Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Fiyat Sorgula (TL)

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Sarımsaklı Otelleri

Sarımsaklı için {{ (filteredHotels).length}} / 63 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Sarımsaklı Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Sarımsaklı, Balıkesir'in Ayvalık ilçesi, Küçükköy Beldesi'ne bağlı bir sahil yöresidir. Ancak Sarımsaklı plajlarının ünü öyle çok yayılmıştır ki, Küçükköy'ü geçmiş ve Ayvalık'a kadar yetişmiştir.

Sarımsaklı, Balıkesir Ayvalık'a 8 km. uzaklıkta yer alır. Cunda, Ayvalık'ın bir kolu ise, Sarımsaklı için de Ayvalık'ın diğer kolu demek mümkündür. Merkez karmaşasından uzakta, ancak merkeze de yakın bir yerde konaklamak isteyenler için Ayvalık Sarımsaklı otelleri birebir olacaktır. Aynı zamanda otel fiyatları da merkeze oranla daha düşüktür.

Ayvalık Sarımsaklı'da doksanın üzerinde Turizm Bakanlığı ve belediye belgeli otel bulunmaktadır. Otellerinin birçoğu da bu ünlü 22 adet plajda bulunmaktadır. Kimi plajların isimleri, üzerlerinde yer alan ünlü otellerle anılsa da, plajlar halka aittir.

Ayvalık Sarımsaklı'da daha çok tatil otelleri bulunur. Az sayıda ise butik otel göze çarpar. Ayvalık Sarımsaklı'ya gelen turist sayızı yaz aylarında nüfusun 4 - 5 katına çıkabilmektedir. Bu nedenle butik oteller yerine daha çok Sarımsaklı tatil otelleri tercih edilmiştir.

Tatilinizi Ayvalık Sarımsaklı'da geçirmeyi düşünüyorsanız eğer, sizin de bir tatil otelini tercih etmeniz yerinde olacaktır. Tatil otellerinin birçoğu plajın hemen gerisinde kurulmuştur. Bu nedenle Sarımsaklı tatilcilerin birçoğu aslında, bu harika plajlar için glemektedir.

Sarımsaklı otelleri, sadece denize bağlı kalmamış, beraberinde tesis içinde, açık havuz, çocuk havuzu gibi imkanlar da yaratmıştır. Kimi Sarımsaklı otellerinin özel kumsalları vardır. Yine jogging alanları, su sporları hizmetleri sağlayan tatil otelleri de mevcuttur.

Ayvalık Sarımsaklı otel işletmecileri, ulaşımı siz misafirleri adına daha rahat kılmak için, İzmir Adnan Menderes Havaalanı'ndan ve Bandırma Havalanı'ndan servis hizmeti de sağlamaktadır.

Küçükköy beldesi içerisinde bir yarımadanın ismi olan Sarımsaklı, güzelliği ile ünlenmiş ve tüm Küçükköy Beldesi'ne ismini vermiştir.

Ayvalık Sarımsaklı'nın en çok bilinen yönü ise pırıl pırıl uzanan kumsallarıdır. Ege'nin en uzun kumsallarından birine sahip olan Sarımsaklı plajlarında denize girmek için Ege'nin ve Marmara'nın birçok yöresinden gezginler gelmektedir.

Şifalı kumları ile cezbedici olan bu kumsallar, yeşillikler, birbirinden güzel Ayvalık Sarımsaklı tesisleri, yüzlerce adet restoranla donatılmıştır. Daha çok ailelerin tercih ettiği Ayvalık Sarımsaklı kumsalları ve Sarımsaklı otelleri yörenin en güvenilir yerlerindendir.

Ayvalık Sarımsaklı'da deniz turizminin yanında, sarımsak taşından yapılmış evleri, yüzyıllar öncesinden kalmış kiliseleri ve camileri de ilgi çekici mekânlardandır. Ayvalık Sarımsaklı'ya tatile gelen birçok kişi harika denizinden kendini alabildiği sürece, bu tarihi yerlere de göz atmaktadır.

Tatilinizi Ege'nin kuzeyinde geçirmek, binlerce yıllık tarih ile yoğrulmuş dantel gibi koylarda dinlenmek isterseniz Ayvalık Sarımsaklı otellerinde konaklayabilirsiniz. 2017 Sarımsaklı otel fiyatları, Ege Bölgesi'nin en uygun seçeneklerini oluşturuyor. Bunda en büyük etkenlerden birisi de Ayvalık Sarımsaklı'da hizmet veren yüzlerce tesis olması.

Ayvalık Sarımsaklı 2017 otel fiyatlarının oldukça uygun olduğu pansiyonları araştırabilir, biraz daha kalite ve şıklık arıyorsanız Sarımsaklı butik otellerini tercih edebilirsiniz. Lüks otellerin de bulunduğu yörede Ayvalık Sarımsaklı 2017 otel fiyatları yıldızlı tesislerde biraz daha fazla olsa da Ege Bölgesi'nin geneline göre oldukça uygun kalmaktadır.

Sarımsaklı Hakkında

Altın sarısı kumsalı ve pırıl pırıl masmavi deniziyle Ayvalık'ın en çok tercih edilen tatil beldelerinden Sarımsaklı…

Sarımsaklı, Balıkesir Ayvalık'ın Küçükköy beldesi sınırları içinde yer alan uzun plajı ve tertemiz deniziyle ün kazanmış bir tatil beldesidir.

Adını bölgeden çıkartılan ve ev, kilise duvarlarının yapımında kullanılan sarımtırak renkli taştan alan Sarımsaklı çevresinde yerleşim 15. yüzyılda başlamıştır. Osmanlı'ya vergi vermekle mükellef Midilli Adası Prensi Gateluzio'nun vergilerini geciktirmesi sonucu Fatih Sultan Mehmet donanmayı Midilli'ye gönderir ve Midilli kısa sürede alınır. Korsanların eline geçmesin diye bölgeye yeniçeriler yerleştirilir. 1893 ve 1913 yıllarında ise Yugoslavya'dan gelen Türkler ve Yunanistan'dan gelen Adalılar yerleştirilir Sarımsaklı bölgesine.

