Otelleri Göster

Mençuna Şelalesi Yakınındaki Oteller

Kelime ile arama yap
Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

Türü
Konaklama Tipi
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Aktiviteler
Yakınındaki oteller

Toplam 7 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Akıllı Listeleme
  • Akıllı Listeleme Akıllı Listeleme
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Yakınlığa göre listele Yakınlığa göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

Mençuna Şelalesi Yakınındaki Oteller

Artvin'in sayısız doğal güzellikleri arasındadır Mençuna Şelalesi. Eğer Mençuna Şelalesi'nin coşkuyla akan suyunu görmediyseniz, Artvin'de yapacağınız gezilere kesinlikle dahil etmelisiniz. Aynı zamanda mesire yeri olarak da kullanılan bölge, doğanın kollarında huzurlu vakitler geçirmeniz sağlayacak. Turistlerin yoğun ilgisini gören Mençuna Şelalesi'ne ulaşılan yolda her yıl çalışmalar yapılmakta olup, yollar düzeltilmektedir. Arhavi ilçesi sınırlarında olduğu için, ulaşımda çok zorluk yaşanmamaktadır.

Bölgeyi ziyarete geldiğinizde çevresini keşfetmek için kısa yolculuklar yapabilirsiniz. Bu doğal güzelliğin içinde 18. yüzyıl Osmanlı döneminde yapılan İkizköprü bulunmaktadır. Mençuna Şelalesi'ne çok yakın oteller bulunmasa da yakın ilçelerde konaklayabileceğiniz oteller vardır. İnternet üzerinden Mençuna Şelalesi yakınındaki otelleri ve otel fiyatlarını araştırabilir ve şelaleye ne kadar uzaklıkta olduğu hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Artvin tatilinizde, doğanın sizlere göstereceği güzel noktalar olacak. Şavşat Kalesi, Cehennem Deresi Kanyonu, Hatila Vadisi ve Yıldız Gölü gezi listenize dhil edebileceğiniz yerler arasındadır.