Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Şirince Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Şirince Pansiyonları

Şirince için {{ (filteredHotels).length}} / 46 pansiyonda gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Şirince Pansiyonları

Şirince Pansiyonları

İzmir'e bağlı şirin mi şirin bir köy olan Şirince, 2012'de Maya Takvimi kehanetlerine göre dünyanın sona ereceği haberleriyle gündeme gelmişti. Rivayete göre Şirince ve Fransa'da bulunan bir köy insanların yaşamaya devam ettiği son yer olacakmış. Bu haberden sonra tabii ki Şirince pansiyonları yerli ve yabancı turistlerin akınına uğradı. Bu sayede turizmin arttığı köyde, Şirince pansiyonları da bu süreçte standartlarını geliştirme yoluna gitmiş. Şuan köyün doğal ve tarihi güzelliklerine ilgi çekme açısından meydan okuyan Şirince pansiyonları her tatilciye hitap eden imkanlar sunuyor.

Tabii büyük talebi karşılamak için her bütçeye hitap eden Şirince pansiyonları fiyatları mevcut. Köydeki her sokakta karşınıza mutlaka kalınacak Şirince pansiyonları çıkar. Farklı kategorilere ayrılan Şirince uygun pansiyonları arasından en doğrusunu bulmanız için bunlardan bahsedelim.

Şirince günlük pansiyonları en çok tercih edilenler arasında. Lüks arayan tatilcilere haber vermiş olalım, bu Şirince pansiyonları arasında şömineli odası olanlar da var. Hatta Şirince şömineli pansiyonları diğerlerine göre daha popüler. Çünkü Şirince deniz kenarında olmadığından yaz sezonu dışında da rağbet görüyor. Tatilde odağınız kafa dinlemek ise sonbahar aylarında da Şirince uygun pansiyonları aktif olarak hizmet veriyor.

Aynı zamanda Şirince havuzlu pansiyonlarla dolu bir köy. Yazlık tatillerde Şirince pansiyonlarında asla sıkılmayacağınızı garanti edebiliriz. Köyü gezdikten sonra bir yüzüp çıkmak ve serinlemek için ideal Şirince havuzlu pansiyonları ailenizle ve eşsiz bir tatil geçirmenizi sağlıyor.

Şirince butik pansiyonlar açısından da göz dolduruyor. Tasarrufu güzel tatil anlayışıyla buluşturan Şirince uygun pansiyonlar bakımından bolluğa sahip. Günübirlik ziyaretleriniz için Şirince günlük pansiyonları çok cazip. Gelin ucuzluklarıyla dikkat çeken Şirince pansiyonları fiyatlarına bir göz atalım.

Şirince Pansiyonları Fiyatları

Şirince Pansiyonları

Şirince pansiyonları fiyatları bakımından değişkenlik gösterse de hepsi ideal bir tatil anlayışını hedefliyor. Hem lüks hem tasarruflu tatiller için uygun fiyatlar mevcut. Yüksek bütçeli opsiyonlar arasında özel mimarileriyle Şirince şömineli pansiyonları yer alıyor. Biraz pahalı olsalar da en güzel seçeneği istiyorsanız kesinlikle Şirince şömineli pansiyonlarını öneriyoruz.

Şirince günlük pansiyonları daha tasarruflu tatil arayanlar için ideal mekanlar. Sabah erkenden köye ulaşıp etrafı gezdikten sonra Şirince pansiyonlarında konaklayan bir çok turist mevcut. Şirince pansiyonları fiyatları bol seçenek imkanlarıyla her bütçeye uygun. Özellikle Şirince ucuz pansiyon fiyatlarıyla bu güzel köyü eksiksiz herkesin görmesine imkan tanıyor.

Şirince Gezilecek Yerler

Şirince Gezilecek Yerler

Şirince kalınacak pansiyonlar açısından bolluğa sahip demiştik. Şirince pansiyonlarında kalırken bu güzel köyü de görmemek olmaz. Sizlere mutlaka gezmeniz gereken yerler açısından biraz bilgi verelim.


  • Şirince Taş Mektep Müzesi: Eğitimle yakından ilgilenen müzede Tanzimat Dönemi ve Cumhuriyet Dönemi arasında yapılan eğitim alanındaki yeniliklerin çeşitli örneklerini görmek mümkün. Bu güzel bina eskiden bir Rum okulu olarak kullanılıyormuş.
  • Nesin Matematik Köyü: Aziz Nesin tarafından, ülkemizdeki eğitim seviyesi arttırmak amacıyla kurulmuş, alkışı hak eden bir oluşum. Ziyaretçilerin matematikle ilgili eğitimlere, seminerlere, söyleşilere, derslere ve diğer etkinliklere katılması mümkün.
  • Aziz John Baptist Kilisesi: Bu değişik kilisenin iki özelliği var. Birincisi ilginç bir dilek havuzu. İçinde bir küçük havuz daha barındırıyor ve dilek diledikten sonra bozuk paranızı bu ufak havuzun içine isabet ettirmeniz gerekiyor. Diğer özelliği ise ziyaretçilerin şarap tadımı yapabilecekleri bir mahzeni ve kafesi olması.
  • Şirince sokakları: Yürümeyi veya gezmeyi seviyorsanız Şirince sokakları başınızı alıp kaybolmak için ideal mekanlar. Köy meydanı, her yerdeki rum evleri ve köy çarşısı size ideal köy ortamını sunuyor.

Son olarak Şirince pansiyonları dışında kalabileceğiniz, aileniz için daha uygun yada uzun dönem kalışlarda kullanabileceğiniz Şirince Apart Otelleri için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Keyifli tatiller!

Şirince Pansiyonları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Şirince için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Şirince otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Şirince otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller Şirince semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.