Perşembe 21:48

Kaliteli hizmet, samimi personel

Şifa Termal Otel işletmeci ve çalışanlarına teşekkür ederim. 11 gün kaldım ve memnun bir şekilde ayrıldım. Kaliteli hizmet, samimi personeller vardı karşımda. En kısa zamanda tekrar gitmeyi düşünüyorum. Herkese tavsiye ederim.