Neredekal.com
Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol
Örnek Harita Görseli
Haritayı Görüntüle
Filtreler
Temizle..

Kategori

Doğal Güzellikler
Turistik Yerler

Güre Gezilecek Yerler

Güre civarında görülmesi gereken 2 yer.
En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Güre Gelinçamı Piknik Yeri
Doğal Güzellikler
Çalışma saatleri bilinmiyor
Neredekal Değerlendirme5/5 Mükemmel
(5 yorum)
Balıkesir

2 mekandan 1 tanesi gösteriliyor

Güre Gezilecek Yerler ve Turistlik Yerler

Mitolojideki adıyla İda Dağları, günümüzde Kazdağları, Sarıkız Tepesi Güre sınırları içindedir. Dünyanın ilk kurulduğu günden bu yana Güre vardır.

Mitolojideki adıyla Strabon coğrafyasında Güre beldesinin olduğı bölgelerde astra adıyla, yani ılıca anlamına gelen bir beldeden söz edilmektedir. Bu dönemlerden kalma bir kaç Kilise kalıntısı, Roma döneminden kalma Hamam kalıntısı Güre'de mevcuttur.

Güre Gezilecek Yerler ve Turistlik Yerler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Güre için gezilecek ailelere uygun turistik yerler nelerdir?
Güre için gezilecek ailelere uygun turistik yerler : Pınarbaşı Piknik Alanı , Güre konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.
Güre için gezilecek ücretsiz yerler nelerdir?
Güre için gezilecek ücretsiz yerler : Güre Gelinçamı Piknik Yeri, Pınarbaşı Piknik Alanı , Güre konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.
Güre için gezilecek kalabalık gruplara yerler nelerdir?
Güre için gezilecek kalabalık gruplara yerler : Güre Gelinçamı Piknik Yeri, Pınarbaşı Piknik Alanı , Güre konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.
Güre için gezilecek yerler nelerdir?
Güre için gezilecek yerler : Güre Gelinçamı Piknik Yeri, Pınarbaşı Piknik Alanı , Güre konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.