Otelleri Göster

Otingo Kaplıcası Yakınındaki Oteller

Kelime ile arama yap
Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

Türü
Konaklama Tipi
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Aktiviteler
Yakınındaki oteller

Toplam 3 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Akıllı Listeleme
  • Akıllı Listeleme Akıllı Listeleme
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Yakınlığa göre listele Yakınlığa göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

Otingo Kaplıcası Yakınındaki Oteller

Ülkemiz zengin tarihi, sayısız doğal güzelliği ve her bölgeye dağılmış şifalı kaynak suları yıl içerisinde yabancı turistler tarafından yoğun ilgi görür. Bu sayfamızda ülkemizin zengin ılıcalarından biri olan Otingo Kaplıcası'ndan bahsedeceğiz. Borçka'nın zengin doğasında şifalı sularıyla dikkatleri üzerine çeken Otingo Kaplıcası, 300 yıllık bir şifa kaynağıdır.

Özellikle yerli turistlerin yoğun ilgisini gören Otingo Kaplıcası, Artvin'in Borçka ilçesine bağlı olan Balcı Köyü'nde yer alıyor. İlçe ile köy arasında yaklaşık 8 kilometrelik bir mesafe bulunuyor. Özellikle romatizma ve halsizlikten şikayetçi olanların birkaç günlük tatil için geldiği bir noktadır Otingo Kaplıcaları. Bölge, Otingo Ormanları Ilıcası olarak da adlandırılmakta.

Otingo Kaplıcası'na yakın otel çok fazla bulunmuyor. Kaplıcanın çevresinde sadece bir konaklama tesisi var. Bu sebepten dolayı bölgeye gitmek isteyenlerin erken rezervasyon yaptırması önemli… Eğer rezervasyon için geç kaldıysanız bu yolculuğunuzu ertelemenize gerek yok. Çünkü Borçka'daki otellerin birinde konaklayarak kaplıcalara günübirlik gidebilirsiniz.