Akdeniz ikliminin yaşandığı Ayvalık Sarımsaklı'da kışlar ılık ve yağışlı, yazlar ise sıcak ve kurak geçer ancak batıdan esen ve genellikle öğle vakitlerinde başlayan imbat, bazen de meltem serinletir Sarımsaklı'yı kavurucu yaz sıcaklarında.

10000 civarında olan Ayvalık Sarımsaklı nüfusu, yaz aylarında katlanarak artmaktadır. Halkı geçimini başta turizm olmak üzere, hayvancılık ve tarımdan sağlamaktadır.

Ayvalık Sarımsaklı çevresinde, Dünya Sağlık Örgütü tarafından dünyanın en iyi kumuna sahip olduğu belgelenen 22 adet plaj bulunmaktadır. Sarımsaklı plajları, Küçükköy adaları ile dantel gibi örülmüş, Ege Denizi'nin 25 kilometrelik sahil şeridini kaplayan orman, kumsal, güneş zenginliği olan bir plajlardır. Yöre tarihinin üzerini kaplayan yeni örtü kaldırıldığında altından çok görkemli buluntuların çıkacağına inanılmaktadır.

Sarımsaklı plajlarında 6 resmi kamp, 9 adet turizm işletme belgeli, 2 adet yatırım işletme belgeli, 59 adet de belediye belgeli konaklama tesisi ile 160'a yakın restoran, bar, kafeterya ve disko hizmet vermektedir. Toplam uzunluğu kesintisiz 5 km. eni ise 50 ile 100 mt. arasında değişen Ayvalık Sarımsaklı plajlarının Türkiye genelinde başka bir örneği yoktur. Kumundaki insan sağlığına çok uygun radyasyon etkileşimleri ve deniz suyunun arılığı ile de adeta sağlık hizmeti vermektedir.

Genel olarak Sarımsaklı plajları olarak anılan bölge içerisinde birbirinden şirin 22 plaj bulunmaktadır. Plajlar, isimlerini en yakın kamp veya otelden aldığı için bu isimleri ile anılmaktadır. Bu plajların, isimleri geçen kamp ya da otellerle bağlantısı olmayıp, bölgede bulunan plajların hepsi halka açıktır.

Karadan veya tekne ile ulaşabileceğiniz Dalyan Boğazı mevkisindeki Deliklitaş, enteresan bir şekilde her ağustos ayının ortalarında kuruyup daha sonra da yine kendiliğinden dolup göl haline gelen Kurugöl, küçük bir manastırın da bulunduğu Cunda, Tavuk Adası ve Çamlık Koyu manzaralı Tımarhane Adası, hakkında farklı rivayetlerin anlatıldığı ilginç şekliyle dikkat çeken Gelin Kaya, doğa yürüyüşleri yapıp bol bol resim çekebileceğiniz muhteşem manzaralı Çamlı, Şeytan Sofrası, Dalyan, Sarımsaklı, Tepecik ve Pirenli Tepeleri, 1886'da Rumlar tarafından kilise olarak inşa edilen ve bölgeye Türklerin yerleşmesi ile camiye çevrilmiş olan Küçükköy Camii, 1913 yılında inşa edilmiş olan ve cami olarak kullanılan Ayiu Athanasiu Kilisesi, doğal kaynaklar üzerine kurulu olan Muharrem Ağa, Köprübaşı, Zübeyde Hanım, Fabrika, Mezarlık Altı, Meydan ve Çamlık Çeşmeleri beldede yer alan tarihi ve doğal eserlerdir.

Tatilinizi, denizi, kumu ve havasıyla tatili tatil yapan Ayvalık Sarımsaklı'da geçirmek isterseniz, sitemizde yer alan Sarımsaklı otellerine, fiyatlarına ve fotoğraflarına bakarak ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Ayvalık Sarımsaklı'da etli ve hamur işi yemekleri, saka denilen peynirle yapılan turşuları, Boşnak böreğini, adı artık marka olmuş, Ayvalık'a özgü en önemli yiyecek ilçedeki fırınlarda nohut mayasıyla yapılan kocaman ekmeğin içine sosis, sucuk, kaşar, turşu, mayonez, ketçap gibi malzemelerle hazırlanan Ayvalık tostunu, Balıkesir'e özgü Osmanlı'nın ilk yıllarında yapılmaya başlanan peynir, şeker, irmik üçlüsüyle Höşmerim tatlısını, yöreye özgü papalina balığının ızgarasını, radika, hindiba, turp otu, arapsaçı ve istifno gibi Ege otlarından yapılan yemekleri ve mezeleri, deniz ürünlerinden yapılan mezeleri, mis gibi zeytinyağlıları afiyetle yiyebilirsiniz.

Sarımsaklı otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Karakaş Motel
Karakaş Motel

-

Tertemiz odaları

Harika bir işletme. Tertemiz odaları, güler yüzlü işletme hizmeti, sabah kahvaltısı mükemmel diyebilecek kadar leziz. Mutfak çalışanlarına da ayrıca teşekkür ederim. Ücretsiz şemsiye, şezlong hizmetinden yararlanıp plaj görevlisi arkadaşım soğuk meşrubat servisi de cabası. Aile işletmesi olarak harika bir yer. Sarımsaklı'ya gelirseniz kalabileceğiniz tek yer. Teşekkürler Karakaş Motel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Temizel Hotel
Grand Temizel Hotel

