Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol
Giriş
09.07.22
Çıkış
10.07.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Gecelik Ortalama Oda Fiyatları
Fiyat Bulunamadı

Aradığın tarihlerde / kriterlerde sonuç bulunamadı.Tarih aralığını değiştirerek tekrar deneyin.

Tüm değerlendirmeleri gör

Popüler Özellikler

Tüm özellikleri gör
Giriş
09.07.22
Çıkış
10.07.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Oda Fiyatları
Fiyat bulunamadı
Aradığınız kriterlerde sonuç bulunamadı.

Yorum / Değerlendirme

Pano Şarap Evi
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
5/5 Mükemmel
05.03.18
Misafir
Yemekler mükemmel
Şarap ve yemekler mükemmel. Panonun ortamını çok beğendim ve yine gelmeyi düşünüyorum.

Otel Hakkında

Panayot Papadopulus tarafından 1898’de kuruldu. Samatyalı bir rumdu aile, diğer mallarını bu binayı yapmak için satmış, dükkan şarap satmak için yapılmış olan tek binadır. Perada Pano, şişe dibi gözlükleri olan, deri yeleğini yatarken bile çıkartmayan bir adamdır. Mürefte’den şarap kamyonunun arkasında dev fıçılarla gelir ve mahsendeki Nuhun gemisi gibi fıçıları boşaltır. Pano sabah altıda gelir, tulumbaya bir maşrafa şarap döker ve şişeleri doldurmaya başlar. Şişeleri doldurmadan kapıları açmaz. Hep ilk müşteri dişçi Yeranttir. Kapının açılmasıyla içeri düşer, şaraba ayırdığı vakitten sebep muayeneye vakit ayıramaz ve kirayı ödeyemediği için tahliye olur. Pano’dan eşyalarını koyması için rica eder, Panoda mahzene koyar ama fazla kalmasın der. Bir gün diş ağrısı tutan bir hasta gelir, Yervant Panodan ışığı açmasını ister birazdan suda isteyecek olur. Hastalar çoğalınca Pano su parasına ve elektrik parasına iştirak etmesini ister ve böylece üst kat mehyane alt kat muayenehane olarak devam eder. Şair Cezmi ERSÖZ son meyhanesidir der. Panonun iki müdürü vardı, gündüzcü emekli kabadayı, gecesi emekli dansör. Bu iki müdür asla karşılaşmazlar. O zamanlar Pano da sabit geliri olan müşteriler barın arkasında içerler işletme tarafından kotumaya alınırlar. Cam kenarında gizemli sahte zenginler, kapı girişinde babacılar en dipte aranan borçlular sıkı yerdedir. Pano düelloya davet edersin arkanı dönersin üç adım gidersin elindekilerinin kuru sıkı olduğunu anlarsın. Madam Aaraksi her Cumartesi en güzel kıyafetlerini giyer Pano’ya gelir ( Türkiyenin ilk asansör fabrikası sahibi ölen kocası) Bay Vangel anisina şarap ısmarlar tüm kalabalığa ve Cumartesiler git gide yoğunlaşır. Bir Cumartesi sabahı tatsız bir haber madamı Fransaya kuzenlerinin yanına yerleştirir, ve bizler her Cumartesi Panoda madamı bekleriz.
Otel Bilgileri

Bilmekte Fayda Var

Giriş Çıkış Saatleri

16:00 sonrası 10:00 öncesi

Banyo Sayısı

1

Restorana Uzaklık

5 Km

Deniz / Plaja Uzaklık

13 Km

Otogardan Uzaklık

12 Km

Şehir Merkezinden Uzaklık

12 Km

Markete Uzaklık

1 Km

Havalimanından Uzaklık

130 Km

Sıkça Sorulan Sorular

Pano Şarap Evi için 1 gecelik fiyat ne kadardır?
Pano Şarap Evi için 1 gecelik ortalama fiyat bilgisi yoktur.
Pano Şarap Evi için tesisinde bulunan odaların özellikleri nelerdir?
Pano Şarap Evi odalarında bulunmaktadır. Oda özelliklerinde daha fazla bilgi almak için otel sayfasını inceleyebilirsiniz.
Pano Şarap Evi için rezervasyonumu ücretsiz iptal edebilir miyim?
Pano Şarap Evi için ücretsiz rezervasyon iptali isteği tesis politikasına bağlı olarak değişebilmektedir. Daha fazla bilgi almak için otel sayfasını inceleyebilirsiniz.
Pano Şarap Evi için popüler tesis özellikleri nelerdir?
Pano Şarap Evi için popüler tesis özellikleri; olmasıdır.