Rue Neuve

0.0puan

Rue Neuve Tanıtımı

Brüksel'in tarihi mekanlarını, gezilecek diğer noktalarını ziyaret edeceğiniz tatilinizde, Brüksel'i daha yakından hissedeceğiniz Rue Neuve Caddesi'ni baştan aşağı keşfetmeyi unutmayın.

Evet, Rue Neuve'de ne yapılır, Rue Neuve'de neler vardır sorularını bu yazımızda sizler için cevaplayacağız.

Brüksel'in merkezinde bulunan Rue Neuve, hem konum itibariyle hem de cadde boyu sıralanan mağazalarıyla sizleri hiç tanımadığınız ama çok seveceğiniz bir dünyanın içine çekecek. Bizce bir Brüksel tatili Rue Neuve Caddesi'nde gezmeden tamamlanmaz.

Cadde araç trafiğine kapalı olduğu için özgürce yürürsünüz. Caddede yaşayacağınız trafik sadece yayalardan kaynaklanır. Çünkü gün içerisinde koca bir kalabalığı kucaklar Rue Neuve.

Rue Neuve, Brüksel'deki Boulevard de Waterloo ve Rue Antoine Dansaert caddelerine göre daha düzgün bir alana sahiptir. Tatiliniz sırasında canınız hiç sıkılmadan alışveriş yapabileceğiniz bir noktadır. Dünyaca ünlü markalar bulabilirsiniz burada. Rue Neuve'de hediyelik eşya satan dükkanlar da yerini almıştır. Brüksel'in en hareketli bir o kadar keyifli bir gezi noktası olan Rue Neuve'den sonra diğer gezebileceğiniz noktalar arasında Brussel Zuid, Coudenberg, Theatre Royal de la Monnaie ve Mini Europe mutlaka yerini almalı.

Eğlenceli ve bol keşif dolu bir yolculuk Brüksel'de sizleri bekliyor. Keyifli tatiller... :)

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın

Son İncelenenler