-

Havuzları hep soğuk

Bu bölgenin en iyi oteli diye geldik, tatilimiz tam bir fiyasko oldu. Yemek saatleri ilginç, saat 10'da kahvaltı bitiyor ve hemen salonun ışıkları kapatılmaya başlanıyor, kalkın, gidin der gibi. Yemek çeşidi hep aynı, yemek saati bitimine yakın giderseniz bir şey kalmıyor. Havuzları hep soğuk. 1,5 yaşında çocuğumuzu sokmaya çekindik, odalar küçük, odada su dışında her şey ücretli. Sözde her şey dahil konseptiyle kalıyoruz, dondurma bile ücretli. Bu arada her yerde sıra beklemek gerekli ama sıra gelene kadar yiyecek bitebiliyor. Kısacası otel verdiğin parayı da 5 yıldızı da hak etmiyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Karakaş Motel
Karakaş Motel

-

Minimum yatırım ve sıfır hizmet

Minimum yatırım ve sıfır hizmet! Otel Sarımsaklı bölgesindeki denize sıfır konumunun arkasına saklanarak yıllardan beri hiçbir şekilde kendini yenilememiş. Otele cepten masraf çıkmaması adına hiçbir bakım/tadilat yapılmamış. Önceden rezervasyon yaptırmamıza rağmen, otel sahiplerinin, "en iyi oda" şeklinde nitelendirdikleri odaya dahi ilk girdiğinizde burnunuza keskin bir tuvalet/gider kokusu çarpıyor ve mideniz bulanıyor. Çarşaflar, zemin taşları, gardırop, komedinler, tuvalet, her şey pislik ve toz içinde. Klima filtreleri hiçbir şekilde temizlenmediği için resmen mikrop üretiyor. Banyoda duş için ayrı bir bölüm dahi yok. Bu nedenle bu banyoda bir duş aldığınız zaman her yer ve tüm eşyalarınız sırılsıklam. Apart olmayan odaları bu şekildeyken mutfaklı apart odalarının nasıl bir mikrop yuvası olduğunu tahayyül etmek hiç zor değil. Kahvaltı çok yetersiz ve temiz değil. Belli ki otel sahipleri kahvaltılık ürünleri, insan sağlığını hiçe sayarak en kalitesiz ve ucuz ürünler arasından satın alıyorlar. Biten ürünler yenilenmiyor, masalar temizlenmiyor. Otelde, cepten masraf çıkmaması adına aile efradı dışında profesyonel personel istihdam edilmediği için "hizmet" kelimesi bu otelde anlamını hiçbir şekilde bulamıyor. Otelin her bölümünde "minimum yatırım, minimum masraf, sıfır hizmet" anlayışı ön planda. Plajda dahi bu anlayışı görebilmeniz mümkün. Otel müşterilerine, dışarıdan gelip şezlong kiralayan müşterilere göre tam anlamıyla ikinci sınıf muamele yapılıyor. Otel müşterilerine öndeki iki sırada birçok boş şezlong mevcut olmasına rağmen bu iki sıra haricinde plajın arka taraflarındaki şezlonglar tahsis ediliyor ve öndeki iki sıra otel müşterisi olmayan insanlara pahalı bir fiyatla kiralanıyor. Aynı veya daha uygun fiyata çok daha kaliteli tesisler bölgede mevcut. Bu sayfada "harika" şeklinde yapılan yorumlara da lütfen inanmayın! Asla ve asla gitmeyin!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olcay Otel
Olcay Otel

-

Çalışanları güler yüzlü

15 yaşından beri kaldığım, hala daha her sene mutlaka birkaç günlüğüne de olsa konakladığım, temiz, merkezi, çalışanları güler yüzlü ve her sorununuzla ilgilenen bir yer. İşletmecisi Oktay Bey bölgede nerede ne yemeniz gerektiğinden tutun da iyi zeytinyağını nereden alabileceğinize kadar her konuda adeta bir turizm elçisi gibi dostane yaklaşımı ile tatilinizi zenginleştiriyor. Tatil köylerine kapanarak günler geçirmek yerine bu tip butik otelleri tercih edenler için Sarımsaklı'da tercih edilmesi gereken tek yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Marine
Hotel Marine

-

Deniz yakın

Tüm personel güler yüzlü, mükemmel çeşitli ve lezzetli bir kahvaltı, deniz yakın, ücretsiz şezlong mevcut, 5 çayı harika. Daha ne olsun?

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Karakaş Motel
Karakaş Motel

-

Peynirler aşırı tuzlu

Skandal! Müşterilerine tahsis ettikleri sahildeki şezlongları müşterileri dışında üçüncü kişilere satıp müşterilerini sahilin en arka sıralarına atan motel. Odaları leş gibi kokuyor. Belli ki para gitmesin diye klimaları senelerdir temizletmemişler. Klimalardan resmen mikrop saçılıyor odanın içerisine. Bir gece kaldık, ertesi sabah boğazımız tahriş olmuş ve sesimiz kısılmış şekilde uyandık. Yatak örtüleri üzerinde önceki müşterilerinin saç kılları duruyordu. Yeni müşterilerine yeni bir yatak örtüsü koymayı bile zül görüyorlar demek ki. Yeni yatak örtüsü istediğimizde ise isteksizce yatak örtüsünü değiştirdiler. Sağ olsunlar! Yastıkların kılıfları çıkartıldığında gördüğümüz manzara ise iyi değildi. İnsanların salyaları ve terleri adeta yastıkla bütünleşmiş. 5 liraya yastık almak bile zor geliyor demek ki. Banyoları kötü. Musluklara elinizi sürmeye iğrenirsiniz. Perdeleri 10 senedir yenilemek şöyle dursun, yıkamamışlar belli ki. Kahvaltı verilen yer askeriye yemekhanesi gibi kokuyor. Kahvaltı mide bulandırıcı, zeytinler kafa yaracak cinsten, peynirler aşırı tuzlu, domates ve salatalıklar bayat. Kısacası insan yaşamı için asgari temizlik ve hijyen koşullarına dahi sahip olmayan motel. Bu fiyata bu hizmet diyenler olabilir belki, ancak denize yakın olması ve sahilde şezlong imkanı sunması bahane edilerek 3-4 yıldızlı otel seviyesinde fiyat alındığını söylemek isterim. Tavsiyem, kapısından dahi içeri girmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Öner Bey, öncelikle dünyanın neresine giderseniz gidin otel dışından gelen misafirler için ücret alınır. Ön sırada yer almak için bize bir gün önceden bildirmeniz yeterli olurdu. Son dakikada ön sırada yeri size hiç bir otel veremez hele Ağustos ayında. Temizlik konusunda şunu net bir şekilde söyleyebiliriz ki bu zamana kadar bu konuda hiç şikayet almadık. Şezlong konusunda istediğiniz yapılmış olsaydı eminiz ki bunların hiçbirini dile getirmeyecektiniz. Kahvaltı için aldığımız ürünleri çoğu insan pahalı diyerek evine almıyor. Yine de değerli görüşleriniz için teşekkür ederiz. Karakaş Motel olarak yıllarıdır kalitemizden ödün vermeden hizmet veriyoruz. Bilginize sunar, sağlıklı günler dileriz.

