Simav Çitgöl Kaplıcaları Yakınındaki Oteller

Simav Çitgöl Kaplıcaları en yakın 20 Otel

Simav Çitgöl Kaplıcaları Yakın Oteller

Simav Çitgöl Kaplıcaları ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Simav Çitgöl Kaplıcaları yakınlarında konaklamak için 75 TL den başlayan fiyatlar çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat TL dir

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Simav Çitgöl Kaplıcaları otellerinde 75 TL den başlayan fiyatlarla oda buldu. 3 yıldızlı otel fiyatları 155 TL den ve ortalama otel fiyatları TL olarak bulundu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Simav Çitgöl Kaplıcaları yakın otellerinde 75 TL den başlayan fiyatlarla oda buldu. 3 yıldızlı otel fiyatları 175 TL ve ortalama otel fiyatları TL olarak bulundu.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller Simav semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.

Simav Çitgöl Kaplıcaları Otel Yorumları

8

Simav Çitgöl Kaplıcaları

Turan ekinci - 26 Ekim 2019, Cumartesi 11:25

Kaplıca muhteşem

Kaplıca muhteşem. Ne anlatsam bilemem. Yaşamak ve görmek gerek. Bir haftada dinç çıkarsınız. Pozitif.

10

Eynal Kaplıcaları

AHMET ATES - 23 Şubat 2017, Perşembe 16:59

Lezzetli yemekler

1. Yapılacak otelde yıkanma yerleri küvet değil mermer küvet veya su doldurup içine yatınca en azından insanı komple su sararsa termale geldiğimizi anlarız. Son yapılan apartlarda küvet koymuşunuz ama bir işe yaramıyor, küvete yattığımızda yarsı dışarıda kalıyor insanın. 2. Restoran birinci sınıf, çok güzel, lezzetli yemekler yapılıyor, kusursuz. Garsonlar da gayet iyi, saygılı ama çok soğuk davranıyorlar. Hemen hemen 15 senedir restoranınıza geliyoruz. Yemekler süper, garsonlar hiç gülmez. Gerisi gayet güzel. Saygılar, hayırlı işler.