Man Mo Temple

0.0puan

Man Mo Temple Tanıtımı

Rüya gibi bir Hong Kong tatilinde gezilecek yerler listenizde fazlaca mekan olacak. Hong Kong'a bir gezi planlıyorsanız listenizde Man Mo Temple mutlaka yerini almalı.

Hollywood Road üzerinde bulunan Man Mo Temple, Hong Kong'un en önemli tapınaklarının başında geliyor. Birçok turistin ilgisini çeken tapınak 1847 yılında inşa edilmiştir. Sizleri farklı bir atmosferin içine hapseden Man Mo Temple'a giriş ücretsizdir. Bu durum çok güzel olsa da aslında tapınağın içinde durmakta biraz zorlanabilirsiniz. Çünkü tapınağın içinde sürekli tütsü yakılıyor. Yine de Hong Kong'un simgeleri arasında olan tapınağı gezmek keyif verecek sizlere.

Şimdi Man Mo Temple'a nasıl ulaşabileceğinizden bahsedelim. Esasında Hong Kong'un kolay bir noktasında bulunur Man Mo Temple. Sadece metro istasyon durağına çok yakın değil. Metroyla gelecekseniz eğer, Sheung Wan durağı tapınağa en yakın durak… Fakat taksiyle gitmek daha uygun ve kolaydır. Hong Kong'daki Man Mo Temple'a birçok gezi alanı da oldukça yakındır. Tütsü kokuları eşliğinde gezeceğiniz tapınak, iç dekorasyonuyla ve tapınaklarıyla sizlere çok uzak bir dünyanın kapılarını açacak.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın

Son İncelenenler