15 Ağustos 2017, Salı 12:12
Otel Paris
Otel Paris

-

Rahat ve temiz

Otel Sarımsaklı bölgesinde sakin bir konumda (Temizel'in yanında)… Sarımsaklı merkezinde kalmak istemiyorsanız tercih edilebilir. Yatakları ve mobilyaları yenilenmiş, rahat ve temiz. Kahvaltısı çok basit, biraz daha iyi olabilirdi. Genel olarak fiyatına göre iyi. Tercih edilebilecek bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olcay Otel
Olcay Otel

-

Temiz ve bakımlı bir ortam

İlk yer sorup da başka bir yer aramadan orada kaldığımız otel. İki üç gün kalırız diye düşünmüştük ancak Oktay Bey, eşi, çalışanlarının candanlığı bizim ev ortamını aratmadığı için 10 gün kaldık. Zamanımız olsa daha da kalırdık. Kesinlikle çevreme öneriyorum. Temiz, bakımlı, hijyenik ortam... Bir sonraki izinde direkt oradayız. Teşekkürler Olcay Otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Varol Otel
Varol Otel

-

Personeli güler yüzlü

Harika bir 5 gün geçirdim. Her şey çok güzeldi. Herkese tavsiye ederim. Personeli güler yüzlü, yemekleri güzel, nezih bir yer.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Alder Otel
Alder Otel

-

Kanalizasyon kokuları

Arkadaşlar, biz üç gün kaldık ama bir de bize sorun nasıl kaldık. İlk gün resmen kanalizasyon kokularının içinde yattık, odamızı değiştirmelerini istedik ama oralı bile olmadılar. Hadi kokuyu geçtik, yataklar o kadar rahatsız edici ki, dinlenmeye mi gittik dayak yemeye mi belli değil. Sabah uyandığımızda bellerimiz tutulmuş bir şekilde uyanıyorduk. Yemekleri akşam yemeği hariç diğerleri tam bir fiyaskoydu. Yani tavsiyem kesinlikle paranızı kanalizasyon kokusuna vermeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
Alder Otel
Alder Otel

-

Denize sıfır konum

Ailenizle beraber sakinlik ve huzur içinde tatil istiyorsanız doğru yerdesiniz. Denize sıfır konum, son derece lezzetli yemekler ve temiz odaları ile güzel bir tatil deneyimi için büyük fırsat. Oteldeki her personelin güler yüzü ve ilgisi sizi kendinizi evinizdeymişsiniz gibi hissettiriyor. Resepsiyon görevlisi, aşçı ve garson arkadaşlara ayrıca teşekkür ediyorum. Mükemmel bir tatil oldu. Tek dezavantajımız şahsi aracımızın olmamasıydı çünkü Sarımsaklı merkez, Cunda ve Şeytan Tepesi'ne taksi ile gittik. Eğer arabanız var ise mutlaka araba ile gelin. Arabanız yoksa da otelin beraber çalıştığı taksi durağı ile fiyat konusunda anlaşabilirsiniz. Tekrar görüşmek üzere Alder Otel!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Karakaş Motel
Karakaş Motel

-

Akşam yemekleri mükemmel

Öncelikle buranın bir motel olduğunu unutmayın. Yetkililer son derece güler yüzlü ve saygılı. Kahvaltı saatlerini motelin kafesinde, denizin havasını içinize çekerek yapın. Akşam yemekleri mükemmel. Denizde plajı ve plajda istekleriniz konusunda yardımcı olan Mustafa var. Otel sahipleri sanki aile dostunuz gibi hissedeceğiniz güzel ve mütevazı bir motel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dobra Hotel
Dobra Hotel

-

Odalarda buzdolabı yok

Rezervasyonda yapılan hata nedeniyle bizi küçücük odaya tıktılar. Sanki kendi haklılarmış gibi hep surat yaptılar. Odalarda buzdolabı yok, odaya içecek çıkarmak yasak, yemekler çok iyi değil, havuz yalnızca çocuk havuzu niteliğinde, içecek bar dedikleri yer küçücük ve komik. Hiç memnun kalmadık. Yılda 1 kere tatilim var, rezil oldu. Buraya geldiğim için çok pişmanım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Mare Ayvalık
Hotel Mare Ayvalık

-

Araç otoparkı yok

Ne kadar olumsuz yorum varsa hepsine katılıyorum. Gerçekten de personeller suratsız, sakın bir şey isteme gafletinde bulunmayın, anında tersliyorlar. İlgisiz ve son derece kötü bir otel. Deniz-plaj mesafesi çok uzun. Yaşlı ve çocuklu kişilere tavsiye etmem. Animasyon hiç yok. Bırakın animasyonu akşamları CD'den müzik dahi çalmıyorlar. Araç otoparkı yok. Daracık bir sokaktan girişi var. Aracınıza bir yer bulduysanız şükredin. Eğlencesi hiç yok. Söylediğimizde bile uygulamıyorlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olcay Otel
Olcay Otel

