Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Fiyat Sorgula (TL)

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Sahrayıcedid Otelleri

Sahrayıcedid için {{ (filteredHotels).length}} / 0 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Sahrayıcedid Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Bağdat Caddesi'ne, Caddebostan Sahili'ne, Kadıköy ve Ataşehir'e yakın konumuyla İstanbul'un en nezih mahallelerindendir.

İstanbul'un Anadolu yakasında bulunun Kadıköy ilçesine bağlı Kozyatağı semtinde yer alır. Sahrayıcedid İstanbul Tem Otoyolu ve E-5 karayolu bağlantısına 5 dakikalık mesafede bulunmaktadır. Sahrayıcedid yapılaşmasında gecekonduların az olduğu, modern ve çok katlı sitelerin yoğunlukla bulunduğu bir yerdir.

Sahrayıcedid Mahallesi Boğaziçi Köprüsü E-5 karayolu bağlantısına araç ile yaklaşık 10 dakika mesafededir. Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne ise araç ile 15 dakika mesafededir. Tem otoyolundan F.S.M Köprüsü bağlantısına ise 5 dakika mesafededir. Görüldüğü gibi hem Sahrayıcedid Mahallesi hem de Sahrayıcedid otelleri, İstanbul‘un ana arter yollarına, köprü bağlantılarına oldukça yakın konumdadır. Bu yakın konumu nedeniyle İstanbul‘a gelen ziyaretçilerin büyük çoğunluğu Sahrayıcedid otelleri ve bu bölgede bulunan diğer konaklanabilecek tesisleri tercih etmektedir.

Sahrayıcedid Mahallesinde E-5 karayolu kenarı boyunca konumlanan ticaret merkezleri, Metro Market, Carrefour gibi büyük alışveriş merkezlerine yakın konumu, bölgeyi daha da canlı hale getirmektedir. Atatürk Caddesi, İnönü Caddesi ve Bayar Caddesi bu mahallede bulunmaktadır. Bu 3 caddede birçok farklı tanınmış bankalar, restoranlar, mobilyacılar ve seçkin firmalar yan yana sıralanmaktadır. Sahrayıcedid otelleri, iş adamlarının en çok tercih ettiği tesislerdir. Eğer ki İstanbul ziyaretinizde Sahrayıcedid otellerinde konaklamayı düşünüyorsanız tesise erken rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Kadıköy, Kozyatağı semtinde yer alan Sahrayıcedid, minibüs caddesine, E-5 karayoluna ve TEM otoyoluna oldukça yakın konumdadır.

Sahrayıcedid Mahallesi, İstanbul Anadolu yakasında bulunan Kadıköy'e bağlıdır. Sahrayıcedid Mahallesi sınırları içinde bulunan Atatürk Caddesi'nin devamında emniyet müdürlüğü yer almaktadır. Emniyet müdürlüğünün bu mahallede yer almasının da etkisiyle Sahrayıcedid Mahallesi oldukça güvenlidir. Güvenli olduğu kadar nezih de olan bu yer modern konutları, lüks siteleri ve tanınmış restoranları ile bilinmektedir.

Sahrayıcedid bölgesinde birçok tesis bulunmaktadır. Bu tesisler İstanbul'un hızlı ulaşım ağı olan metro istasyonuna, minibüs ve İETT araçlarının duraklarına oldukça yakındır. Sahrayıcedid otel fiyatları tüm bu artılarına rağmen oldukça uygun fiyatlara sahiptir. Bu bölgede özellikle E-5 karayolu civarında bulunan iş merkezleri, iş adamlarının sık sık ziyaret ettiği yerlerdedir. Özelikle iş için gelenlerin konaklamada tercihi olan bu tesislerde yılın her dönemi yüksek doluluk oranı görünmektedir.

Sahrayıcedid otelleri, Sabiha Gökçen Havaalanı'na yaklaşık 25 dakika uzaklıktadır. Ayrıca mahallede toplu taşıma ağının kolay olması, havalimanına yakın olması, Sahrayıcedid otel fiyatlarını etkileyen etmenlerdendir. Bu bölgede konaklamayı düşünenlere tavsiyemiz Sahrayıcedid otel fiyatlarından olumsuz etkilenmemek için erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmalarıdır.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın