Otelleri Göster

Malta Köşkü Yakınındaki Oteller

Kelime ile arama yap
Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

Türü
Konaklama Tipi
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Aktiviteler
Yakınındaki oteller

Toplam 1492 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Akıllı Listeleme
  • Akıllı Listeleme Akıllı Listeleme
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Yakınlığa göre listele Yakınlığa göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

Malta Köşkü Yakınındaki Oteller

İstanbul tatilinizde gezi göreceğiniz ve fazlasıyla etkileneceğiniz yerler olacak. İstanbul'un tarihini teker teker anlatan yapılar, eşsiz boğaz manzarası ve birbirinden şık ve kaliteli mekanları… İstanbul'un tarihini anlatan bir diğer yapı ise Malta Köşkü'dür. Malta Köşkü Beşiktaş'ta bulunmaktadır ve Yıldız Parkı'nın içinde konuşlanmıştır. Köşkün çevresindeki otellerden veya pansiyonlardan birinde konaklayarak rahatlıkla istediğiniz noktaya ulaşırsınız; çünkü Beşiktaş ulaşım açısından oldukça gelişmiştir.

Malta Köşkü Sultan Abdülaziz tarafından yaptırılmıştır ve yapımı için Malta'dan taşlar getirtilmiştir. Köşk aynı zamanda tarihte önemli olaylara da tanıklık etmiştir. Ortaköy Caddesi üzerinde olan Malta Köşkü ziyaretinizin ardından Çırağan Sarayı'nı, Surp Krikor Lusavoriç Kilisesini, Ortaköy Camii'ni ve Etz Ahayim Sinagogu'nu da gezi listenize ekleyebilirsiniz.

Sultanahmet'e geçip; Sultanahmet Meydanı'nda gezinip, Sultanahmet Camii'ni, Ayasofya'yı ve Yerebatan Sarnıcı'nı ziyaret edebilirsiniz. Canınız bir şeyler yemek istediğinizde çevrede bulunan lokantalarda damağınızı yeni tatlarla buluşturup bolca dinlenebilirsiniz. Kocaman bir İstanbul gezi turu sizler bekliyor.