-

Hijyenik bir ortam

Kendinizi evinizde hissettiren harika bir yer. Güler yüzlü bir karşılama (kahve ikramıyla) hoş sohbetli bir aile ortamı, 2 gün kalabildim keşke daha fazla kalabilseydim. Hijyenik bir ortam. Sitem Hanım, Oktay Bey ve Pelin Hanım her şey için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Musho Otel
Musho Otel

-

Otelde hizmet son derece kötü

Arkadaşlar yorum yazabilmek için baya aradım ve tek burayı buldum. Yorum yapmanıza bile izin vermiyorlar. Bu otel için tek söyleyebileceğim şey, paranıza yazık! Otel için yazılanların hiçbiri doğru değil! Personel kafasına göre takıldığı gibi hiçbir sorununuzla ilgilenmeyip sizi sadece sözlerle oyalıyorlar. Ben Almanya'dan geldim tatil için, her şey dahil konsepti için 2 kişi 8 gece günlük 110 Euro. Öncelikle birinci gün odanızda, sadece o gün geçerli olan bir adet 1,5 litre suyun haricinde odada başka bir şey yok. Girdiğimizde banyo havluları bile yoktu. Kendim gidip isteyip aldım. 2. gün su da oda için paralı. İçecekler sadece bar kısmından, ya plastik bardaklarda ya da karton bardaklarda veriliyor ve bunun için sürekli oraya gitmek zorundasınız. Ayağınıza gelen hiçbir şey yok! Yemekler çok az! Sahildeki şezlonglarda boş yer yok! Otelden olmayanlar sayesinde. Ortada sorumlu yok! Benim oteldeki bu 2. günüm ve bugün buraya çıkış verdim. Tam bir rezillik! ESTUR şirketi tamamıyla şişiriyor bu oteli. Bu hizmete hak edilen ücret, pansiyon fiyatıyla aynı. Şimdiden bilginize..

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Varol Otel
Varol Otel

-

Personeli, yemeği, odası

Süper, yıllardır gidiyorum, çok güzel personeli, yemeği, odası, her şeyi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olcay Otel
Olcay Otel

-

Mutlu ayrıldık

Ailece geldiğimiz bu otelden mutlu ayrıldık. Otel çok temiz. Her şey mükemmeldi. Olcay Otel'in sahibinin karısı çok iyi biri. Ona buradan selam gönderiyorum. İnşallah işleri iyi olur.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olcay Otel
Olcay Otel

-

Otel sahipleri güler yüzlü

Bu otel bir harika. Temizlik, hijyen, kahvaltı tam anlamıyla mükemmel. Otel sahipleri güler yüzlü ve cana yakın müşteri olarak girdiğimiz otelde dost olarak çıktık. Otel müşterileri de özenle seçilmiş gibi cana yakın ve nezih insanlar oluyor genelde. Aile ortamı arayan insanlar için tavsiye edilir. Otelde kalmasanız bile otel sahipleriyle özellikle Sitem Hanım'la tanışmak için, bir kahve içmeye uğrayın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Türkevi Butik Otel
Türkevi Butik Otel

-

Plaj, restoranlar, çarşı her yer çok yakın

Çok şirin bir otel ve muhteşem bir bahçesi var. Sabahları yemyeşil huzurlu bir ortamda güler yüzlü hizmetle kahvaltı keyfi harika. Plaj, restoranlar, çarşı her yer çok yakın. Daha önce iki kere kaldım. Sarımsaklı'ya gittiğimde yine ilk tercihim olacaktır.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Nil Hotel Sarımsaklı
Nil Hotel Sarımsaklı

-

Kendine ait plajı var

Personel güler yüzlü. Fiyatına göre iyi bir otel. Hizmet kalitesi duyarlı, çözüm odaklı. Plajı olması kendine ait iyi. Orta halli bir tatil için ideal. Mecburiyetten kaldık ama beğendim. Çalışanları kibar ve gayet temiz bir otel. Hatta bir daha gelmeyi bile düşünebilirim. Masalarda sürahi olmaması sıkıntı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aleyna Apart
Aleyna Apart

-

Hijyen kötü

Temmuz 2017'de konakladık. İlk telefonla görüşmemizde apart yönetimi odaların iki günde bir temizleneceğini söyledi . Hijyenin çok önemli olduğunu ve temizlik görevlileri olduğunu odaların sürekli temizlendiğini söyledi. Bizim de 10 aylık bebeğimiz olduğu için hijyen önemli olduğu İçin kalmaya karar verdik . Aparta gittik. Kızım yerde emeklediği dakikada diz simsiyah. Hiç temizlik yapılmamış. Apart yönetimine söyledik. Temizlettiler. İki gün geçti. Temizliğe gelen yok. Kendimiz söyledik. Gelen temizlik görevlisinin demediği laf kalmadı. Apartlarda temizlik yapmıyorlarmış zaten. Bizim kendimiz temizlememiz gerekiyormuş. Yönetim bize söz verdi “'Temizlenecek odalar dedi.”' dedim. Bana süpürgenin yerini gösterdi sağ olsunlar. Mutfakta sıcak su da yok. Bulaşıkları eski usul ocakta su kaynatıp yıkadık. O yetmedi, dönüşte bebeğim zatürre geçirdi. Klimadan enfeksiyon kapmışız ailece. Klimaların gerekli bakımı bile yapılmamış. Apart pis, klimalar bakım yapılmadığı için hastalık saçıyor. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Bizim tatil burnumuzdan geldi. Yeni yeni toparlıyoruz. Hem diğer apartlara göre fazla ücret istiyorlar. Odalarımız iki günde bir temizlenecek diye. Ama maalasef odalar temizlenmiyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olcay Otel
Olcay Otel

