Sahrayıcedid Otelleri

En iyi 0 otel, en uygun fiyatlar

Sahrayıcedid Hakkında

Sahrayıcedid Gezilecek Yerler

Sahrayıcedid Otel Fiyatları

Bağdat Caddesi'ne, Caddebostan Sahili'ne, Kadıköy ve Ataşehir'e yakın konumuyla İstanbul'un en nezih mahallelerindendir.

Sahrayıcedid Mahallesi Boğaziçi Köprüsü E-5 karayolu bağlantısına araç ile yaklaşık 10 dakika mesafededir. Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne ise araç ile 15 dakika mesafededir. Tem otoyolundan F.S.M Köprüsü bağlantısına ise 5 dakika mesafededir. Görüldüğü gibi hem Sahrayıcedid Mahallesi hem de Sahrayıcedid otelleri, İstanbul‘un ana arter yollarına, köprü bağlantılarına oldukça yakın konumdadır. Bu yakın konumu nedeniyle İstanbul‘a gelen ziyaretçilerin büyük çoğunluğu Sahrayıcedid otelleri ve bu bölgede bulunan diğer konaklanabilecek tesisleri tercih etmektedir.

Kadıköy, Kozyatağı semtinde yer alan Sahrayıcedid, minibüs caddesine, E-5 karayoluna ve TEM otoyoluna oldukça yakın konumdadır.

Sahrayıcedid Mahallesinde E-5 karayolu kenarı boyunca konumlanan ticaret merkezleri, Metro Market, Carrefour gibi büyük alışveriş merkezlerine yakın konumu, bölgeyi daha da canlı hale getirmektedir. Atatürk Caddesi, İnönü Caddesi ve Bayar Caddesi bu mahallede bulunmaktadır. Bu 3 caddede birçok farklı tanınmış bankalar, restoranlar, mobilyacılar ve seçkin firmalar yan yana sıralanmaktadır. Sahrayıcedid otelleri, iş adamlarının en çok tercih ettiği tesislerdir. Eğer ki İstanbul ziyaretinizde Sahrayıcedid otellerinde konaklamayı düşünüyorsanız tesise erken rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Sahrayıcedid bölgesinde birçok tesis bulunmaktadır. Bu tesisler İstanbul'un hızlı ulaşım ağı olan metro istasyonuna, minibüs ve İETT araçlarının duraklarına oldukça yakındır. Sahrayıcedid otel fiyatları tüm bu artılarına rağmen oldukça uygun fiyatlara sahiptir. Bu bölgede özellikle E-5 karayolu civarında bulunan iş merkezleri, iş adamlarının sık sık ziyaret ettiği yerlerdedir. Özelikle iş için gelenlerin konaklamada tercihi olan bu tesislerde yılın her dönemi yüksek doluluk oranı görünmektedir.

Sahrayıcedid otelleri, Sabiha Gökçen Havaalanı'na yaklaşık 25 dakika uzaklıktadır. Ayrıca mahallede toplu taşıma ağının kolay olması, havalimanına yakın olması, Sahrayıcedid otel fiyatlarını etkileyen etmenlerdendir. Bu bölgede konaklamayı düşünenlere tavsiyemiz Sahrayıcedid otel fiyatlarından olumsuz etkilenmemek için erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmalarıdır.

Sahrayıcedid Otel Yorumları

10

La Vita Suites Kadıköy

HÜSEYİN AYDIN - 8 Şubat 2020, Cumartesi 15:09

Çalışanlar ilgili

Konumu çok iyi. Yeni ve temiz. Çalışanlar ilgili, teşekkür ederim La Vita Suites.

10

Red Stone Hotel Bistro & Cafe

mehmet yıldız - 7 Şubat 2020, Cuma 00:37

Konumu mükemmel

Kadıköy'ün tam merkezi neresidir? Evet evet tam merkezi Red Stone! Hem semtin hem şehrin konumu mükemmel. Konfor, temizlik, hizmet, lezzet, ulaşım kolaylığı arayanların doğru adresi.

10

Melek Hotels Moda

İzzet dutlar - 27 Ocak 2020, Pazartesi 12:40

Çok keyifli bir işletme

Çok keyifli bir işletme. Sıcak karşılama ve temiz odaları ile evimde gibi hissettim kendimi. Çok yardım sever ve güler yüzlü bir ekip var. Teras katlarında mutlaka bir şeyler içmenizi öneririm. :)

10

Bade 1 Hotel Kadıköy

Cevher Aslan - 25 Aralık 2019, Çarsamba 10:23

Her şey güzeldi

Konum olarak güzeldi. Merkezi yerde, ulaşım rahattı. Personel güler yüzlü, odası rahattı. Her şey güzeldi. Başta Ali Bey olmak üzere herkese çok teşekkür ediyorum.

1

Emirtimes Hotel Kadıköy

Hande neftci - 22 Ekim 2019, Salı 11:43

Tavsiye etmiyorum

20 ekimde bir gece konaklama yaptık. Maalesef spor büstiyerimi odada unutmuşum. Haber bile vermeden çöpe attıkları gibi tavırları da kaba idi. Nereye şikayet ederseniz edin gibi bir üslup ile özür dilemek yerine daha önce arasaydınız denildi. Bilgilerimiz otelde mevcut olmasına rağmen bluzu çöpe atmışlar ve üste çıkabildiler. Pes!

5

Bossuite Kadıköy

Deniz Ören - 21 Ekim 2019, Pazartesi 21:21

Temizlik yetersiz

Bugün çıkış yaptım. 4 gün kaldım. Konum olarak iyi. Kadıköy çarşı içi her yere yakın. Rahatsız edici hiçbir şey ile karşılaşmadık. Resepsiyon çalışanları saygılılardı ama temizlik konusunda maalesef iyi bir yorum yapamayacağım. Bir sefer bile gelinmedi ve üstüne ben gidip havluları değiştirir misiniz demek zorunda kaldım maalesef.

10

Dedeman Bostancı Hotel

Duygunur il - 14 Ekim 2019, Pazartesi 10:23

Çalışanlar çok ilgili

İstanbul'a her gelişimizde Dedeman'da konaklıyoruz. İnanılmaz memnun kalıyoruz her seferinde. Çok ilgiliydi tüm çalışanlar. Özellikle kat görevlilerinden Ramazan Bey ve resepsiyon personeli Yaren Hanım'a ilgilerinden ötürü çok teşekkür ederim.

1

Kadıköy Port Hotel

Fikriye - 9 Ekim 2019, Çarsamba 18:07

Tavsiye etmem

Tam anlamıyla kötü bir yer. Çalışanlar da terbiyeli değil. Çarşaflar pislik içinde. Hiç tavsiye etmem.

1

Bağdat Otel

Mehmet - 1 Ekim 2019, Salı 21:28

İlgi yok

Otel çok kötü. Temizlik hiç yok. Kesinlikle gidilecek yer değil. İlgi hiç yok.

9

Hilton İstanbul Kozyatağı

Imam huseyin sahin - 1 Ekim 2019, Salı 11:20

Imam huseyin sahin tarafından...

Harika bir otel. 8.ayda biz iki hafta kaldık. Ben ve eşim 8.ayın 17'sinde 28'i ne kadar kaldık. Çok memnun kaldık. Çalışanların hepsine çok çok teşekkür ederiz. En çok da resepsiyonda çalışan arkadaşlara.