Otelleri Göster

Satlel Kalesi Yakınındaki Oteller

Kelime ile arama yap
Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü
Konaklama Tipi
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Yakınındaki oteller

Toplam 1 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Akıllı Listeleme
  • Akıllı Listeleme Akıllı Listeleme
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Yakınlığa göre listele Yakınlığa göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

Satlel Kalesi Yakınındaki Oteller

Doğu Karadeniz'in muhteşem doğasını keşfetmek için bir yolculuk mu planlıyorsunuz? Keşfinize Artvin'den başlayacaksanız eğer, şehrin doğasına eşlik eden tarihi mekanlarını da ziyaret etmeyi sakın unutmayın. Çünkü bu büyüleyici yaylalara sahip olan şehir, tarihe ışık tutan yapılarıyla da göz doldurmaktadır.

Sizlere bu sayfamızda Şavşat ilçesinde bulunan Satlel Kalesi'nden bahsedeceğiz. Söğütlü Köyü sınırları içerisinde yer alan Satlel Kalesi, Şavşat'a 2 kilometre uzaklıkta olup, kolay bir ulaşım yoluna sahiptir. Kale, Bagrat Krallığı tarafından inşa edilmiştir; fakat yapılış yılı kesin olarak bilinmemektedir. Kale, günümüzde harap bir durumda olsa da gezi listenize dahil etmenizi öneririz.

Satlel Kalesi yakınında pek fazla otel bulunmamaktadır. Eğer bu kaleyi görmeyi çok istiyorsanız, Satlel Kalesi'ne yakın ilçelerdeki otellerin birinde konaklayabilirsiniz. Artvin'in doğal güzelliklerine yapacağınız yolculuklara birbirinden güzel yaylalarını serpiştirmeyi ve her gittiğiniz yeri fotoğraflayarak ölümsüzleştirmeyi sakın unutmayın.