-

Hijyen süper, kahvaltı güzel

İlk defa bir otelde kendimi evdeymiş gibi hissettim. Otel sahipleri çok cana yakın ve güler yüzlüler. Temizlik ve hijyen süper ve kahvaltı güzel. Ayrıca denize yakın. Sarımsaklı'da tatil yapmak isteyenlere Olcay Otel'i mutlaka tavsiye ederim. Kısacası her şey mükemmel ve her şey için teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olcay Otel
Olcay Otel

-

Kahvaltı çok güzel

Temizlik ve hijyen muhteşem, kahvaltı çok güzel ama bir başka güzel ve otel sahipleri ve çalışanlarının samimiyeti ve güler yüzlü olması sizi evinizde olmanızı hissettiriyor. Kısaca her şeyi ile mükemmel, Sarımsaklı'da tatil yapmayı düşünenlere kesinlikle Olcay Otel'i tavsiye ederim. Kendi adıma herkese böylesine güzel bir tatil geçirmemi sağladıkları için teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Musho Otel
Musho Otel

-

Odalar temiz ve konforlu

Otel 4 yıldızı ile uyumlu. Odalar temiz ve konforlu. Yemekler yeterince çeşitli ve lezzetli. Tek dezavantajı havuzu küçük. Ama bize o da yetti. Sarımsaklı merkeze biraz uzak ama dolayısıyla park sorunu yok. Akşamları biraz daha fazla animasyon, vs. olması iyi olurdu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Ürgenç Hotel Sarımsaklı
Club Ürgenç Hotel Sarımsaklı

-

Sıcak su akmıyor

Hayatımda en az 15 kere yaz tatiline otele gittim, bu kadar kötü bir otel görmedim, TV tüplü, 2 kanal çekiyor, balkon küçücük, sıcak su akmıyor, 6-7 arası akıyor sadece, yemekler lezzetsiz, yemek yiyecek masa ve sandalyeler çürük, sağda-solda bu otel için yorum yapanlar otel sahibi olabilir. Verdiğiniz paraya yazık olur, güzel olan hiçbir şeyi yok.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Varol Otel
Varol Otel

-

Yemeklerde bol çeşit var

Otel yemeklerinden temizliğine kadar şahane. Yemeklerde bol çeşit var ve gayet lezzetli. Fiyat olarak da makul. Çalışanlar gayet güler yüzlü ve ilgililer. O yüzden bu otelde kalmanızı tercih ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Şenocak Motel
Şenocak Motel

-

Tabularımızı Şenocak Motel kırdı

Tabularımızı Şenocak Motel kırdı. Sabahları kahvaltıda gördüğüm top sakallı tombik abi, sen ne tatlı adamsın öyle. Sırf senin için bile tekrar gelinir. Cemal Bey ve ekibine teşekkürler. Bir polis olarak polis kampından daha çok beğendiğimi ve hizmet gördüğümü söyleyebilirim. Özellikle polis meslektaşlarıma gitmelerini tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Türkevi Butik Otel
Türkevi Butik Otel

-

Çok temiz çalışanları

Türkevi Butik Otel mekan çok güzel, çok temiz çalışanları ve sahibi Ender abi, oğlu Arda harika insanlar. Herkese çok teşekkür ederiz. Odalar çok temiz, kahvaltısı harikaydı. Buraya puan verirsek 100 üzerinden yüz verilmeli. Sarımsaklı'ya geldiğimde başka bir yerde asla kalmam.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ayvalık Çınar Hotel
Ayvalık Çınar Hotel

-

Yetkili kişiye ulaşamıyoruz

Firmanın hesap numaralarına ön ödeme yapıp otele gittiğimizde tam tutarı nakit ödedik. 1 gün erken çıkacağımızı belirttim. Bize elden değil iban numaranıza havale yapacağız dediler ve biz de 18 Temmuz 2017'de ayrıldık otelden. Fakat ödemeyi yapmaları şöyle dursun her aramamızda şimdi yapılıyor, yok yönetim kurulu yapıyor, biz yetkili değiliz, yok firma sahibi yaptı, bilgimiz yok, yapılmıştır, yok hala yapılmadı mı gibi sorularla karşılaştık. Son 3 gündür de ne muhasebesini bağlıyorlar ne de yetkili birine aktarıyorlar. Resepsiyonda yetkisi sıfır olan kişiler telefonu açıp hiç kimsenin olmadığını söyleyip sizi umursamıyorlar. Paranızı alırken herkes yetkili, her yer yetkili dolu, iade olunca otelde sadece resepsiyon var. Herkes otel dışında ya da hepsi sürekli toplantıda.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Şenocak Motel
Şenocak Motel

-

Güler yüzlü çalışanları

2 hafta önce internetteki yorumlara güvenip gittiğimiz yer. İyi ki de inanmışız, gerçekten aile yeri. İyi ve düzgün insanlar. Çok tatlı bayan bir eşi var, güler yüzlü çalışanları ile mutlu bir 10 gün geçirdik. Denize yakın, kahvaltısı açık büfe ve tertemiz. Karnınız doyuyor. Herkese tavsiye ederim. Yolunuz düştüğünüzde rahat edebileceğiniz bir yer. Hepsine çok teşekkür ediyorum ve disiplinli ve güzel çalıştıkları için biz çok memnun kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Şenocak Motel
Şenocak Motel

-

Merkezi konumu

Uzun bir yolculuktan sonra tesadüfen bulduğumuz Şenocak Motel'de aile ortamı bulduk. Merkezi konumu, otoparkın oluşu, plaja yakınlığı, açık büfe kahvaltının oluşu, motele ait şezlong ve şemsiyenin ücretsiz olması, odalarda TV, klima, mini buzdolabı mevcut olup, ihtiyaçlarımızı karşılaması. Her şeyden önemlisi bir aile işletmesi olması. Cemal Bey ve Mehmet Bey'in güler yüzlü, samimi ve yardımsever olmaları bizi mutlu etmiştir. Bundan sonraki tatilimizde yerimiz Şenocak Motel olacaktır. Gitmek isteyenlerin tereddüt etmeden ailece kalabilecekleri bir ortamdır. Emeği geçenlere selam ve saygılarımızı sunar, başarınızın devamını dileriz. Görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Koşan Otel
Koşan Otel

