Otelleri Göster

Selçuk Kalesi Yakınındaki Oteller

Kelime ile arama yap
Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

Türü
Konaklama Tipi
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Aktiviteler
Yakınındaki oteller

Toplam 175 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Akıllı Listeleme
  • Akıllı Listeleme Akıllı Listeleme
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Yakınlığa göre listele Yakınlığa göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

Selçuk Kalesi Yakınındaki Oteller

İzmir'in Selçuk ilçesinde bulunan Selçuk Kalesi, Türkiye'de en çok ziyaret gören yerler arasındadır. Eğer İzmir tatilinizde Selçuk Kalesi yakınındaki bir otelde veya bir pansiyonda konaklarsanız buradaki diğer tarihi alanları da kolaylıkla ziyaret edebilirsiniz. Yedi Uyuyanlar Mağarası, Efes Antik Kenti, Belevi Mozolesi kalenin yakın çevresindedir ve hepsi size farklı dünyanın kapılarını açacak.

Selçuk Kalesi köklü tarihi eşliğinde sizi yolculuğa çıkarırken, sur duvarları, sarnıçları, taş döşemeli taş sokakları, dikkatinizi çekecek olan kalıntılar arasında. Üstelik kalenin manzarasıyla karşı karşıya olduğunuzda aklınızdaki tüm sorular ve sorunlar oradan uçup gidecek. Her anını fotoğraflamalısınız Selçuk Kalesi'nin. Kendisi ayrı bir dünya çevresindeki kalıntılar ayrı bir dünya.

Efes'in ilk yerleşim alanının üstünde bulunan İzmir Selçuk Kalesi'nde harika bir gün geçireceksiniz. Yapmanız gereken tek şey kalenin yakınlarındaki bir otelde konaklamak olacak. İzmir tatilinizde Belevi Mozolesi'ni, Myrina Antik Kenti'ni, Pitane Antik Kenti'ni ve Nebiler Şelalesi'ni de gezip görmeyi sakın unutmayın.