Reina Club, Ortaköy mekan profili ve Reina Club hakkında detaylı bilginin yer aldığı tanıtım sayfası.

Reina Club

6.0puan

Reina Club Tanıtımı

Eğlencenin merkezi, dünyaca ünlü Reina, bu yaz lezzetli restaurantlarıyla da iddialı...

Ünü ülke sınırlarını aşarak; yabancı basının ve dünyaca ünlü starların da ilgi odağı olan Reina yaz sezonunu açtı. Barbara Pensoy bu yaz trend renklerden kırmızıyı tercih ederken çiçeklerle de mekana şıklık kattı. Animasyonlu, led ışıklı dans pisti bu yaz Reina’da eğlenenlere renk ve çoşku katacak…

Karşısında ışıltılı bir İstanbul silueti, yanında ihtişamlı bir köprü ve önünde yakamozlu boğaz serinliği ile şehrin en güzel noktasında misafirlerini ağırlayan Reina kapılarını 18:00 ‘da açıyor. Ufuk Akyıldız’ın müzik direktörlüğünü yaptığı Reina’daki restoranlar 19:00 itibariyle servis vermeye başlıyor. Club ise 22:00 -05:00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Park Şamdan, Köşebaşı, Dragon, Itsumi, Blue Topaz ve Reina Restaurant gibi İstanbul’un en seçkin restoranlarını tek çatı altında buluşturan Reina bu yıl da gurmelerin tercihi olmayı hedefliyor.

Dokuz yıldır kalitesinden ve çizgisinden ödün vermeyen Reina; müşteri odaklı kusursuz hizmet anlayışı ve yenilikleriyle SU Entertainment Group’un ellerinde yükselen bir değer olmaya devam ediyor.

2 misafir tavsiyesi

  • Tarihe Göre Listele
  • Puana Göre Listele
  • En Faydalılar
2
Kötü bir servis

-

Çalışanlar çok ukala. İçkiyi bitirdik ama yemek 1 buçuk saattir bekliyorum daha gelmedi. Salataları çok uyduruk. Kimse içkiyi servis etmiyor. Sigara içiliyor küllük getirilmiyor kötü bir servis. İçeride hep yabancı müşteri olmasının sebebini bunlar çok iyi anlatıyor. Türk kültürü sıfır.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
10
Eğlencenin doruklarında

-

İstanbul'un göz bebeği eğlence mekanı Reina atmosferi ile eğlencenin doruklarında olmanızı sağlıyor. Kapısından içeri girdiğiniz andan itibaren farklı bir dünyaya adım attığınızı hissediyorsunuz.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)

Yakınındaki Oteller

Haritada göster

Muallim Naci Cad. No:44

  • Ortaköy

Bölgede Son Yorumlananlar

Son İncelenenler