-

Temiz ve tam bir aile yeri

Oteli Nerdekal sayesinde buldum. İlk kez gittiğimiz için tereddütlerimiz vardı. Yazılan yorumların hakkını veriyor. Temiz ve tam bir aile yeri. Denize çok yakın. Merkezi bir yerde. Teşekkürler Koşan Otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tunan Motel
Tunan Motel

-

Çalışanlar güler yüzlü

Süper bir yer, çalışanlar güler yüzlü, yemekler harika, tam bir aile yeri. Motel sahibi ilgili, kaliteli insanlar, hepsini çok sevdim, çok memnun kaldım. Bir daha gideceğim, aşçımız da süperdi. Hepsine teşekkür ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Varol Otel
Varol Otel

-

Konumu harika

Varol Otel ile iyi ki tanışmışız, yolunuz Ayvalık Sarımsaklı ise mutlaka tanışmalısınız. Konumu harika, enfes bahçesinde dinlenmek eşsiz bir duygu. Otel müdürü Murat Bey, müdür yardımcıları Abdullah Bey, Yasemin Hanım, Sezen Hanım başta olmak üzere şefimiz Ayhan Bey'e ve idaresinde çalışan Ezgi, Çağla, Elifsu, Tuba ve diğer çalışan arkadaşlara teşekkür ederiz. Bu sene pastaları, poğaçaları ve enfes tatlıları ile ağız tadımızı yerine getiren Gökhan Başkan'a teşekkür ederiz. Varol Otel ailesine ilgi ve sevgilerinden dolayı çok teşekkür ederiz. Seneye görüşmek üzere...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Varol Otel
Varol Otel

-

Güler yüzlü personeli

Her yıl ailecek geldiğimiz, konsepti, yemekleri, güler yüzlü personeli ve konforuyla bence Sarımsaklı'nın 1numaralı oteli, kafa dinlemek, huzur bulmak isteyenlere tavsiye ederim. Seneye görüşme üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olcay Otel
Olcay Otel

-

Rahat edilecek bir otel

22-24 Temmuz tarihlerinde iki aile kaldık. Temiz, rahat edilecek bir otel. Kahvaltısı da güzel. Tavsiye edebiliriz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dobra Hotel
Dobra Hotel

-

Çalışanlar güler yüzlü

Beklentimin çok üzerinde bir otel. Herkese tavsiye ederim. Denize sıfır, yemekler güzel, otel temiz, çalışanlar güler yüzlü ve hoşgörülü. Teşekkürler Dobra Hotel çalışanları.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Koşan Otel
Koşan Otel

-

Temiz ve rahat odaları

Ayvalık'ta geçirdiğimiz tatilimizde konaklamak için bu oteli seçtiğimizden çok memnunuz. Otel sahibi ailesi çok cana yakın ve güler yüzlü. Konaklamak için temiz ve rahat odalarından ve kahvaltısından ziyade, Ayvalık'ta görülmesi ve gezilmesi yerler hakkında çok yardımcı oldular. Her konuda destek isteyebildik ve destek bulduk. Arabamız güvenli bir şekilde direk otelin özel park yerinde park edildi. Ayriyeten otelin Sarımsaklı Plajı'na 1 dakikalık yürüme mesafesinde olması tabi ki paha biçilmez bir şey, diğer otellerin birçoğu ise denize uzak kalıyor. Önümüzdeki seneler Ayvalık tatilimizde konaklayacağımız otelimiz artık belli. :-) Koşan Otel ailesine ve ekibine çok çok teşekkür ederim, seneye görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Abay Motel
Abay Motel

-

Denize yakın oluşu

Çok güzel bir haftamız geçti, Günay abimiz ve eşi mükemmel insanlar. Denize yakın oluşu, şezlong sıkıntısı çekmemeniz, bunlar Sarımsaklı'da önemli şeyler, buyurun, ziyaret edin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gamze Otel Sarımsaklı
Gamze Otel Sarımsaklı

-

Yemekler ve kahvaltı enfesti

Bayram tatilini değerlendirdiğimiz otel. Tereddütlerle gittik ama 3 aylık bebeğimizle çok memnun kaldık. Otelin konumu iyi, yemekler ve kahvaltı enfesti. Otel sahibi Hikmet Bey otel çalışanı gibi her şeyle ilgileniyordu. Biz memnun kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olcay Otel
Olcay Otel

-

Denize yakın oluşu

Tesadüf olarak kaldığımız ve memnun kaldığımız bir otel. Sahipleri samimi ve yardımcı oluyorlar. Denize yakın oluşu da ayrı bir özellik. Aile olarak gidip kalınacak güzel bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Toka Otel
Toka Otel

-

Yemek diye bir şey yok

Sakin gitmeyin. Biz ailemle kabus yaşadık. Yemek diye bir şey yok. Sıfır hijyen. İnternette görüldüğü gibi değil. Sakın gitmeyin, paranıza yazık olur. Ayrıca bence Ayvalık'a gitmeyin, turizm diye bir şey yok. Para tuzağı sadece. Biz pişman olduk, üç hotel değiştirdik, hepsi birbirinden kötü.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mulka Hotel
Mulka Hotel

-

Hijyen sıfır

Çok kötü her şeyi ile hijyen sıfır, odalar dökülüyor, adeta hayal kırıklığı resimlere bakınca.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kalif Hotel
Kalif Hotel

-

Yemekler en iyisiydi

Harika bir tatil geçirmemize vesile olan hotel… Harika bir ekip, çok samimiler, her ihtiyacımıza güler yüzle yardımcı oldular. Yemekler kaldığımız oteller arasında en iyileriydi. Havuz, odalar, restoranı…

