Neredekal.com
Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol

Esenyurt Gezilecek Yerler

Esenyurt civarında görülmesi gereken 3 yer.
En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Torium AVM

Torium AVM

Ücretsiz
Alışveriş Merkezi
Çalışma saatleri bilinmiyor
Neredekal Değerlendirme2/5 Ortalama
(2 yorum)
İstanbul
Akbatı AVM

Akbatı AVM

Ücretsiz
Alışveriş Merkezi
Çalışma saatleri bilinmiyor
Neredekal DeğerlendirmeHenüz Puanlanmamış
İstanbul

3 mekandan 2 tanesi gösteriliyor

Esenyurt Gezilecek Yerler ve Turistlik Yerler İçin Yapılan Yorumlar
1/5 Kötü
Neredekal Değerlendirme
Yorum puanı 1
06.04.2019
Ali
Torium AVM için yapılan yorum
Çalışma bekliyoruz
Sayın avm yöneticilerimiz avm’mizde uzun suredir iş durum baya düşük. Siz değerli büyüklerimizden bununla ilgili çalışmalar bekliyoruz.

Esenyurt Gezilecek Yerler ve Turistlik Yerler

İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden biri; Esenyurt…

İstanbul’un en büyük ve en kalabalık ilçelerinden biri olan Esenyurt, oldukça kozmopolit bir yapıya sahip. Her kesimden insanın yaşamını sürdürdüğü devasa bir bölge olan Esenyurt, merkezi konumuyla da pek çok insanın uğrak noktalarından biri. Özellikle AVM’leri ile ünlü olan Esenyurt, alışveriş tutkunları için de tam bir cennet. İstanbul Esenyurt’a geldiğinizde gezip görmenizi tavsiye ettiğimiz yerler ise şu şekilde;

Recep Tayyip Erdoğan Parkı: Esenyurt’ta görülmesi gereken ilk yerlerden biri hiç şüphesiz Recep Tayyip Erdoğan Parkı. Parkın içerisinde pek çok spor ve sosyal aktivite alanları ve restoran yer alıyor. Bununla birlikte, içerisinde Türk hamamı, Fin hamamı, sauna ve yüzme havuzunun bulunduğu bir sağlık binasına da ev sahipliği yapıyor Recep Tayyip Erdoğan Parkı. Şehrin ortasında huzura doyabileceğiniz bir yer olan Recep Tayyip Erdoğan Parkı’nı, Esenyurt’a yolunuz düştüğünde görmenizi tavsiye ediyoruz.

Esenyurt Kültür ve Sanat Merkezi: Esenyurt bulvarında, modern mimarisiyle dikkat çeken Esenyurt Kültür Ve Sanat Merkezi, iki adet büyük ve son teknoloji ürünü sinema salonuna ev sahipliği yapıyor. Bunun yanı sıra, 850 kişilik çok amaçlı salon, sergi ve galeri salonu, kafeterya ve yüzlerce kitabın bulunduğu bir kütüphane de yer alıyor Esenyurt Kültür ve Sanat Merkezi’nin içerisinde.

Pelit Çikolata Müzesi: Esenyurt’ta gezebileceğiniz en ilgi çekici noktalardan biri Pelit Çikolata Müzesi. Sayısız çikolatanın bir araya geldiği müzede, gördüklerinize inanamayacaksınız. Özellikle çikolata severlerin mutlaka görmesi gereken bir yer olan Pelit Çikolata Müzesi, her gün ziyarete açık.

AVM’ler: Esenyurt adeta bir AVM cenneti. Birçok AVM’ye ev sahipliği yapan Esenyurt, bu anlamda alışveriş tutkunlarını bir hayli cezbediyor diyebiliriz. Canınız sıkılıp da alışveriş yapmak istediğinizde Esenyurt’ta yer alan AVM’lere gidebilirsiniz.

Esenyurt Gezilecek Yerler ve Turistlik Yerler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Esenyurt için gezilecek ücretsiz yerler nelerdir?
Esenyurt için gezilecek ücretsiz yerler : Torium AVM, Marmara Park AVM, Akbatı AVM, Esenyurt konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.
Esenyurt için gezilecek kalabalık gruplara yerler nelerdir?
Esenyurt için gezilecek kalabalık gruplara yerler : Torium AVM, Marmara Park AVM, Akbatı AVM, Esenyurt konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.
Esenyurt için gezilecek yerler nelerdir?
Esenyurt için gezilecek yerler : Torium AVM, Marmara Park AVM, Akbatı AVM, Esenyurt konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.