Otelleri Göster

Murat Paşa Camii Yakınındaki Oteller

Kelime ile arama yap
Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

Türü
Konaklama Tipi
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Aktiviteler
Yakınındaki oteller

Toplam 300 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Akıllı Listeleme
  • Akıllı Listeleme Akıllı Listeleme
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Yakınlığa göre listele Yakınlığa göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

Murat Paşa Camii Yakınındaki Oteller

1570 yılından bu yana sağlam bir şekilde günümüze kadar gelebilmiş önemli yapılardan biridir Murat Paşa Camisi. Özellikle minberi güzel bir taş işçiliğine sahiptir ve dönem dönem yenilenen cami, son olarak Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından 1960 yılında onarılmıştır. Her mevsim gidebileceğiniz ´Antalya´ tatilinizde Murat Paşa Camisi'ni mutlaka gezmelisiniz.

Yapı, şehir merkezinde bulunmasından dolayı kolay bir ulaşıma sahiptir. Caminin yapımında devşirme malzeme kullanılmıştır. Murat Paşa Camisi'nin Sadrazam Kuyucu Murat Paşa tarafından yaptırılmış olduğu bilinse de son elde edilen verilere göre, Karaman Beyi Murat Paşa tarafından yaptırıldığı kesinleşmiştir.

Antalya tatilinizde Kuyucu Murat Paşa Camisi yakınındaki otellerin birinde konaklamanızı öneririz. Caminin merkezde bulunmasından dolayı çevresinde birçok otel, butik otel ve pansiyon bulabilirsiniz. Murat Paşa Camisi'ne yakın otelleri ve otel fiyatlarını internet üzerinden araştırmayı unutmayın. Yapacağınız araştırma sonrasında rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Şehrin tarihi ve doğal güzelliklerini ziyaret ettiğiniz günlere; Çığlıkara'yı, Kıbrıs Kanyonu'nu, Köprüçay'ı, Damlataş Mağarası'nı, Köprülü Kanyon'u, Xanthos Antik Kenti'ni ve Perge Antik Kenti'ni mutlaka eklemelisiniz.