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kalif Hotel
Kalif Hotel

-

Fiyat ve performans açısından en iyisi

Yorumları okudukça şok oldum. Otel bence harika bir otel. Ayvalık'taki fiyat ve performans açısından en iyi otel. Personel çok kibar ve güler yüzlü. Yemekler harika. Havuz ve odalar her gün temizleniyor. Temizlik personeli odanıza gelip bir ihtiyacınız var mı diye soruyor. Kaldığımız her gün yemekler konusunda bizi şaşırttılar. Her gün farklı bir konsepte yemek çıktı. Çok güzel bir otel. Kalif Hotel ekibine gerçekten çok teşekkür ederim. Temmuz 2017 kaldığım tarih.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Şenocak Motel
Şenocak Motel

-

İyi ki tanımışız

Ayrıca Mehmet abiyi es geçmemek lazım. Bir insan bu kadar sıcakkanlı olabilir. Çok sevdik seni Mehmet abi. :) İyi ki tanımışız sizi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olcay Otel
Olcay Otel

-

Fazlasıyla memnun ayrıldık

Yorumların olumlu oluşuyla etkilenip kalmaya karar verdiğimiz Olcay Otel'den fazlasıyla memnun ayrıldık. Temizliği, rahatlığı, doyurucu kahvaltısı, denize yakınlığı ve sessizliği mükemmeldi. Her sorunumuzla ilgilenen, bitmek bilmeyen sorularımıza her defasında cevap veren, aynı zamanda adeta tur rehberine dönüşen otelin işletmecisi Oktay Bey'e (yaşlı bir amca bekliyorken oldukça genç, fazlasıyla tecrübeli biri çıkıverdi karşımıza :) ) ve değerli eşlerine çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Şenocak Motel
Şenocak Motel

-

Sahile çok yakın

Fiyatı uygun ve sakin bir otel. Ayrıca sahile çok yakın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ayvalık Çınar Hotel
Ayvalık Çınar Hotel

-

Oda temizliği yapılmıyor

Madde madde yazıyorum: -Oda temizliği yapılmıyor. Temizlikçilerin peşinde koşmanız lazım. 1 haftalık tatilinizde 2 kere temizleniyor. Çarşaf değişimi ve temizlik için temizlikçiyi kolundan tutup odanıza getirmeniz ve nasıl temizleyeceğini anlatmanız lazım. -Temizlik yüzeysel yapılıyor. Banyolar resmen kirli. Duş kabinin camlarında geçen yılların tortuları duruyor, siz düşünün. Temizledik dedikleri odaya girdiğinizde bir önceki müşterinin pisliği odada duruyor. Bu yani temizlik durumu. -Yemekler özensiz, lezzetsiz. Aşçılar canı isterse bazen güzel yapıyor, şanslı gününüzdeyseniz yersiniz. -Otel genelinde verilen tüm tabak, bardak, fincanlar kirli. -Kahvaltı ve yemeklerde sıcak büfesinden asla sıcak yiyemiyorsunuz. Hep soğuk. -Tatil anlayışı sabah kalkıp akşam yatana kadar neler yiyebilirim şeklinde olan tatilciler için bir numaralı tercih olabilir, çünkü sürekli bir şeyler sunuluyor. Tabi tadı ve çeşidi tartışılır. -Tatlı büfesi gerçekten kötü, önceki yorumlardaki gibi aynı şeyleri değiştiriyorlarmış gibi koyuyorlar. Aslında yediğiniz çoğu şey kek üstü muhallebi. -Yine otelin genelinde her şey dahil hizmete dahil ettikleri alkollü-alkolsüz tüm içeceklerin %80'i su. -Temizlik personelleri tam bir facia, otelin genelinde personeller vasat. Garsonlar yardımcı oluyorlar, en azından daha güler yüzlüler. -Lobi barda çalışan 2 arkadaşı silah zoruyla çalıştırıyorlar muhtemelen, hayatımda bu kadar işini nefret ederek yapan başka personel görmedim. -Resepsiyonda yer alan personele fazla soru sormayın. Yoksa bunalıp surat asarak ergen triplerine giriyorlar. Size de bunu çok güzel yansıtıyorlar. Yüzünüze yüzünüze asarlar o suratı, hatta oflayıp puflarlar, hiç çekinmezler. -Mesela bir şey istediğinizde getiriyoruz, hemen veriyorum, hemen temin ediyorum cevaplarını alıyorsunuz ancak ne gelen var ne giden. :) -Yemekte ve kahvaltıda biten şeyleri yenilemiyorlar, bitti mi diye sorunca da getiriyorum deyip getirmiyorlar. -Yemek yenilen salonun içinde ızgara yapılıyor, tüm duman da içeride kalıyor. Nasıl bir sistem anlamış değilim. -Sahilde şezlong var ancak otelde konaklamayan insanlar da girebiliyor bu alana. Bir de plajdaki işletmecileri tam bir kabalık abidesi. Akşam saatlerinde gelip sizi şezlongunuzdan kaldırıyor, ortalığı toplayacağız diye. -Ödül almış bir otelmiş, muhtemelen yapılan yorumlar sabahtan akşama kadar sınırsız bir şeyler yiyim diyen insanların yorumları. -Otelde hiçbir aktivite de yok. Yani müzik, bar, eğlence gibi beklentiniz olmasın. -Hiç mi iyi yanı yok, kahvaltıda verdikleri biber ve zeytinler güzel. Bazen 2-3 çeşit yemeği de güzel yapıyorlar. Ama dediğim gibi şansınıza. Garsonlar güler yüzlü. Tatilden beklentiniz sadece sınırsız yemek yemekse ve ne yediğinizin önemi yoksa buyurun gelin. Ama konfor ve temizlik sizin için önemliyse asla tercih etmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)