Otelleri Göster

Masumiyet Müzesi Yakınındaki Oteller

Kelime ile arama yap
Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

Türü
Konaklama Tipi
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Aktiviteler
Yakınındaki oteller

Toplam 1155 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Akıllı Listeleme
  • Akıllı Listeleme Akıllı Listeleme
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Yakınlığa göre listele Yakınlığa göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

Masumiyet Müzesi Yakınındaki Oteller

Nobel ödüllü yazar Orhan Pamuk'un on yıllık çalışması sonucu oluşturduğu ve kızı Rüya'ya ithaf ettiği Masumiyet Müzesi adlı romanı için hazırlayıp hizmete açtığı müze, İstanbul'un Beyoğlu ilçesinde bulunmaktadır.

Müze, yerli turistlerin olduğu kadar yabancı turistlerin de en çok merak ettiği yerlerden biridir. Masumiyet Müzesi, 1897 yılında yapılan üç katlı bir binada sergilenmektedir. Eğer bu büyüleyici kitabı okuduysanız müzeyi mutlaka ziyaret etmelisiniz. Müzede, romanın baş kahramanları Basmacı ailesinin zengin oğulları Kemal ile uzak akrabaları olan yoksul Keskin ailesinin kızları Füsun'un yaşam izlerine tanık olacaksınız.

İstanbul tatilinizde Masumiyet Müzesi yakınındaki otellerin birinde konaklayarak baş kahramanların gerçek hayata yansıtıldığına şahit olabilirsiniz. Masumiyet Müzesi yakınında birçok otel bulunmaktadır ve otel fiyatlarını internet üzerinde araştırıp rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Müzenin Beyoğlu'nda bulunmasından dolayı buradaki gezinizi bitirdikten sonra bölgedeki diğer tarihi yapıları da ziyaret edebilirsiniz. St. Antuan Kilisesi, Çiçek Pasajı, Galata Kulesi ve Nusretiye Camisi ve Arap Camisi görmenizi önerdiğimiz yerler arasında. Keyifli bir İstanbul tatili sizleri bekliyor.