Sinop uçak bileti için en uygun fiyatlar.

Sinop Uçak Bileti

Dünyanın her yerinden Sinop için en yakın yere uçuşlar, en uygun uçak bileti fiyatlarıyla...

Sinop Uçak Bileti

İklimi, doğası ve tarihiyle dört mevsim ziyaret edilebilecek Sinop'a doğru huzur dolu bir seyahat ile Karadeniz rüyasını yaşamak için, Sinop uçak bileti indirimlerini kaçırmayın.

Karadeniz Bölgesi'nin en ucunda bulunan ve Karadeniz'in tek doğal limanı olma özelliğini taşıyan Sinop'ta, bölgenin bütün iklim özelliklerini yaşayabilmek mümkün. Mavi ve yeşilin her tonunu tüm güzelliğiyle görebilme şansına sahip olacağınız bu yolculuk, size mükemmel bir deneyim yaşatacak. Sinop'ta yapılabilecek aktivitelerin başında deniz kenarında yapılan uzun yürüyüşler gelmektedir. Hatta mevsim koşullarının müsait olması durumunda denize de girilebilmektedir. Yalnızca gün batımını izlemek isteyenler, Hamsilos Koyu'nu tercih edebilirler.

Cezaevi olarak inşa edilmiş, günümüzde müze ve film platosu olarak kullanılan Tarihi Sinop Cezaevi, Sinop gezisine eklenmesi gereken duraklardan biridir. Sinop Kalesi ise, Sinop'un tarihsel geçmişini merak edenler için mükemmel bir durak olacaktır. Kalede; Hititler, Bizans, Roma, Selçuklu ve Osmanlı'dan izlere rastlamak mümkündür.

Sinop'a ulaşım için en çok tercih edilen ve rahat ulaşım, hava yoludur. Sinop Havalimanı şehir merkezine 8 km uzaklıkta yer almaktadır. Yıl içerisinde değişkenlik gösteren Sinop uçak bileti fiyatları arasında, en uygun fiyatlısına ulaşabilme olanağı her zaman bulunmaktadır.

Sinop seyahati sırasında nokul, mısır çorbası, kaşık çıkartması, hamursuz tatlısı gibi bölgenin yöresel yemeklerinden tatmadan dönmemenizi tavsiye ederiz. Sizleri büyüleyecek bu şehri keşfetmeye, hemen bir Sinop uçak bileti alarak başlayabilirsiniz.