Otelleri Göster

Sarıseki Mağarası Yakınındaki Oteller

Kelime ile arama yap
Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

Türü
Konaklama Tipi
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Aktiviteler
Yakınındaki oteller

Toplam 8 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Akıllı Listeleme
  • Akıllı Listeleme Akıllı Listeleme
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Yakınlığa göre listele Yakınlığa göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

Sarıseki Mağarası Yakınındaki Oteller

Hatay'da bulunan Sarıseki Mağarası bu şehrin en dikkat çekici ve turistler tarafından en çok ziyaret edilen bölgelerinden biridir. İçinde yarasaların barınmasından dolayı halk tarafından Kuşlar Mağarası olarak da bilinen Sarıseki Mağarası çevresindeki otellerin birinde konaklayabilirsiniz. Böylelikle hem bütçenize uygun bir tatil yaparsınız hem de Hayat'ın tarihi ve doğal güzelliklerini ziyaret edebilirsiniz.

Mağaraya Sarıseki yolunu kullanıp Dutluk mevkiinden Kurşunlu mevkiine kadar gidebilirsiniz. Sonrasında İncelcelep mevkiinden ormanlık bir patika yoldan yürüyüp, buradan 30 metre kadar tırmanarak mağaraya ulaşabilirsiniz. Yolu biraz zahmetli olsa da Sarıseki Mağarası, panoramik görüntüsüyle tüm yorgunluğunuzu üzerinizden alacak ve kesinlikle buna değdiğini hissedeceksiniz.

Mağarada bir bilimsel çalışma yapılmamış olsa da içi sarkıt ve dikitlerle süslüdür. Sarıseki Mağarası gezinizi Hatay'daki tatilinizde en beğendiğiniz ve en etkilendiğiniz yerler arasında olacak. Sarıseki'den sonra; Payas Kalesi'nii, Cin Kulesi'ni ve Antakya Mozaik Müzesi'ni de gezi listenize dahil edip ziyaret edebilirsiniz. Bu arada Hatay'ın birbirinden güzel ve birbirinden ünlü lezzetlerini mutlaka tatmalısınız. Tatilinizde sizinle buluşacak olan Hatay'ın yöresel yemekleri teker teker beğeninize kazanacak.